Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Откриване на сезона Italy/Monte catria 28.01.2012

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Откриване на сезона Italy/Monte catria 28.01.2012

    Първоначално публикуван от Goshi Преглед на мнение
    Ами за сега правиме планове април месец, когато е великден да напрвиме една обиколка из Турция (Кападокия, Памукале, Соленото езеро и т.н.), че е срамота още да не сме ходили по тези места. Надявам се да не е много студено точно тогава, впредвид надморската височина... А другото по голямо пътуване ще е както всяка година, август месец. Спрели сме се или на обиколка - Германия, Холандия, Белгия или Франция и Френските Алпи..... Но нищо не се знае може още пролетта да отскочиме за няколко дни из Италия, по точно в района на Тоскана, щото миналата година доста ни харесаха проходчетата по които минахме, а като знам и по колко не успяхме....
    А междо другото така като гледам снимките от магазина в които работиш, виждам доста интересни машини, като Multistrada 1200, Husqvarna Nuda, предполгам ти ги сервизираш....., може да разкажеш малко повече кои, какви проблеми (дефекти) имат.... ще е според мен от полза на доста хора...

    Поздрави!!
    Предполагам знаеш,че крайният потребител сме ние ,та на всяко ново нещо излязло на пазара се намират дефектите и "косурите".За разказване има колкото искаш,нагледъл съм се на какво ли не.Нудата на Хускварна излезе преди броени месеци и е все още нова за дефекти. До колкото помня във завода като ходих и ги тествахме на градско,имаха проблем със електрониката,мотора гаснеше често по кръстовища и светофари.Но това бяха тестови модели и проблеми при първата серия серийно произвоство не е имало,препрограмирана е електрониката.Има тема за Нудата може да пишеш там,аз ако има нещо ще актуализирам.Мултистрадата е интересен мотор по отношение на технологийте вкарани в него.Има доста електроника ,CAN-Bus и т.н не съм имал проблеми с тях,имаха няколко сервизни кампаний,едната доколкото помня беше в заключването на кормилото,което е електрическо,Препрограмиране на софтуера и смяна на заключващия механизъм.Има интересни нещица общо взето

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X