Обява

Свий
Няма добавени обяви.

С Енфилд в Исландия.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • С Енфилд в Исландия.

    Австрийска двойка пътува с два Енфилда през Фарьорите и Исландия. Мястото е много интересно за пътешествия, но уникалното тук са снимките! Едни от най-добрите, които съм виждал в АДВ-райдър! http://www.advrider.com/forums/showthread.php?t=489726
    Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
    Златомир Попов - Forry

  • #2
    От: С Енфилд в Исландия.

    Цепят мрака
    А и моторчето е готино

    Коментар


    • #3
      От: С Енфилд в Исландия.

      Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
      Цепят мрака
      А и моторчето е готино
      "Моторчето" не само е готино,това е една жива класика от добрите стари времена.

      Коментар


      • #4
        От: С Енфилд в Исландия.

        Винаги съм се чудил как изглежда в оригинал снимката, която са използвали за хедър на форума и кой е нейният автор:

        Сега вече разбрах

        Коментар


        • #5
          От: С Енфилд в Исландия.

          Гледал съм много снимки от пътешествия. Много народ снима с всякакви апарати и обективи, и после обработва снимките с фотошоп. Тук там между многото снимки се срещат и добри, даже има, и находки... Но това маце от Австрия направо ме размаза... Просто няма лоша снимка! Всичките са идеални, като композиция и цветове, и от всяка снимка струи светлина и красота... А даже не е фотограф.... Евала!!!!!!
          Направо ти идва да се преселиш и да живееш в Исландия, и на местата, където е снимала.
          Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
          Златомир Попов - Forry

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X