Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мото-сБирка - 2016

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Мото-сБирка - 2016

    За Мотокамп а - тел о888 466 585, Ивайло Иванов.

    Коментар


    • #32
      От: Мото-сБирка - 2016

      Първоначално публикуван от Сергей Янков Преглед на мнение
      Ти пък къде се вреш с тоя вибратор. Продаде хубавия мотор и сега само по сбирки ще ходиш
      Еми и аз барабар Петко с мъжете - ще дойда да чопля семки на Идилево и да се лъжа с хората
      Хайде от мен да мине няма да казвам на никого, че искаш да продадеш ХТ-то и да купуваш КТМ
      Yamaha XT​M600E '98
      Mazda 626 2.0 DITD '99 Estate

      Коментар


      • #33
        От: Мото-сБирка - 2016

        Щом ще има КТМ-и - няма да е скучно, както разбрахме - има и работилница Живи и здрави, иска ми се да се видим, ако е рекъл Бог!
        Honda XRV750 Africa Twin
        Opel Record E 1.8i

        Коментар


        • #34
          От: Мото-сБирка - 2016

          През Април ли ще се състои мотосрещата?

          Коментар


          • #35
            От: Мото-сБирка - 2016

            16.о4

            Коментар


            • #36
              От: Мото-сБирка - 2016

              Някои ще ходи ли още от петъка?
              You'll never find out - I got no key hole....

              Коментар


              • #37
                От: Мото-сБирка - 2016

                Коментар


                • #38
                  От: Мото-сБирка - 2016

                  ок, аз ще изчезвам в неделя рано сутринта, защото излезнаха смейни неща и исках да видя ако отида в петък дали ще съм сам

                  до скоро!
                  You'll never find out - I got no key hole....

                  Коментар


                  • #39
                    От: Мото-сБирка - 2016

                    Писах в темата, че ще присъствам със сина ми, ние също сме с вибратори, но не разбрах имаме ли запазени места /легла/.
                    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                    Коментар


                    • #40
                      От: Мото-сБирка - 2016

                      Колеги , значи ситуацията е следната: Според Иво леглата в кампа са 14. Бройте ,че свободни няма , защото още като организирахме срещата идеята уж беше да е много малка за да можем да се видим и си уточним детайлите по пътуването май месец. Но някой предложи да отворим формата ,че ще е топло вече , има хора с които не сме се виждали ( , а искаме) и на всеки ще му се кара. Не искаме да изглеждаме като някаква затворена група и затова Гошо покани всички . ВСЕКИ Е ДОБРЕ ДОШЪЛ ,единственият проблем е ,че ще трябва или да спи на палатка или да се чуе с Иво (телефонът му е по- горе) и той да му измисли нещо (говорим за събота 16.04 срещу неделя 17.04).петък срещу събота(15.04-16.04 )легла има защото сме се разбрали официално срещата ни да е на 16. 04. Аз лично мисля да ида 15 срещу 16 , но пак не съм на 100% сигурен дали няма да ми излезе нещо . С Иво съм се разбрал да му дам списък с хората за леглата за да не стане обърквация, но ако се случи нещо черезвичайно , винаги ще решим проблема , защото ние палатки също ще си носим . Всеки е добре дошъл , акато програма няма . Повечето са идвали и знаят как е. За храна не съм говорил с Иво , но затова искам да отида в петък за да видим колко души ще дойдат евентуално той и Поли да измислят нещо поне за закуска. Ами това е . Извинявам се предварително .Не искам никой да се почувства пренебрегнат или засегнат. Поздрави и безавариен сезон на всички ! Емил . Тел ми е 0882 622 720.
                      ПП За сега сигурните хора са към 20 , а както е казал Мечо Пух :КОЛКОТО ПОВЕЧЕ , ТОЛКОВА ПОВЕЧЕ!!!!

                      Коментар


                      • #41
                        От: Мото-сБирка - 2016

                        Ако няма свободни легла в кампа и на някой не му се опъва палатка /както на мен в повечето случаи
                        BMW R1200GS LC EXCLUSIVE, Triumph Tiger 800 XRx, Honda Transalp 600
                        LAND ROVER Discovery II V 8 - 4.0, BMW 530 xDrive
                        Не е достатъчно да си знаеш цената, трябва да се отчита и търсенето.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Мото-сБирка - 2016

                          Ако няма свободни легла в кампа и на някой не му се опъва палатка/както на мен в повечето случаи/, в селото има няколко къщи, купени от англичани, които дават стаи под наем. Иво е в течение на всичко и може да резервира стая в такава къща. Айде и да си изкарате супер.Страшно съжалявам, че няма да мога да присъствам, но по това време ще съм на път за Гибралтар. Сори нещо обърках и част от поста ми излиза като отделен.
                          BMW R1200GS LC EXCLUSIVE, Triumph Tiger 800 XRx, Honda Transalp 600
                          LAND ROVER Discovery II V 8 - 4.0, BMW 530 xDrive
                          Не е достатъчно да си знаеш цената, трябва да се отчита и търсенето.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Мото-сБирка - 2016

                            Колеги, пак повтарям .....СРЕЩАТА НЕ Е ЗАТВОРЕНА ...ВСЕКИ Е ДОБРЕ ДОШЪЛ!Не искаме НИКОЙ ПО НИКАКЪВ НАЧИН ДА СЕ ЧУВСТВА НЕКАНЕН ИЛИ НЕ НА МЯСТОТО СИ . В неделя сутринта живот и здраве ще покараме по района и после всеки си решава как да се прибира. Даже ще се радваме да има хора ,които да ни покажат интересни и живописни места наоколо,които така или иначе няма как всички да знаем.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Мото-сБирка - 2016

                              Тъй като хора от форума почти не познавам на "живо" смятам да дойда в събота по обяд да ви видя, като за сега плана е после да си продължа по пътя, но ще си нося и палатка за да мога да преспя ако ми станете симпатични ( моля това да се приема като шега защото съм сигурен че ако-то можеше и да го пропусна тъй като повечето от пишещите във форума имам чувството че вече ги познавам)

                              П.С.
                              Усещам че влизам в капан и сам си слагам примката на врата с горната шегичка и за това ще се опитам да се измъкна като доуточня, че ако не остана да спя там това съвсем няма да има никакво отношение към това колко големи симпатяги сте се събрали
                              Honda Transalp XL600v PD06 1993 - откраднат в Лондон.
                              Honda Varadero XL1000 SD03 2011

                              Човек е 80% вода и ако няма мечти или цели в живота, това е просто една вертикална локва.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Мото-сБирка - 2016

                                Grayfox.......споко! Просто ще видиш една камара идиоти!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X