Обява

Свий
Няма добавени обяви.

...След априлските дъждове идват майските цветове

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: ...След априлските дъждове идват майските цветове

    Първоначално публикуван от ili4 Преглед на мнение
    Пробвай те със собствената си слюнка - работи срещу запотяване - и аз не вярвах като го чух...
    Илич, така и аз правя, видях го от водолазите.
    Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

    Коментар


    • #17
      От: ...След априлските дъждове идват майските цветове

      Първоначално публикуван от drago varvar Преглед на мнение
      Илич, така и аз правя, видях го от водолазите.
      Вказармата който е ходил , знае , че това е сякаш ЕДИНСТВЕНИЯ начин да виждаш нещо през противогаза(а като трябва и да стреляш....). Във водата в морето , въпреки, че не се диша в маската е същото, само , че трябва да го направиш преди да си се потопил

      Коментар


      • #18
        От: ...След априлските дъждове идват майските цветове

        Аз като получих новата си каска Суоми първата ми работа беше да избърша визьора със спирт и веднага от вътре нещо яко се размаза, та падна после голямо бърсане докато го изчистя. В последствие разбрах че това дето съм изчистил толкова старателно е било антифог покритието sad:! Сега визьора ми се поти при дъжд, но само когато спра на място, движа ли се нямам проблем - просто тоя шлем има чудесна вентилация за обдухване на визьора, която работи и при много ниски скорости дори!
        "Do not correct a fool, for he will hate you;
        Correct a wise man, for he will appreciate you."

        Коментар


        • #19
          От: ...След априлските дъждове идват майските цветове

          Първоначално публикуван от desi_tileva Преглед на мнение
          ...
          Можете да пеете и танцувате под дъжда,но да карате мотоциклет не е никак забавно.
          Не може да го избегнете при дълги пътувания.Водната струя от останалите участници в движението идва право към вас.Трябва да следите,трафика,пътните знаци,а понякога и лошите ни пътища.
          Как да пазим машината,пък и сами да оцелеем?
          Как се справяте в такива ситуаци?
          Моля, споделете.
          Може да не е забавно, но не е и неприятно!

          Колегите са понаписали доста, но аз ще добавя моите препоръки:

          1. Ако има алтернативен маршрут, по не натоварен, макар и по-дълъг път, изберете него! Движението е доста по-рядко, а лошите пътища не са сериозен проблем за мотоциклета. Като бонус обикновено получавате моторджийски път, с много завои, при това, доста по-живописен от скучните първокласни пътища и магистрали. Можете да се кефите на пейзажа около вас, без да се налага да сте постоянно на тръни, кой от останалите участници в движението, ще се е заблял и ще ви отнесе.
          2. Дори и в най-слънчевите летни дни, не тръгвайте без дъждобран в багажа, освен ако не е за съвсем кратко и съвсем близо.
          3. Ако все пак дъждът ви изненада без дъждобран, то неприятното е само първите 5-10 минути... после ви е все тая!
          Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
          Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

          Коментар


          • #20
            От: ...След априлските дъждове идват майските цветове

            Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
            3. Ако все пак дъждът ви изненада без дъждобран, то неприятното е само първите 5-10 минути... после ви е все тая!
            А в този случай е добре да имате презервативи! Ако не Ви излезе късмета, то поне може да приберете чувствителните към влага, като телефон и документи, неща в тях.
            Черпете ме, не ме щадете!
            _________________
            (\__/)o*******_
            (='.'=)*O*.--._.=.\-.
            ('')_('')***(_)=='(_) - I cannot get it out of my mind...

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X