Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся гараж за мотор в Зона Б5

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся гараж за мотор в Зона Б5

    Търся къде да подслоня 1 или 2 мотора в Зона Б5.

    Надявам се някой да търси "съквартирант" за споделяне на гараж (и разходите около него) или пък да предлага под наем гараж подходящ за съхранение на мотори.

    Имам две добичета, но съм навит и на място за един мотор, стига да ми е близо (другият мога да го подслоня и по-далчеч).
    Гарантирам коректно отношение.

    Дори Вие да нямате гараж в района, но позавате някой, който може да помогне, моля съдействайте. Пишете тук или на лични.
    Следващият път, когато умът ви витае, последвайте го! => www.smehurko.info

  • #2
    От: Търся гараж за мотор в Зона Б5

    давам ти моя телефон ако все още търсиш 25 лв на месец е закритият гараж със сот

    Коментар


    • #3
      От: Търся гараж за мотор в Зона Б5

      Благодаря на fish за офертата! За мое съжаление неговият гараж се намира доста далеч от Зона Б-5 (в Хладилника) Така че питането продължава да е валидно.
      .
      Все още се търси гараж в Зона Б-5 или близките квартали - Сердика, Зона Б-19, Зона Б-18.
      Следващият път, когато умът ви витае, последвайте го! => www.smehurko.info

      Коментар


      • #4
        От: Търся гараж за мотор в Зона Б5

        Защо не пробваш в подземния пред 12ти блок,там има доста мотори,но не знам цена.

        Коментар


        • #5
          От: Търся гараж за мотор в Зона Б5

          В един от тези гаражи съм сега, но имам проблем. Не ми разрешават да си включа поддържащо зарядно за акумулатора. Ако не паля мотора няколко седмици акумулатора пада и се налага да бутам или да давам ток - не е моя стил Това е причината да търся гараж в който спокойно мога да си включа поддържащото зарядно. Може да е и подземен паркинг, но да има възможност за включване на поддържащо зарядно.
          Готов съм да наема и цял гараж само за себе си ако има някой да предлага.
          Следващият път, когато умът ви витае, последвайте го! => www.smehurko.info

          Коментар


          • #6
            От: Търся гараж за мотор в Зона Б5

            Илко, имам място зе един мотор в зона б18, обади се
            You'll never find out - I got no key hole....

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X