Обява

Свий
Няма добавени обяви.

BMW motorrad BG

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: BMW motorrad BG

    Честито и от мен, много хиляди безаварийни километри накъдето око хване, да те закара всеки път до където искаш, да те радва и да те слуша. Много готини разцветки.
    LZ1NIM/P
    B pos

    Коментар


    • От: BMW motorrad BG

      Първоначално публикуван от flippo Преглед на мнение
      А можете ли да ми кажете за къде са тия дистанционери, ремъка и тая шайба. Немецът ги е сложил в багажа

      [ATTACH=CONFIG]760239[/ATTACH]
      Това са оригиналните дистанционери на уиндшийлда (ветробрана, слюдата, "стъклото" и т.н.)
      На твоя мотор в момента са поставени други, които преполагам могат да променят ъгъла на атака. Вижда се, че са и с по-широка основа за подобряване на стабилността.

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10_.jpg
Прегледи:1
Размер:134.5 КБ
ID:5628024

      Тези на долната снимка пък са държачи за укрепванена на куфарите към тръбните стойки. Във всеки куфар има отвор 6mm. Поставяш куфара на мястото му. Развиваш кръглата гайка на държача(трябва да има федерка и О-пръстен на всеки). Пластмасовия държач поставяш от вътрешната страна на мотора ( и външна за куфара) така, че да обхване тръбата на стойката и резбата да влезе в куфара. О-пръстена остава отвън за да не пропуска вода. Слагаш федершайбата и затягаш кръглата гайка с ръка до край, която всъщност е вътре в куфара.
      Добре е, че имаш и за трите.
      С тези държачи товароносимостта и стабилността на куфарите нараства в пъти, но не можеш бързо да ги качваш/сваляш.


      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:BRJ_1606.jpg
Прегледи:1
Размер:103.3 КБ
ID:5627864

      green ти е отговорил за стария ремък (който се сменя на 40 000км, но никога не се къса за 40 000км и винаги изглежда, като нов )
      За капачка на маслото (която почти всеки заменя със заключваема такава) сам си знаеш.
      Гарнитурата не зная къде точно стои, но като я гледам трябва да е на задното колело ... Ако пък е метална шайба вероятно ще отмести (дистанцира) колелото и може би я е ползвал за някаква по-широка задна гума ...

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:BRJ_1599.jpg
Прегледи:1
Размер:112.4 КБ
ID:5627865
      ______2
      Е = MZ

      Коментар


      • От: BMW motorrad BG

        Еее! Благодаря много ! Значи са важни неща
        ..........
        Само да се пооправи малко тва време, че едни кръгчета правя до Сарафово и Поморие
        Последно редактирано от flippo; 06-12-14, 14:50.
        ------------------

        ... когда кто то тупой, это навсегда !

        Коментар


        • От: BMW motorrad BG

          Първоначално публикуван от flippo Преглед на мнение
          Еее! Благодаря много ! Значи са важни неща
          ..........
          Само да се пооправи малко тва време, че едни кръгчета правя до Сарафово и Поморие
          На мен ми се струва, че гарнитурата е от гърловината на резервоара....
          ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

          Коментар


          • От: BMW motorrad BG

            green, разтърсих се.
            Тва е някаква шайба, пак дистанционираща, за задното колело...до колкото разбрах - при различен размер гуми се ползвала.
            ае, да не досаждам повече
            ------------------

            ... когда кто то тупой, это навсегда !

            Коментар


            • От: BMW motorrad BG

              Аз го търся новия ми мотор ... а те още го правят :
              Toyota RAV4 XA2 2.0 D4D 2004г. | Honda XRV 750 Africa Twin RD04 1992 г.
              Piaggio Vespa PK50S 1983 г. | Puch Maxi N 1982 г.
              Спортен Клуб Стрелба с Лък - Етър 78 В.Търново

              Коментар


              • От: BMW motorrad BG

                Здравейте всички,
                Реших, че това е мястото, където мога да се "представя".
                Казвам се Виктор и съм "стар мотоциклетист" и нов фен на форума.
                Карам R1200GS LC ( преди R1150RS, F650 и др.)
                Ще се радвам да се видим и запознаем "на живо" другата събота (28.03.) в Ауто Бавария.

                Коментар


                • От: BMW motorrad BG

                  Първоначално публикуван от victor.parvanov Преглед на мнение
                  Здравейте всички,
                  Реших, че това е мястото, където мога да се "представя".
                  .....
                  Карам R1200GS LC ( преди R1150RS, F650 и др.)
                  ......
                  Без снимка (на мортора разбира се) не се брой.

                  ДОбре дошъл.
                  още за мен на ВВВ//sites.google.com/site/fozysite/home

                  Коментар


                  • От: BMW motorrad BG

                    И аз да се представя...от няколко години карам товаНатиснете снимката за да я уголемите

Име:1452784654600.jpg
Прегледи:1
Размер:136.6 КБ
ID:5702092
                    Hyundai Santa Fe 2.0 CRDI 16v

                    Коментар


                    • От: BMW motorrad BG

                      Здравейте,
                      представям Ви учебният си мотор (този който купих за да се науча да карам)
                      R1100 RS

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:нев мотор.jpg
Прегледи:3
Размер:154.7 КБ
ID:5702116

                      После, най-вероятно, мисля да мина на 1200 GS, но да видим, може пък да се харесаме много с RS-a

                      Може да е криза на средната възраст, но много хора ми разказват за невероятната отмора и рафиниран кеф, когато са на път с мотора, та реших да опитам и аз

                      Поздрави,

                      Коментар


                      • От: BMW motorrad BG

                        Честито! Стойката и возията е шосейна на тези мотори RS и е различна от тази на GS-a. Двигателите на 1100 са абсолютно еднакви, но скоростните кутии, спирачките и окачването не.
                        Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                        Златомир Попов - Forry

                        Коментар


                        • От: BMW motorrad BG

                          Първоначално публикуван от ВладиЧ Преглед на мнение
                          Честито! Стойката и возията е шосейна на тези мотори RS и е различна от тази на GS-a. Двигателите на 1100 са абсолютно еднакви, но скоростните кутии, спирачките и окачването не.
                          Така е, човека от който купих мотора, си купи 1200 RS 2014 и е много доволен, но и той каза за разликите. Една от тях е, че е с по-нисък център на тежестта и за преходите които мисля да правя е перфектен (RS-a).
                          GS-a ми беше първоначалната нагласа, защото е много красив, а и функционален ( крос между ендуро и турър), което дава повече свобода в маршрутите, затова и казвам, че може да си взема такъв някога.

                          Коментар


                          • От: BMW motorrad BG

                            Първоначално публикуван от paragraf 22 Преглед на мнение
                            Така е, човека от който купих мотора, си купи 1200 RS 2014 и е много доволен, но и той каза за разликите. Една от тях е, че е с по-нисък център на тежестта и за преходите които мисля да правя е перфектен (RS-a).
                            GS-a ми беше първоначалната нагласа, защото е много красив, а и функционален ( крос между ендуро и турър), което дава повече свобода в маршрутите, затова и казвам, че може да си взема такъв някога.
                            Не разчитай много на това което си написал в последното изречение Не е както в рекламите дето "въртят" сачове натоварени по черни пътища...По скоро е като да се качиш на камион след като си слязъл от лека кола
                            ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                            Коментар


                            • От: BMW motorrad BG

                              Първоначално публикуван от green Преглед на мнение
                              Не разчитай много на това което си написал в последното изречение Не е както в рекламите дето "въртят" сачове натоварени по черни пътища...По скоро е като да се качиш на камион след като си слязъл от лека кола
                              Благодаря за инфото
                              Живи, здрави, тепърва ще се уча и ще видим.
                              Ей го тука с такива братя (снимката е от преди да го взема)
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10287004_10201884277449485_6814148980106573002_o.jpg
Прегледи:1
Размер:164.1 КБ
ID:5702175

                              Коментар


                              • От: BMW motorrad BG

                                Хубави Батковци, големи, красиви и мощни!Аз съм малък но най вероятно ще порасна ... някой ден!Фен съм на марката и реших да представя моята радост!
                                Марката е ясна, модела също, 55000 км.Обслужвам си машината с кеф и никакви компромиси относно консумативите.Много съм доволен, а радостта от ползването му е неземна!
                                С пожелание за един добър и безавариен сезон на всички фенове!
                                Поздрави.
                                Прикачени файлове

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X