Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Красота от Норвегия и островите Лофотен.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Красота от Норвегия и островите Лофотен.

    http://sinus.vl.ru/forum/showthread.php?t=31935
    Много снимки. "Тук е просто нереално красиво", според думите на самият автор. Интересни наблюдения за живота и бита на норвежците.
    Приятно четене и разглеждане!
    Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
    Златомир Попов - Forry

  • #2
    От: Красота от Норвегия и островите Лофотен.

    Невероятна красота !!!

    Коментар


    • #3
      От: Красота от Норвегия и островите Лофотен.

      Красота!
      Благодаря за споделянето!
      0осем9осем7шест0осем7едно
      Миро

      Коментар


      • #4
        От: Красота от Норвегия и островите Лофотен.

        Красиво , МНОГО КРАСИВО !Но на мен ми направи впечатление друго . След последната снимка човекът се е опитал да опише възприятието на норвежците за света . Изумих се. Не можеш и да си помислиш да нарушаваш закона . Доверието е огромно. Но и самите руснаци осъзнават , че това ПРОСТО Е ЕВРОПЕЙСКИЯ СЕВЕР.Защо му е на норвежеца първи да си купи последния модел на Х5,нали си има Волво произведено през 80-те? (това са разсъждения на руснака за характера на норвежците). Забравих си парите в общата баня-на другата сутрин така си и стояха.И колко още примери има . И за отношението към масовия убиец Брайвиг. Учудващо(казва пишещия), никой не иска смъртта му за това което е направил. Всички мислят , че той просто след присъдата ще се поправи. Колкото по- на юг се намираш .......картинката с отношенията между хората я знаете каква е тук . ДАНО МЕ РАЗБИРАТЕ ЗАЩО ПИША ВСИЧКО ТОВА!!!!!

        Коментар


        • #5
          От: Красота от Норвегия и островите Лофотен.

          И на мен ми направиха силно впечатление същите неща. Сигурно, защото и ние сме същите смотани азиатци, като руснаците. И друго ми направи впечатление, че всеки си гледа живота, не се меси и бърка в живота на останалите, и не се опитва да ги занимава, и ангажира с проблемите си, но когато имат някакви големи трудности в живота нацията им се обединява... При нас нещата стоят по коренно противоположен начин. Сигурно за това ние сме точно на такова ниво и дередже, на което сме в момента, а те са на съвсем друго!
          Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
          Златомир Попов - Forry

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X