Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пак нещо около Байкал

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Пак нещо около Байкал

    Не е просто поредната обиколка на Байкал! Първо е с мотори ама от по тежичките!Второ-вижте какви са машините!Руска и чешка!Това е клипа в тубата: http://www.youtube.com/watch?feature...QF4w0899957312 ,а тука е темата в руския сайт: http://sinus.vl.ru/forum/showthread....973#post972973 !Тука е интересно и за някой от една друга тема,че видиш ли ИЖ-етата били: на ИЖ-ока не му трябва бензин, тои е над тези неща. Просто никога няма да тръгне, да стигне, не са необходими планове, няма как да се получат.Това беше цитат!Ама тия пичове явно на са го знаели това!
    Иво (таксито) Андреев
    0988 91 80 50
    Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

  • #2
    От: Пак нещо около Байкал

    То няма такъв мазохизъм с тези претоварени тучове и този камънак и вода.
    Дори и лодка си носиха ....
    А, основен ремонт го правят за закуска.
    Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

    Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

    Коментар


    • #3
      От: Пак нещо около Байкал

      Този формат е за големи мъже с много пари - аз с тях не мога да се меря, затова се придържам към по - конвенционалните варианти.

      Коментар


      • #4
        От: Пак нещо около Байкал

        ЕВАЛЛА!!!! Тия момчета не се движиха по пътя, те сякаш ПРОПРАВЯХА ПЪТЯ.Не знам колко души БИХА СЕ ЗАЕЛИ С ТОВА. РЕСПЕКТ!

        Коментар


        • #5
          От: Пак нещо около Байкал

          Първоначално публикуван от egerchev Преглед на мнение
          ЕВАЛЛА!!!! Тия момчета не се движиха по пътя, те сякаш ПРОПРАВЯХА ПЪТЯ.Не знам колко души БИХА СЕ ЗАЕЛИ С ТОВА. РЕСПЕКТ!
          Емо, като чета мненията ти все повече ми се насажда впечатлението, че си ендурист по душа

          Коментар


          • #6
            От: Пак нещо около Байкал

            Първоначално публикуван от ЗМЕЙ Преглед на мнение
            Емо, като чета мненията ти все повече ми се насажда впечатлението, че си ендурист по душа
            Не знам какво съм , ама не ми се пътува по асфалт( а все натам ме бутат) и да гледам нещо ,което е по- добро от нашата действителност.С хубавото всеки свиква лесно, майката му е ДА ГО НАПРАВИШ ТОВА ХУБАВОТО. Ама не пиша по темата . В първия момент в който се видя със 40 свободни дни и необходимата сума ЩЕ СТИГНА ДО БАЙКАЛ(мечта ми е)

            Коментар


            • #7
              От: Пак нещо около Байкал

              А бе Иво!
              Как може без GS, Touratech, Givi, Airoh, Michelin, Acerbis и т.н.
              Ами че те това са библейските камъни на този форум.
              Ерес! Анатема!

              Коментар


              • #8
                От: Пак нещо около Байкал

                Първоначално публикуван от petar_ray Преглед на мнение
                А бе Иво!
                Как може без GS, Touratech, Givi, Airoh, Michelin, Acerbis и т.н.
                Ами че те това са библейските камъни на този форум.
                Ерес! Анатема!
                Явно може! Те не са знаели явно за всичките тия!Сигурно щото са от друг форум!
                Иво (таксито) Андреев
                0988 91 80 50
                Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                Коментар


                • #9
                  От: Пак нещо около Байкал

                  Освен бутала и биели друго не им трябва на тия момчета!Аз съм изумен от къде минаха,даже още не вярвам Евалата им!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Пак нещо около Байкал

                    Какъв е изводът? ИЖ Планета 5 е най-великият мотор
                    Ако юнаците имаха поне малко офоруд подготовка, щеше да им е малко по-лесно.
                    И в Русия, и в България из селата и планините все още се карат ИЖета на такива места, като за много хора това е ежедневие, а не приключение.
                    А "правилните" мотори ги возят в камиона

                    П.П. Има и по-големи от тези:
                    у Майи Владимировны на колясычах было эпичней

                    Коментар


                    • #11
                      От: Пак нещо около Байкал

                      Всичкото другото иди дойди, ама тия преминавания през валчестите камъни каква мъка са, мале мале...... Около 60 000км имам навъртяни повечето по такива терени, с МЗ-та докато изкарвах пари с бране на боровинки и скитах из Пирин. Ремонтите на предни и задни амортисьори можех да ги правя със завързани очи! А и бях подобрил значително амортисьорите с некои рационализации. Ех спомени спомени!
                      "Do not correct a fool, for he will hate you;
                      Correct a wise man, for he will appreciate you."

                      Коментар


                      • #12
                        От: Пак нещо около Байкал

                        Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
                        Какъв е изводът? ИЖ Планета 5 е най-великият мотор
                        Пресилен извод По скоро е че отвреме навреме върви. Всъщност би ли издържал Ижока без основен ремонт 5-6000 км ??
                        Отново бъркате, като намесвате чужда фирма в тема за Иж. По същия начин, по който намесиха Ижко в друга тема
                        Единият тип пътуване е за епикурейци с хедонистични търсения. Удоволствието преди всичко. А къде отива удоволствието, ако се тормозиш и си причиняваш ядове?? Затуй фабриканта е изобретил джунджурии, дето поемат тази мъка и за водача остава само чисто удоволствие.
                        Втория тип пътуване е това от темата. Ако може да се нарече изобщо пътуване, предвид мъката и тормоза. То е за мазохисти , на които търсенията са със спартанска насоченост. И шотландска пестеливост. Дет биха носили Ижето от Санкт петербург до Магадан само и само да докажат че могат да изминат този път. Сбърках, всъщност едва ли да доказват нещо, просто...заради идеята, да се поразходят

                        И двата начина са добри. И да се сравняват е ненужно. Ни едните ще разберат другите, ни обратното.
                        Важното е пътуването да носи удовлетворение на този дет го прави.
                        А ижоците си вървят, въпреки общоприетата нагласа. И са донейде дуракоустойчиви. Ама сигур че се разбере криво това последното. Непретенциозен мотор за хора с непретенциозни желания за притежание.
                        Gnome Rhone AX2 800 1938
                        Yamaha XT600Z 1VJ 1986
                        Husqvarna Te 510 1989
                        Argvmentvm ad novitatem

                        Коментар


                        • #13
                          От: Пак нещо около Байкал

                          Бая зор са видели момчетата.. Иначе браво за разходката...
                          За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                          Honda Dominator 650
                          088ЧЧ93979-->Борис
                          0878956Ч38-->Борис

                          Коментар


                          • #14
                            От: Пак нещо около Байкал

                            Първоначално публикуван от qnis Преглед на мнение
                            Освен бутала и биели друго не им трябва на тия момчета!Аз съм изумен от къде минаха,даже още не вярвам Евалата им!
                            Ами да!Аз навремето на Ижето дето го имах(спорт 350),за едно лято смених 8 бутала!Ама въобще не съжалявам за този период!Имаше с него и хубави моменти!То това се помни!
                            Иво (таксито) Андреев
                            0988 91 80 50
                            Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                            Коментар


                            • #15
                              От: Пак нещо около Байкал

                              Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
                              Какъв е изводът? ИЖ Планета 5 е най-великият мотор :
                              Ама никой не е казал това.Не знам откъде направи този извод!
                              Иво (таксито) Андреев
                              0988 91 80 50
                              Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X