Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Gold Wing Club Bulgaria организира първия международен трефен в София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Gold Wing Club Bulgaria организира първия международен трефен в София

    Днес попаднах на тази новина(новина за мен) та да я споделя :

    "Здравейте Приятели,
    Голд Уинг Клуб Булгария организира първия международен трефен в София от 10 до 15. 09. 2013.
    ПРОГРАМА:

    Ден 1: Сряда - 11.09.2013г.
    1. Посещение на Рилски манастир . Начало 10.30 часа . Край около 17.00 часа.
    2. Светлинен парад в София. Начало 20.00 часа . Край около 21.00 часа . Маршрут:
    Старт от мотел ”Черна Котка”; бул.Цариградско шосе, бул. Алея Яворов, бул.Черни връх, бул. Фр. Нансен, бул Васил Левски, бул. Патриарх Евтимий, бул. Христо Ботев, бул. Тодор Александров, бул. Цар Освободител, бул. Цариградско шосе, мотел “Черна котка”, финал.
    Ден 2: Четвъртък - 12.09.2013г
    1. Посещение на град Панагюрище и връщане през курорт Боровец . Начало 10.30 часа . Край около 16.00 часа.
    2. Светлинен парад в София. Начло 20.00 часа . Край около 21.00 часа . Маршрут:
    Старт от мотел ”Черна Котка”; бул. Цариградско шосе; ул. Димитър Пешев; бул.Проф.Цветан Лозанов; ул. Асен Йорданов; Шипченски проход; бул. Ситняково; ул. Черковна; бул. Мадрид; бул.Янко Сакъзов; бул.Васил Левски; бул. Ал.Дондуков; спиране за почивка и снимки на поркинга на пл.Княз Александър 1; бул. Цар Освободител; бул. Цариградско шосе; мотел “Черна котка”, финал.
    Ден 3: Петък - 13.09.2013г.
    1. Псещение на град Копривщица . Начало 10.30 часа . Край около 17.00 часа.
    2. Светлинен парад в София. Начало 20.00 часа . Край около 21.00 часа . Маршрут:
    Старт от мотел “Черна котка” ; бул.Цариградско шосе; през детелината на Младост в локалното от към Младост; ул. Йерусалим; бул. Ак.Андрей Сакаров; бул. Драган Цанков; бул. Евлоги Георгиев; бул. България; бул.Витоша; бул. Патриарх Евтимий, бул. Христо Ботев; бул. Сливница; бул. Васил Левски; Цар Освободител, бул. Цариградско шосе; мотел “Черна котка” , финал."
    Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

  • #2
    От: Gold Wing Club Bulgaria организира първия международен трефен в София

    Ами Драго, аз това го разбирам като среща на момчетата с Gold Wing. Ние какво да направим? Да се наредим по кръстовищата със знаменца ли Може би светлинното шоу ще е видимо и по отдалеч? Или срещата е отворена за всякакви, в което се съмнявам
    ______2
    Е = MZ

    Коментар


    • #3
      От: Gold Wing Club Bulgaria организира първия международен трефен в София

      Ами нали и те се водят Експедиционни машини (тежки мотоциклети), та за тези които им харесва нощната фотография, а тези определено са по шарени и цветни от селско стрелбище а тези с чуждестранннните регистраци бият дори и звук и светлина на Царевец , та за това
      Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

      Коментар


      • #4
        От: Gold Wing Club Bulgaria организира първия международен трефен в София

        А какво е трефен?
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #5
          От: Gold Wing Club Bulgaria организира първия международен трефен в София

          Ми сигурно ще ТРЕпят ФЕНове със звук и светлина

          ОК разбрах.
          ______2
          Е = MZ

          Коментар


          • #6
            От: Gold Wing Club Bulgaria организира първия международен трефен в София

            Първоначално публикуван от Димо Преглед на мнение
            ТРЕпят ФЕНове със звук и светлина

            .
            убиме
            Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

            Коментар


            • #7
              От: Gold Wing Club Bulgaria организира първия международен трефен в София

              Първоначално публикуван от Димо Преглед на мнение
              Ми сигурно ще ТРЕпят ФЕНове със звук и светлина
              хахахахах
              и ти ме утрепА
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • #8
                От: Gold Wing Club Bulgaria организира първия международен трефен в София

                treffen - среща /на немски/
                Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

                Коментар


                • #9
                  От: Gold Wing Club Bulgaria организира първия международен трефен в София

                  Първоначално публикуван от drago varvar Преглед на мнение
                  treffen - среща /на немски/
                  Да бе ясно, че е това. Просто "среща" не им е звучало готино, пък и тези сбирки обичайно се правят в Австрия и Германия, та затова са "трефен"и... То е, като с "митинг"а или "мийтинг". Ще правим интернешънъл мийтинг в Идилево примерно
                  ______2
                  Е = MZ

                  Коментар


                  • #10
                    От: Gold Wing Club Bulgaria организира първия международен трефен в София

                    Първоначално публикуван от drago varvar Преглед на мнение
                    Ами нали и те се водят Експедиционни машини (тежки мотоциклети)
                    Точно така
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:607bd2f178f7.jpg
Прегледи:1
Размер:88.6 КБ
ID:5517787
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:99ffb21e7aaf.jpg
Прегледи:1
Размер:59.0 КБ
ID:5517788

                    Коментар


                    • #11
                      От: Gold Wing Club Bulgaria организира първия международен трефен в София

                      Ехааа... Браво на пича Имаше и с R1 обиколка на света да не забравяме, през Африка и т.н.
                      ______2
                      Е = MZ

                      Коментар


                      • #12
                        От: Gold Wing Club Bulgaria организира първия международен трефен в София

                        мале какви стрелбища има не е за вярван, има един бял, сцепи АЕЦа , снимки нямам , ще се пробвам утре да ги снимам че днес с телефона не се получи
                        Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

                        Коментар


                        • #13
                          От: Gold Wing Club Bulgaria организира първия международен трефен в София

                          Миналата година в Харков на събора какви машини имаше (само за Голдвинг говоря) . Най- ме впечатли един, ако щете вярвайте , ВСИЧКО му беше позлатено . Машината работи за да има ток уредбата , свети като коледна елха , уредбата надута на мах(ако си до нея заглушаваше тази на сцената) и.....собственикът го няма и само двама ОХРАНИТЕЛИ стоят и пазят златото. Жалко , че не направих снимки. Иначе Голда е хубава машина за асфалт. Моят приятел от Литва каза , че е имал Голд за 3 сезона и каза , че е СУПЕРПРИЯТЕН И МНОГО ЛЕСЕН ЗА КАРАНЕ МОТОР. Освен тежко и леко ендуро, не знам как бих си взел друг мотор. Има готини чопъри ама .....мисля , че като мина 60 ще се прехвърля там (ако все още съм жив). Нека всеки се кефи на това на което иска - така положителните емоции ще са повече и ще има повече щастливи хора. Драго , трябва да ти кажа , че и моята баба Африка миналия месец в Австрия и Италия си беше бая голяма атракция( може да е било заради овчата кожа на седалката ) и правените дисаги . В Мадона ди Кампилио ме гледаха като абориген(то не , че не съм такъв де) , и няколко пъти специално ме питаха може ли да се снимат с мен на мотора. Ебаси, не знаех да се смея ли или да плача. Извинявам се , че не е по темата, ама утре ако можеш снимай ги наистина и пусни малко да изплакнем и ние очите

                          Коментар


                          • #14
                            От: Gold Wing Club Bulgaria организира първия международен трефен в София

                            Това е календар на европейската федрация Gold Wing за 2013, последната дата е София, чукнете на Sofia и вижте как са представили столицата на България


                            http://www.gwcbg.org/index.php?optio...id=465&lang=bg

                            Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

                            Коментар


                            • #15
                              От: Gold Wing Club Bulgaria организира първия международен трефен в София

                              Това е за сега единствената снимка която намирам из нета, от нея и научих за събитието

                              http://www.cars.bg/news/news/view/94...a-na-Bylgariya

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:640_image-fd27ff5d31.jpeg
Прегледи:1
Размер:58.1 КБ
ID:5517836
                              Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X