Обява

Свий
Няма добавени обяви.

EICMA Милано 2014 - Най-голямото събитие в света посветено на 2-те колела

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: EICMA Милано 2014 - Най-голямото събитие в света посветено на 2-те колела

    Първоначално публикуван от Димо Преглед на мнение
    Да, това с кафетата аз не го разбирам, но и у нас има вече силни примери... Сещам се веднага за моторите на Ники от Kolov Garage

    [ATTACH=CONFIG]651624[/ATTACH]

    и това негово Дукати:

    [ATTACH=CONFIG]651625[/ATTACH]

    Както и BMWто на Евгени, направен от Galaxy по негова идея,


    [ATTACH=CONFIG]651623[/ATTACH]

    но дори тук във форума има хора, които се занимават с това - BMW R45 cafe racer


    Обаче аз не мога да спра да зяпам моделите на Триумф - Scrambler и Bonnewill Вярно е , че съм повече фен на немските Триумф-и, пък даже и на Енфийлд (Булет примерно), но този Триумф Scrambler ми бърка директно в здравето

    Сега си мисля, че харесваме тези машини просто защото, като деца сме зяпали замечтано по тях и сега (когато може да си ги купим) ни ги предлагат отново

    Гледам, че е имало и много малки фирми за екипировка... Даже си започнал с дисагите на Enduristan. Явно Асен също трябва да се стяга за EICMA доколкото неговите куфари bumot.eu стават все по-яки, а меки дисаги предстои да пусне ...

    Обаче искрено ти "завиждам", че си видял това на живо ...

    [ATTACH=CONFIG]651626[/ATTACH]


    Даже щях да си купувам фланелката "Brough turn back to the ... salt"
    Това с неизживяното детство и мечти е точно така. За съжаление така разбираме колко годинки са отлетели. Относно Enduristan, запознах се агентите още в самото начало, интересна ми беше лебедката на мотора, за съжаление снимката се прецака. На повечето фирми от снимките съм взел контакти и брошури, ако някой иска инфо, да пише. Всички бяха много френдли настроени и питаха какъв мотор карам, и оттам разговора си се отнасяше на места където много искам да бъда някой ден.
    IF YOU DON'T KNOW,DON'T GO

    Коментар


    • #17
      От: EICMA Милано 2014 - Най-голямото събитие в света посветено на 2-те колела

      Е не знам как си издържал на това напрежение от към конски сили и мацки ?Много красота и на двата фланга!

      Коментар


      • #18
        От: EICMA Милано 2014 - Най-голямото събитие в света посветено на 2-те колела

        [QUOTE=Димо;2342993]...
        и това негово Дукати:

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:kolov2.jpg
Прегледи:1
Размер:63.0 КБ
ID:5538773..../QUOTE] Това не е ли по-скоро Moto Guzzi?
        В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X