Обява

Свий
Няма добавени обяви.

BMW motorrad BG

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: BMW motorrad BG

    Честито! Красавец е! Много безавариини, и със здраве да го караш!
    088пет722пет99
    http://www.hydropompi.com/

    Коментар


    • От: BMW motorrad BG

      Ейййййййй страшен, със здраве и пълен резервоар
      Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

      Коментар


      • От: BMW motorrad BG

        Честито и от мен.
        Повече километри.

        Първоначално публикуван от Димо Преглед на мнение

        Ей групата расте здраво
        Групата е по-голяма, отколкото си мислиш, но новите собственици се крием
        От 11.11.11 аз съм със "Старата Берта", BMW K100 RTiC, 1987

        Засега върви още, ще го видим
        .

        Коментар


        • От: BMW motorrad BG

          Е,като ще расте групата да расте,хайде и аз да се присъединя!Натиснете снимката за да я уголемите

Име:13032011400.jpg
Прегледи:1
Размер:185.3 КБ
ID:5337018

          Коментар


          • От: BMW motorrad BG

            браво, групата става все по-голяма, но къде ще ходим да пием лимонада заедно, вече почвам да се притеснявам, много малки стават масите по кръчмите за нас, на полянка ще да е ....
            Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

            Коментар


            • От: BMW motorrad BG

              Първоначално публикуван от darkrose Преглед на мнение
              Групата е по-голяма, отколкото си мислиш, но новите собственици се крием
              От 11.11.11 аз съм със "Старата Берта", BMW K100 RTiC, 1987

              Засега върви още, ще го видим

              Честито!
              Ама покажи го да му се порадваме де

              Драго не знам къде ще пием лимонадата обаче ми се върти нещо в главата ...

              Да се съберем 2012та поне за една обща снимка някъде.
              Събота и неделя, началото на май. Който иска остава да спи, който не иска си ходи.
              Обявяваме, че снимката ще е в 11:00 в неделя примерно и това е - щрак
              ______2
              Е = MZ

              Коментар


              • От: BMW motorrad BG

                аз съм за
                Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

                Коментар


                • От: BMW motorrad BG

                  Първоначално публикуван от Димо Преглед на мнение
                  Честито!
                  Ама покажи го да му се порадваме де
                  Засега имам само няколко снимки, които сложих и при темата за избор на фотоапарат за пътуване.
                  Ето тези :
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1030452.JPG
Прегледи:2
Размер:27.1 КБ
ID:5337244

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1030440.JPG
Прегледи:2
Размер:148.2 КБ
ID:5337245

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1030438.JPG
Прегледи:2
Размер:134.7 КБ
ID:5337246

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1030436.JPG
Прегледи:2
Размер:149.2 КБ
ID:5337247

                  Има какво да се прави по него, главно поддръжка, че е малко занемарен, но едно по едно.
                  .

                  Коментар


                  • От: BMW motorrad BG

                    Честито!
                    Патладжанен цвят и с ... десен волан ....

                    P.S.
                    Оная синята какска още я пазя ....
                    Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                    Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                    Коментар


                    • От: BMW motorrad BG

                      Браво,невероятен.....сега остава да разказваш и пишеш все повече пътеписи.М/у другото разкажи нещо за този прекрасен екземпляр на немската мото индустрия.
                      Първоначално публикуван от Sotislav Преглед на мнение
                      За много години на всички ! При мен Дядо Коледа закъсня малко, но все пак не се посрами....след много мислене и чудене се присъединих към групата....благодаря на всички, които ми дадоха съвети.

                      Снимката е вчера от двора на КАТ

                      Коментар


                      • От: BMW motorrad BG

                        Първоначално публикуван от Димо Преглед на мнение
                        Честито!
                        Ама покажи го да му се порадваме де

                        Драго не знам къде ще пием лимонадата обаче ми се върти нещо в главата ...

                        Да се съберем 2012та поне за една обща снимка някъде.
                        Събота и неделя, началото на май. Който иска остава да спи, който не иска си ходи.
                        Обявяваме, че снимката ще е в 11:00 в неделя примерно и това е - щрак
                        Нещо конкретно ли имаш...

                        +1
                        още за мен на ВВВ//sites.google.com/site/fozysite/home

                        Коментар


                        • От: BMW motorrad BG

                          Честито и от мен!!!
                          Мноого и само безаварийни и приятни километри ви желая с този красавец!

                          Коментар


                          • От: BMW motorrad BG


                            Опаааа, аз съм проспал нещо темата!!!

                            darkrose, добре дошъл в отбора!!! Е, сега вече трябва да се видим, по Бе Ем Ве-йски, дет` се вика, щото миналата година, като взимах моя баварец от Лондон, не успяхме

                            Пеци, честит баварец и на теб!

                            Значи, предлагам срещата да я направим някъде из швейцарско, да им покараме по проходите, тамън ще е удобно и на Даркроуз и на нас

                            Коментар


                            • От: BMW motorrad BG

                              Първоначално публикуван от mitiracing Преглед на мнение
                              М/у другото разкажи нещо ....
                              Ми какво да кажа, всичко тръгна от един паркиран такъв мотоциклет нейде из Европа - мисля, че го видях в Прага, накъде 2006- или 7-та.. Просто ми останаха очите. Честно казано не се бях замислял много-много до преди 3 месеца, когато пак ми влезе мухата, ей тъй без особен повод. /аз така и на майтап се и качих на едно скутерче преди 10-на години, за проба - и ето докъде стигнах/.

                              Преди 2 години в Камор припалих един ГС и останах очарован от звука на боксера. Това заби следващия пирон. Сега имаха един ГС за тестване, та успях да покарам и поне да видя двигателя как е. Е, макар, че двата мотора са много различни, все пак видях каквото ми трябваше. След това доста мислих и по варианта за K13GT, имах много добро предложение, но реших, че RT ще е по -подходящ за стила ми.

                              Сега тепърва се опознаваме. То не и много за каране на тоя студ, та още не съм го вкарал и по завоите. На първо четене /освен звука, който споменах/ е това, което очаквах. Една от изненадите , е че много леко се накланя в завой , почти с никакъв каунтър стиринг. Достатъчно е малко да пренесеш тежестта и моментално реагира, чак ме плаши леко. Другата изненада е стабилността при най-малките скорости- на практика си пускам краката чак като съм спрял вече. Това си е важно в града. Също така не го намирам за много широк, Варадерото според мен не беше много по-тясно, но то пък на малката скорост при промушване между колите беше по нестабилно.

                              Уникални спирачки - всички, които имат подобни мотори знаят за какво говоря. Много мощност в долния диапазон - благодарение на DONC, който за взели от HP2, врътящия момент е свален от доста ниски обороти. Особеност е сравнително дългата първа скорост /по-дълга от на моделите преди 09 година - заради върт. момент/. Просто трябва да свикна да не приплъзвам съединителя, а да го пускам веднага. На ниските обороти има много прецизен контрол върху газта, така, че това е възможно. Със седалка в долно положение стъпалата ми стъпват изцяло. Електрическата слюда и електронното регулиране на окачването са едни от хубавите екстри. Има доста други, които едва ли ще ги ползвам, ама знае ли човек. След половин час каране се усетих, че не се замислям много, което значи, че се кара лесно.

                              И така. Сега пожелавам на всички , и на мен включително, повече свободно време и пари - както е известно липсата на което и да е от тези условия прави пътуванията невъзможни .

                              Коментар


                              • От: BMW motorrad BG

                                Благодаря Оги,моторетката я имам от 1 година,и за първият и рожден ден реших да я щракна,че да е доволен Бавареца(и аз от него,както е било досега)

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X