Обява

Свий
Няма добавени обяви.

North Korean Motorcycle Diaries

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • North Korean Motorcycle Diaries

    Кратък пътепис на VICE из Северна Кореа от смели новозеландски фермери.
    Лично ми остави горчив вкус като ми напомни "нашета" реалност преди прехода.


  • #2
    От: North Korean Motorcycle Diaries

    Интересно видео!

    Коментар


    • #3
      От: North Korean Motorcycle Diaries

      Интересно,та чак невероятно!
      088пет722пет99
      http://www.hydropompi.com/

      Коментар


      • #4
        От: North Korean Motorcycle Diaries

        За протокола - на тия Вайс пътуванията са си пътувания, но всякакви техни кадри бих гледал с изключен звук

        Един от най-най първите им репортажи при създаването им преди години беше как за малко да си купят ядрена глава във Варна, и беше просто феноменална лудост.

        Бяха се свързали с някакво местно типче което уж някога било в контакт с ал кайда, и уж ония го били питали не може ли да им намери радиоактивни отпадъци от отработено гориво в Козлодуй да си направят мръсна бомба, и оня им казал "ама за какво са ви ядрени отпадъци, аз тук цяла ядрена глава имам от едно време останала", и а-ха да стане далаверата и в последния момент арабите нещо се изгубили, и на пича му увиснала ядрената глава на ръцете, та ако тия журналистчетата от вайс я искат - ето я, ей те там те...

        И им беше изкарал един фрезован лъскав снаряд като на филмите - сребрист, и им обясняваше някакви врели некипели дето после самите те като показваха кадрите на монтажиста си (вече в Щатите), и оня ги гледаше като някакви кръгли дебили и сам се чудеше тия в ред ли са или не.

        Оказа се че в България първо че някога е имало ядрени глави та сега се въргалят по долапите, второ че сульо и пульо може да си вземе отпадъци от Козлодуй, щото нали то така става.

        Освен ако не са се променили, или ако не са съвсем различни екипи - тия и времето навън да ви кажат какво е - погледнете през прозореца за всеки случай.
        Издъних се на Тюринг теста

        Коментар


        • #5
          От: North Korean Motorcycle Diaries

          Прекалено режисирано и захаросано.
          Но все пак е интересно, защото от тоя край на света не излиза нищо.
          Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

          Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

          Коментар


          • #6
            От: North Korean Motorcycle Diaries

            Хм, интересно. Мислех, че не е възможно да се направи такова пътуване с мотори предвид пътеписите от С. Корея, които съм гледал по руските сайтове. Струва ми се, че бая долари са изсипали на севернокорейците за да им позволят такова това...
            LZ2NKM

            Коментар


            • #7
              От: North Korean Motorcycle Diaries

              Първоначално публикуван от damon Преглед на мнение
              ... Струва ми се, че бая долари са изсипали на севернокорейците за да им позволят такова това...
              ... и снимки, и снимки... правото за снимане е дори по-скъпо по таквизи места
              Следващият път, когато умът ви витае, последвайте го! => www.smehurko.info

              Коментар


              • #8
                От: North Korean Motorcycle Diaries

                Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                ...второ че сульо и пульо може да си вземе отпадъци от Козлодуй, щото нали то така става.
                Че ний тук на кило ги даваме. Що не са се обадили... като слушам какви идоти са ми трябва само малко луминисцентна боя. Даже и в буркани ще им я опаковам и какъвто цвят кажат.

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:jifhjshdjlfkds.JPG
Прегледи:1
Размер:23.4 КБ
ID:5548281
                Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                Коментар


                • #9
                  От: North Korean Motorcycle Diaries

                  Маса статисти са ползвали службите в Северна Корея за това филмче.
                  Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                  Коментар


                  • #10
                    От: North Korean Motorcycle Diaries

                    Аз като човек, бил два пъти в живота си за по 15 дни в Пхенян, ще споделя, че всичко в този откъснат свят е режисирано! Усмихнатите лица на хора, ходещи по улиците забързано, сякаш имат неотложна работа, но са се спряли да се поздравят, както се прави в Европа... Можеш да видиш и спрял на кръстовището мотоциклетист на ИЖ с кош, който е махнал кожената каска и разговаря с регулировчика - жена! (сигурно го прави по половин час на едно и след това се мести на друг кръстовище)... Можеш да видиш как хората минават покрай няколко бутки за вестници, в които има само по 4-5 вестника, но и натрупани плодове...Никой обаче не си взима плодове... Много неща можеш да видиш! Тъжно, плашещо, натрапчиво и просмукващо и едно единствено нещо - белите зъбки от снимките и паната на онзи разбойник и синчето му, предоволни от хубавия си живот са в контраст със сивотата... На фона на хора, които събират тревички и правят супа от това! Другото потресаващо нещо са химните и военните песни, пускани по градската радиоуредба в 3 сутринта, както и пропангандната политика, че всяка секунда ще ги нападнат, както и въоръжената охрана на кулите на един от емблематичните техни хотели...

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X