Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Монголия 2013...едно истинско приключение

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Монголия 2013...едно истинско приключение

    Кратко филмче за група руснаци тръгнали за Монголия.

    http://vimeo.com/83012009
    ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

  • #2
    От: Монголия 2013...едно истинско приключение

    Страхотна красота
    Благодаря
    878511557

    Коментар


    • #3
      От: Монголия 2013...едно истинско приключение

      Благодаря
      Тия пичове умеят да се забавляват
      http://vimeo.com/33038550
      Последно редактирано от churov; 17-02-14, 20:02.
      PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
      КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
      0899187766

      Коментар


      • #4
        От: Монголия 2013...едно истинско приключение

        Уникални кадри ... особенно карането покрай морето под "арките"
        Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

        Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

        Коментар


        • #5
          От: Монголия 2013...едно истинско приключение

          снощи им изгледах всички клипове,ама си ги ,,метнах'' на телевизора -разбират му основната група за Монголия присъства и в другите им купони- те наистина карат много добре - евала.... обърках се ,обаче ,защото на клиповете виждам КТМ990А ,а накрая в надписите има само 690-тки - вероятно някакъв тунинг ...
          абе забавляват се пичовете - само дето с толкова водка ,кога успяват да изтрезняват - всъщност за какво да го правят
          ...охх,как ме сърбят ръцетееее....
          PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
          КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
          0899187766

          Коментар


          • #6
            От: Монголия 2013...едно истинско приключение

            Както и да го погледнеш това си е истинското предизвикателство. Аз като го гледам все си мисля абе как нямахме късмет с по голяма държава... Руснаците колкото и да карат не могат да си обиколят родината Ама за това си трябва КТМ ..мисля...
            ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

            Коментар


            • #7
              От: Монголия 2013...едно истинско приключение

              не е проблема в размера на държавата и не КТМ, а дупе трябва
              имат и Honda xr 400 r в групата...
              Последно редактирано от churov; 18-02-14, 14:07.
              PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
              КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
              0899187766

              Коментар


              • #8
                От: Монголия 2013...едно истинско приключение

                Първоначално публикуван от green Преглед на мнение
                Както и да го погледнеш това си е истинското предизвикателство. Аз като го гледам все си мисля абе как нямахме късмет с по голяма държава... Руснаците колкото и да карат не могат да си обиколят родината Ама за това си трябва КТМ ..мисля...
                Е, това как ти го роди главата не мога дори да се досетя. Вслушай се в думите на churov, защото е много, много прав!
                Не се сърди, не искам да те обидя по никакъв начин и съм убеден, че съвсем скоро ще ме разбереш
                Следващият път, когато умът ви витае, последвайте го! => www.smehurko.info

                Коментар


                • #9
                  От: Монголия 2013...едно истинско приключение

                  Първоначално публикуван от Ilarioncho Преглед на мнение
                  Е, това как ти го роди главата не мога дори да се досетя. Вслушай се в думите на churov, защото е много, много прав!
                  Не се сърди, не искам да те обидя по никакъв начин и съм убеден, че някой ден (вероятно съвсем скоро) ще ме разбереш
                  Е как да се сърдя ...а и с писане закачки и провокации малко трудно се предават. Все посочвам , че не се съмнявам във възможностите на съфорумците..каквито и "дупета" да имат
                  И сега сериозно...Освен дупе трябват и кинти..и колкото и голямо дупе да имаш /например да "изтърбушиш" Африка "на кръст"/ като нямаш все тая... Ама ако си в Русия си
                  "в къщи"...и дупето е налице и кинтите са по малко
                  За КТМ ..не знам аз малко пробвах и ми беше по леко от GS-а...сигурно остарявам

                  А сериозни "дупета" за последно видях в Киев
                  Последно редактирано от green; 21-02-14, 17:45.
                  ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Монголия 2013...едно истинско приключение

                    Схванах идеята, мерси! Все пак и Русия да разпънеш на кръст си трябват кинти и то не малко. Когато не си вече "в къщи" тогава започва "фъна". А ако изпитваш необходимостта да идеш в Монголия, то въпроса дали е "в къщи" или не е най-малкото, което те интересува.
                    Иначе ще се съглася на 100%, че големата забава е в "леките" мотори... а и дори при равни други условия искат много повече "дупе". ...на тия от клипечто не им липсва, като ги гледам. Благодаря, че го постна!
                    Следващият път, когато умът ви витае, последвайте го! => www.smehurko.info

                    Коментар


                    • #11
                      От: Монголия 2013...едно истинско приключение

                      Чак пък толкова много пари не трябват. Аз съм смятал Пазарджик - Владивосток - Пазарджик по главните пътища и го изкарах към 3000 евро, включително с едно леко отбиване през Монголия от Кяхта до Улан Батор и обратно пак до Кяхта, като този път също е асфалтов. Но.... Винаги има едно, но... Всичко това е смятано по главни федерални пътища, които на места са с макадам, но все пак са главни. Решиш ли да отбиваш от главният път и да си правиш кефа с офроуд там, нещата веднага добиват съвсем друг вид. И то не по отношение на средствата, а по отношение на безаварийност и безопасност. Защото това не е България, където на всеки 5-10 километра има населено място. Напълно нормално е там на места на 200-300 км да няма изобщо жив човек, та камо ли населено място, работилница, или сервиз. Времето за провеждане на подобно пътешествие също е от изключително голямо значение. Прозореца с хубаво време там е много малък и къс. Не напразно там имат такъв виц: – "Как беше лятото в Чита тази година? Ами не знам аз в този ден бях болен".... Така че маршрута за офроуд там трябва много внимателно и прецизно да се обмисли, и то не по български критерии.
                      Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                      Златомир Попов - Forry

                      Коментар


                      • #12
                        От: Монголия 2013...едно истинско приключение

                        Първоначално публикуван от ВладиЧ Преглед на мнение
                        Чак пък толкова много пари не трябват. Аз съм смятал Пазарджик - Владивосток - Пазарджик по главните пътища и го изкарах към 3000 евро, включително с едно леко отбиване през Монголия от Кяхта до Улан Батор и обратно пак до Кяхта, като този път също е асфалтов. Но.... Винаги има едно, но... Всичко това е смятано по главни федерални пътища, които на места са с макадам, но все пак са главни. Решиш ли да отбиваш от главният път и да си правиш кефа с офроуд там, нещата веднага добиват съвсем друг вид. И то не по отношение на средствата, а по отношение на безаварийност и безопасност. Защото това не е България, където на всеки 5-10 километра има населено място. Напълно нормално е там на места на 200-300 км да няма изобщо жив човек, та камо ли населено място, работилница, или сервиз. Времето за провеждане на подобно пътешествие също е от изключително голямо значение. Прозореца с хубаво време там е много малък и къс. Не напразно там имат такъв виц: – "Как беше лятото в Чита тази година? Ами не знам аз в този ден бях болен".... Така че маршрута за офроуд там трябва много внимателно и прецизно да се обмисли, и то не по български критерии.
                        Владич и аз така ги смятам , но после винаги умножавам сумата по 1,5 ...и пак се доближавам до разхода....
                        ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Монголия 2013...едно истинско приключение

                          Първоначално публикуван от ВладиЧ Преглед на мнение
                          Чак пък толкова много пари не трябват. Аз съм смятал Пазарджик - Владивосток - Пазарджик по главните пътища и го изкарах към 3000 евро, включително с едно леко отбиване през Монголия .........
                          Владич,от сърце ти пожелавам да направиш това пътуване-от години мечтаеш за него .....
                          Само дето след ,като изчетем пътеписа ти ,се надявам да споделиш разходите ти-бас държа ,че ще се окажат доста по-различни от сегашните ти сметки
                          В Албания в долината Врмош за около 110 км оффроуд изхарчих повече от 16 -17 литра гориво...така ,че освен повишения риск от авари и инциденти ,има и повишен разход на гориво ,а в ,,онзи'' край оффроуд ,дал Господ
                          GREEN ,извинявай,но не разбрах последните ти постове- не съм искал да засягам някой ,нито съм се засегнал аз- опитах се да изразя възхищение от тези ,,младежи'',защото са корави души....Под ,,дупе'' имам в предвид не ,,дупета'' или ,,гъзове'' ,а да ти ,,стиска'' - това включва и да намериш и начини за финансиране.... оправдания лесно се намират... Владич беше дал линк към пътешествието на двама финландци ,които тръгнаха на път с ипотеки... това е стискане или имат,,дупета''-преследват мечтите си и не търсят прични ,а начини .... - нам мен още не ми стиска за Монголия ,но от години я сънувам...
                          май беше по-добре да се въздържам от коментари ... успех
                          Последно редактирано от churov; 22-02-14, 13:44.
                          PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                          КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                          0899187766

                          Коментар


                          • #14
                            От: Монголия 2013...едно истинско приключение

                            Всички си имаме по един несбъднат сън. Макар и да не сме в първа младост, нашите мечти са свързани точно с това..да минеш през Сибир или Африка ....или до Монголия. Може би ако бях по млад по малко щеше да се замисля ...ама тогава няма какво да ипотекираш. Сега предпочитам да не съм задължен към никого...пък докъдето стигна
                            Не се засягам ..ако не може да пътуваме / на по далечко.../ ще мечтаем и ще кроим планове. За мен единственото ограничение са финансите.
                            ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Монголия 2013...едно истинско приключение

                              Първоначално публикуван от green Преглед на мнение
                              ....... Руснаците колкото и да карат не могат да си обиколят родината Ама за това си трябва КТМ ..мисля...
                              Не съвсем,и за обикалянето, и за марката! И точно сама рускиня доказа обратното!

                              Иначе си ги харесвам КТМ-ите,повече дори от ония другите!
                              Иво (таксито) Андреев
                              0988 91 80 50
                              Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X