Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Посоката е Русия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Посоката е Русия

    Няма толкова красота на едно място.Вярно че мястото е големичко,ама толкова различни планини в Европа тука можеш да ги видиш на едно място.Това конкретно за Алтай.В горната част на страницата намерете раздела КИЛОМЕТРИ,и там има още много,само да ви се чете и гледа! http://sinus.vl.ru/forum/showthread.php?t=30542
    Последно редактирано от suzuki team; 18-08-12, 21:04.
    Иво (таксито) Андреев
    0988 91 80 50
    Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

  • #2
    От: Посоката е Русия

    Регистриран ли си там? Като че ли без регистрация снимки не се виждат...

    Коментар


    • #3
      От: Посоката е Русия

      Аз отдавна съм си набелязал тази дестинация, само дето ще се наложи да почакам, докато се снабдя с необходимото време за такава разходка.

      Коментар


      • #4
        От: Посоката е Русия

        Първоначално публикуван от Purple Elephant Преглед на мнение
        Регистриран ли си там? Като че ли без регистрация снимки не се виждат...
        Аз за регистрация съм регистриран,ама за това не се бях сетил дали е проблем.Ама там тя е много лесна,ако изобщо трябва!На един приятел проблема му там,защото и той не ги виждаше,без да е регистриран,се оказа браузъра!Както решиш,ама си заслужава да ги видиш,който и от двата проблема да трябва да решиш!
        Иво (таксито) Андреев
        0988 91 80 50
        Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

        Коментар


        • #5
          От: Посоката е Русия

          Не е нужна регистрация!
          Аз прочетох и видях всичко .... страхотно пътешествие.

          И ... естествено с ... АФРИКА!!!!!!
          Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

          Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

          Коментар


          • #6
            От: Посоката е Русия

            Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
            Не е нужна регистрация!
            Аз прочетох и видях всичко .... страхотно пътешествие.

            И ... естествено с ... АФРИКА!!!!!!
            Е понякога и с Африка! Скоро ще има едно друго с още по друга машина,ама има още време.Като стане ще кажа!
            Иво (таксито) Андреев
            0988 91 80 50
            Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

            Коментар


            • #7
              От: Посоката е Русия

              Мерси колеги, ще опитам друг браузер довечера!!

              Коментар


              • #8
                От: Посоката е Русия

                Първоначално публикуван от ЗМЕЙ Преглед на мнение
                Аз отдавна съм си набелязал тази дестинация, само дето ще се наложи да почакам, докато се снабдя с необходимото време за такава разходка.
                Мойта дестинация вече е ясна-там откъдето са тръгнали,без това после на юг.Просто едно по голямо колелце вътре,без да излизам.Аз времето съм го намерил-около 8 месеца.Остава да досъбера парите само,и те така!
                Иво (таксито) Андреев
                0988 91 80 50
                Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                Коментар


                • #9
                  От: Посоката е Русия

                  Първоначално публикуван от Purple Elephant Преглед на мнение
                  Мерси колеги, ще опитам друг браузер довечера!!
                  Като стане работата,а тя ще стане-освен това,после можеш да видиш в раздел километри горе,има още толкова много за четене и снимки,че ще ти се съберат очите!Много приятно прекарани часове!
                  Иво (таксито) Андреев
                  0988 91 80 50
                  Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                  Коментар


                  • #10
                    От: Посоката е Русия

                    Тома Жеглов от Разлог се прибра преди близо месец от Русия. Стигнал е до Урал. Беше тръгнал за Владивосток с Хонда Африка Туин RD 04, но мотора му се счупил, свършил парите и т.н. Каза, че ще опише нещата, но сега имал много работа и нямал време. Май не беше особено очарован от Русия. Сподели, че всичко е много скъпо. Единственото по-евтино нещо било бензина. Пътищата извън големите градове били лоши, а разстоянията естествено огромни...
                    Да се надяваме, че до Нова година ще пусне пътепис тука.
                    Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                    Златомир Попов - Forry

                    Коментар


                    • #11
                      От: Посоката е Русия

                      Аз спонсори съм понамерил,ама иначе от около година създавам контакти там,а и по принцип ще избягвам по подобие на Шурик всякакви по големи населени места! Имам още 7 месеца да донаредя нещата а освен това мотора е доста стар а оттам и доста непретенциозен(а имам и цял един резервен) така че свеждаме всякакви такива работи до минимум,защото ще е нужно за тия около 45 000-50 000 х.км които съм планирал.Около Нова Година и тука ще пусна темата по подробно какво точно съм намислил,сега имам още малко по въпроса за парите да поработя,и така!
                      Иво (таксито) Андреев
                      0988 91 80 50
                      Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                      Коментар


                      • #12
                        От: Посоката е Русия

                        Първоначално публикуван от suzuki team Преглед на мнение
                        Като стане работата,а тя ще стане-освен това,после можеш да видиш в раздел километри горе,има още толкова много за четене и снимки,че ще ти се съберат очите!Много приятно прекарани часове!
                        Не знам защо по-рано снимки не се показваха... Сега чета и разглеждам снимките с удоволствие!!

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X