Обява

Свий
Няма добавени обяви.

LED крушка за фар

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ivan_J
    отговори
    От: LED крушка за фар

    Продават стандартни крушки със същия цокъл на 25Вт за фара и по 5 за габарита. Едва ли ще го караш много по тъмно. Виж и колко зарежда.

    Остави коментар:


  • mendi
    отговори
    От: LED крушка за фар

    Потърси "понижаващ модул" (модул step down) ако искаш да намалиш от 6 на 3 волта или
    "повишаващ модул" (модул step up) ако искаш да вдигнеш напрежението.
    От резултатите си избираш по параметри и цена. Има ги и по българските сайтове за електронни елементи.

    Остави коментар:


  • sparkybg
    отговори
    От: LED крушка за фар

    Като ти гледам въпросите - най-добре зарежи тая работа и го закарай на човек, дето с това си изкарва хляба.

    Остави коментар:


  • markera09
    започна тема LED крушка за фар

    LED крушка за фар

    Здравейте колеги! Поръчах една лед лампа за фара на ижето, уж беше на 6в обаче се оказа на 9, та въпроса ми е имам светодиод, който работи на 3в и може да поеме мощности до 16вата как да намаля напрежението от 6в на 3 и тока да го огранича на 4-4.5 ампера, мислих за резистор, но трябва голяма мощност и се губи смисъла за леда защото пак ще си гори толкова ток, а моята цел е да харчи по-малко, че ижето като включа фара и ми харчи и от акумулатора, все пак динамото е 45 вата крушката на фара е 35 и отзад 15вата май и предния габарит и го надхвърля та моля ви помогнете ако някой има по-добри познания по електротехника целта е да се намалят загубите на тока.

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X