Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ето как ни цакали!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ето как ни цакали!!!

    От известно време повечето от нас получиха електронни фишове за превишена скорост. Въпреки че съм сигурен, че намалих и на двете камери на Благоевград ми дойде честитка, което много ме озадачи и реших, че има някъде скрита трета камера.

    Ето какво било:
    http://www.monitor.bg/article?id=299775

  • #2
    От: Ето как ни цакали!!!

    Още не е влязло в сила, друго око те е видяло.

    Коментар


    • #3
      От: Ето как ни цакали!!!

      На мен пък ми хареса Датският опит...
      0888932647

      Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

      Коментар


      • #4
        От: Ето как ни цакали!!!

        Ами преди две години преди Карнобат един кара зад мен и свърши в канавката, щото подхлъзна. Тия хора вече ще ме съсипят. В Австрия сега ме глобиха 35 евро за 30км над позволената. На такива пари съм съгласен да ме дебнат. Сега всички ще почнем да крием номерата или да караме с чисти мотори, а номерата целите в масло и пясък.

        Коментар


        • #5
          От: Ето как ни цакали!!!

          А какво ще кажете за това?

          http://www.speedflip.com/

          Ето още едно решение.

          Коментар


          • #6
            От: Ето как ни цакали!!!

            Първоначално публикуван от boiko73 Преглед на мнение
            Ами преди две години преди Карнобат един кара зад мен и свърши в канавката, щото подхлъзна. Тия хора вече ще ме съсипят. В Австрия сега ме глобиха 35 евро за 30км над позволената. На такива пари съм съгласен да ме дебнат. Сега всички ще почнем да крием номерата или да караме с чисти мотори, а номерата целите в масло и пясък.
            Ааа, прочети всичко в линка. Другарите бензинджии освен че ще ни прибират паричките за бензинец и ще викат спешно КАТ ако при тях зареждат моторджии със скрити номера. ОФ/Биг брадър вижда всичко!
            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

            Коментар


            • #7
              От: Ето как ни цакали!!!

              Ето и това фолио:

              http://www.ghostplates.com/

              Коментар


              • #8
                От: Ето как ни цакали!!!

                Не се хващай на това фолио. Пробвахме и такова и спрейове няколко вида. Пари хвърлени на вятъра.
                Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                Коментар


                • #9
                  От: Ето как ни цакали!!!

                  Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                  А какво ще кажете за това?

                  http://www.speedflip.com/

                  Ето още едно решение.

                  Хихихихи, тези много Джеймс Бонд са гледали Само оставаше да сменя и номера с уругвайски да речем

                  А иначе и това по-долу е решение, но неприложимо за БГ с цялата мърсотия по пътя:
                  http://phantomplate.com/
                  Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Ето как ни цакали!!!

                    Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                    Ааа, прочети всичко в линка. Другарите бензинджии освен че ще ни прибират паричките за бензинец и ще викат спешно КАТ ако при тях зареждат моторджии със скрити номера. ОФ/Биг брадър вижда всичко!
                    Само после кой ще ми обясни кое е скрит номер. Той си се вижда, само дето КАТ трябва да се наведе. Докато не почнат да ги пломбират като тези на колите няма как да определят мястото. А просто ми е мъка колко бензанджии ще си ядат шамарите.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Ето как ни цакали!!!

                      Първоначално публикуван от boiko73 Преглед на мнение
                      ... само дето КАТ трябва да се наведе....
                      Ние пък да вземем да назначим по един Гия Изотзадзе за наведените.
                      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                      Коментар


                      • #12
                        От: Ето как ни цакали!!!

                        Аз имам phantomplate фолио, но не съм го слагал. Че може да свърши работа - може, обаче номера ти е откровенно прикрит. Просто се вижда. Ако те спрат или те видят - все едно си си нацапал номера. От друга страна, обаче нацапан номер се глобява само с 50 лв., май без да се вземат точки. Което е доста по-добре от това да ти искат 300 лв. заради някакво безумно ограничение...
                        Общо взето в Щатите и Европа има доста опит по тая тема, така че няма да открием топлата вода. Но за мен не е нормално да ме снимат денонощно разни камери под оправданието, че е заради мое добро. Чиста проба лицемерие!
                        LZ2NKM

                        Коментар


                        • #13
                          От: Ето как ни цакали!!!

                          Първоначално публикуван от damon Преглед на мнение
                          От друга страна, обаче нацапан номер се глобява само с 50 лв., май без да се вземат точки. Което е доста по-добре от това да ти искат 300 лв. заради някакво безумно ограничение...
                          ... и то ако те хванат

                          А това с бензинджиите няма да стане - нали искат да продават. Кой луд си топи клиентите. Сещате ли се в бгмама като се оплаче някоя маминка от ОМВ примерно и какво ще стане с ОМВ

                          Коментар


                          • #14
                            От: Ето как ни цакали!!!

                            Каквото и с ПИБ.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Ето как ни цакали!!!

                              Първоначално публикуван от boiko73 Преглед на мнение
                              ... Докато не почнат да ги пломбират като тези на колите няма как
                              Ами те вече започнаха. Миналата година регистрирах мотора в КАТ Кюстендил и му сложиха нит със щампа, същия като тези на задния номер на колите. Не че и той няма лек де но...
                              Калин - О88 б579I9I
                              Обичам да пътувам, не обичам да пристигам.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X