Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мото новини

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Мото новини

    Гуцито е жестоко! Така според мен трябва да изглежда един истински адвенчър мотор! Евала на Гуци за тази концепция! Тръби и рами и вътре в тях един як двигател. Това е! А не всичко нагъчкано и затворено с хиляда пластмаски, копченца, и разни парченца, а от вън целият мотор да изглежда, като една шарена пластмасова буца...
    Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
    Златомир Попов - Forry

    Коментар


    • От: Мото новини

      Първоначално публикуван от ВладиЧ
      Гуцито е жестоко! Така според мен трябва да изглежда един истински адвенчър мотор! Евала на Гуци за тази концепция! Тръби и рами и вътре в тях един як двигател. Това е! А не всичко нагъчкано и затворено с хиляда пластмаски, копченца, и разни парченца, а от вън целият мотор да изглежда, като една шарена пластмасова буца...
      Подкрепям те напълно! Според мен има ретро излъчване! Според теб с тази си вид ще се продава ли?
      За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
      0878 79 20 61 Борис

      Коментар


      • От: Мото новини

        В този си вид този мотор ще го купуват само истински пътешественици! Точно с такава концепция беше направен и този мотор. https://www.motorcyclespecs.co.za/mo...gs%20adven.htm Купуваше ли се?
        Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
        Златомир Попов - Forry

        Коментар


        • От: Мото новини

          Първоначално публикуван от ВладиЧ
          В този си вид този мотор ще го купуват само истински пътешественици! Точно с такава концепция беше направен и този мотор. https://www.motorcyclespecs.co.za/mo...gs%20adven.htm Купуваше ли се?
          Не знам прав ли си, седнал ли си Но хубавото си е хубаво! За съжаление няма вече!
          За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
          0878 79 20 61 Борис

          Коментар


          • От: Мото новини

            Гуцито ми харесва, но така и не се отърваха от архаичната концепция с два(течащи) амортисьора отзад.

            Коментар


            • От: Мото новини

              Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
              Гуцито ми харесва, но така и не се отърваха от архаичната концепция с два(течащи) амортисьора отзад.
              Виж тук си в грешка. Амортисьорът на този прототип отзад е само един и то Олинс. Но окачването на задното колело не е моно, а е с вилка, което на мен лично също много ми хареса. Но пък аз не можах да разбера, къде са мушнали масленият радиатор. https://bikepost.ru/blog/concept/765...comment1661455
              Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
              Златомир Попов - Forry

              Коментар


              • От: Мото новини

                Това Guzzi, ако го пуснат в този вид, ще се върна към маторите

                Радиатора дали не са го завряли м/у двете цици - има и нещо като вентилатор май?!?
                В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                Коментар


                • От: Мото новини

                  Няма радиатор, това е последната разработка на Гуци, изцяло нов дизайн 2016, отговаря на Евро 4, Гуци наблягаха на това, че топлообмена му бил изключително подобрен, като са работили сериозно по циркулацията на маслото, но няма радиатор.

                  Вероятно Ivan_J има предвид, че това не е подх. място за амортисьор, за мотоциклет, който се предполага, че ще полягва из някакви каманаци, но като го гледам, това по-скоро е някакъв съперник на Ducati Desert Sled, BMW RnineT Urban G/S и разните триумф-скрамблери, който са по-скоро лайф-стайл продукти, отколкото машини за офроуд и пътешествия.

                  ПС: Макар че като гледам задната част ми се струва потентен, поне има място за пътник и багаж, за разлика от гореизброените. Резервоарът също изглежда широк, което в комбинация със стърчащите глави, означава някаква ветрозащита, което също го различава от гореизброените.

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:moto-guzzi-v9-engine-cad-front-l.jpg
Прегледи:1
Размер:41.7 КБ
ID:5772146

                  ПС2: Абе с 2 думи - да го пускат.
                  Последно редактирано от Ro-di; 09-11-17, 10:29.

                  Коментар


                  • От: Мото новини

                    Виж ти. Без маслен радиатор. 850 кубиков въздушно охладен мотор с 80 коня. Много добре!
                    Това, че е отстрани задният амортисьор едва ли е недостатък. И на БМВ R 80 Дакар, и на БМВ R 100 GS, са им отстрани задните амортисьори, на Кавасаки Версис 650 е отстрани, мисля, че и на разни други модели.
                    Ветрозащитата му е добра според мен. Пък и винаги може да се сложи едно Гиви отпред с площ 1,5 м2 та да стане, като платноходка мотора. Щото винаги има някой, дето му духало в носа, или пък точно в средата на челото, или в лявото ухо, та му било некомфортно, като карал със 170 км/час...
                    Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                    Златомир Попов - Forry

                    Коментар


                    • От: Мото новини

                      За 30 години някой жабар е спестил единия амортисьор, за да има повече за спагети


                      Първоначално публикуван от ВладиЧ Преглед на мнение
                      като карал със 170 км/час...
                      Гуцитата не вдигат чак толкова много.

                      Бъзикам се, гуцитата ме кефят, бих си купил такова.

                      Коментар


                      • От: Мото новини

                        Гуцитата са единствената италианска марка която ме кефи със всичките си модели!
                        "Do not correct a fool, for he will hate you;
                        Correct a wise man, for he will appreciate you."

                        Коментар


                        • От: Мото новини

                          колко да е ново, като се говори за италианска вълна:
                          http://www.motorcycle.com/manufactur...le.com20171107

                          Коментар


                          • От: Мото новини

                            Първоначално публикуван от ВладиЧ Преглед на мнение
                            Гуцито е жестоко! Така според мен трябва да изглежда един истински адвенчър мотор! Евала на Гуци за тази концепция! Тръби и рами и вътре в тях един як двигател. Това е! А не всичко нагъчкано и затворено с хиляда пластмаски, копченца, и разни парченца, а от вън целият мотор да изглежда, като една шарена пластмасова буца...
                            Трудно се прави гол мотор , вижда се всяка заварка , всеки детайл , всеки болт , планка , .... При другите се слага кое как дойде и къде има място , отгоре едни лъскави пластмаси с лепенки. Абе все едно гледаш жена , като я видиш гола и без грим , тогава ти се изясняват нещата.
                            А амортисьора си е на правилното място при това задвижване. Дори в мото кроса използваха окачване с амортисьор само от едната страна.



                            В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                            Коментар


                            • От: Мото новини

                              Милано 2017: https://youtu.be/Lvb_xCiEEOo

                              Коментар


                              • От: Мото новини

                                Зимни гуми за мотори https://youtu.be/EW4DOgtjS24

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X