Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Horizons Unlimited travellers 'mini meeting' september '10

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Horizons Unlimited travellers 'mini meeting' september '10

    I'll be returning from the middle east, & we have friends returning from the 'Stans & Africa, so we have decided to hold a 'mini meeting' the last weekend of september, where we will tell lies & show pictures of our trips.
    I also have an idea for a couple small seminars that will be helpful to travellers.
    Theres no registration fee, & everyone is welcome, but please send an email if you are coming, just so we have an idea how many will come.

    Hope to see you there!

    Doug

    Бойко и Мони, Димо, Коста, поканени сте официално да ни представите пътуванията си. Моля свържете се с мен (Поли) или Дъг, за да информираме Грант на време при обявяването в техния сайт. Ако някой друг има желание за презентация или технически семинар, моля за инфо. Мисля Лъчо има интересни пътувания, Илко не успя да сподели за изработката на куфарите, сигурна съм че има и още много интересни неща за споделяне, не се притеснявайте да предлагате, нека го направим възможно най-интересно.
    Поздрави,
    Поли

  • #2
    От: Horizons Unlimited travellers 'mini meeting' september '10

    Ето малко данни за връзка за тези които не ги знаят:
    web: www.motosapiens.org
    gsm: 0888840255 - Поли
    mail: Motocampbg@yahoo.com

    Коментар


    • #3
      От: Horizons Unlimited travellers 'mini meeting' september '10

      Аз, доколкото разбрах, вече имам запазено местенце за две-три вечери на палатка (зависи от времето, де - може и легълце в топла стая да си поискам ).

      Но пускам този пост на вниманието на бургаската група, че днес ми изглеждаше,че аз съм недоразбрал нещо - събитието няма да е около 10ти септември, ами:
      Първоначално публикуван от Motosapiens Преглед на мнение
      the last weekend of september
      Това според мен си значи почивните дни между 23 и 26 септември '10г.
      SUZUKI V-STROM 1000
      Jeep Cherokee 2.5CRD
      TOYOTA PREVIA 2.4 'youngtimer
      о889 525 о74 - Владо

      Коментар


      • #4
        От: Horizons Unlimited travellers 'mini meeting' september '10

        Влади, заглавието ме е заблудило... Не съм обърнал внимание на апострофа пред 10-ката и вместо 2010, съм го сметнал за 10.
        След принудителния престой на Дъг в Ереван, мисля, че няма начин да е на 10-ти септември, освен ако Дъг не съкрати трипа си, но се надявам да не се случи. А и с тези 5 почивни дни, май ще е удачно да го започнем още на 22-ри, за по-нетърпеливите, от 21-ви, вечерта...
        Последно редактирано от giorgio; 22-08-10, 09:41.
        Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
        Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

        Коментар


        • #5
          От: Horizons Unlimited travellers 'mini meeting' september '10

          Първоначално публикуван от Motosapiens Преглед на мнение
          I'll be returning from the middle east, & we have friends returning from the 'Stans & Africa, so we have decided to hold a 'mini meeting' the last weekend of september, where we will tell lies & show pictures of our trips.
          I also have an idea for a couple small seminars that will be helpful to travellers.
          Theres no registration fee, & everyone is welcome, but please send an email if you are coming, just so we have an idea how many will come.

          Hope to see you there!

          Doug

          Бойко и Мони, Димо, Коста, поканени сте официално да ни представите пътуванията си. Моля свържете се с мен (Поли) или Дъг, за да информираме Грант на време при обявяването в техния сайт. Ако някой друг има желание за презентация или технически семинар, моля за инфо. Мисля Лъчо има интересни пътувания, Илко не успя да сподели за изработката на куфарите, сигурна съм че има и още много интересни неща за споделяне, не се притеснявайте да предлагате, нека го направим възможно най-интересно.
          Поздрави,
          Поли
          Поли,Благодаря!

          Поканата я приемам,ще ти се обадя за допълнителни уточнения.

          Поздрави,
          търся си подписа....

          Коментар


          • #6
            От: Horizons Unlimited travellers 'mini meeting' september '10

            И аз ще се опитам да намина.
            Доколкото разбирам среащата е фиксирана на 24-25-26.09.2010 нали ?
            .

            Коментар


            • #7
              От: Horizons Unlimited travellers 'mini meeting' september '10

              И мен ме пишете в кюпа, ако не мине котка път
              Yamaha XT​M600E '98
              Mazda 626 2.0 DITD '99 Estate

              Коментар


              • #8
                От: Horizons Unlimited travellers 'mini meeting' september '10

                Аз също ще дойда.
                Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
                Seat Leon 2007 1.9 TDI

                Коментар


                • #9
                  От: Horizons Unlimited travellers 'mini meeting' september '10

                  И аз ще опитам да дойда

                  Коментар


                  • #10
                    От: Horizons Unlimited travellers 'mini meeting' september '10

                    Такааа...
                    Аз на 99,5% ще тръгна за Идилево в петък (24ти) по обяд от София с кола и ще трябва да съм пак в София в неделя - ранния следобед. Това за инфо на софиянци - ако някой иска да не пътува с много багаж и/или втори/трети човек. (Или пък ако някой има излишен мотор на разположение и желание да се смили над мене да не ходя с колата на мото-сбирка...)
                    SUZUKI V-STROM 1000
                    Jeep Cherokee 2.5CRD
                    TOYOTA PREVIA 2.4 'youngtimer
                    о889 525 о74 - Владо

                    Коментар


                    • #11
                      От: Horizons Unlimited travellers 'mini meeting' september '10

                      Охо, мисля че можем да се разберем. Аз имам мотор за закарване до Идилево и връщане обратно в София, защото ще ме учат да карам в селото. Надявам се пози път да не падам . За тази дата моторът ще бъде в перфектно състояне, ще помоля специалист да го провери. И с чисто нови гуми - Дънлоп с протектори за дъжд. Dunlop 404 - задна, 501 - предна.
                      Последно редактирано от Nik Nikolov; 12-09-10, 21:56.
                      Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                      Коментар


                      • #12
                        От: Horizons Unlimited travellers 'mini meeting' september '10

                        Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
                        Охо, мисля че можем да се разберем. Аз имам мотор за закарване до Идилево и връщане обратно в София, защото ще ме учат да карам в селото. Надявам се пози път да не падам . За тази дата моторът ще бъде в перфектно състояне, ще помоля специалист да го провери. И с чисто нови гуми - Дънлоп с протектори за дъжд. Dunlop 404 - задна, 501 - предна.
                        офертата за учене е валида, въпреки първия път се отказа ще те чакам на село.
                        http://www.irlandetza.com
                        Forever is our today
                        http://www.lre-bulgaria.org
                        мотора на аватара е на Gorgio

                        Коментар


                        • #13
                          От: Horizons Unlimited travellers 'mini meeting' september '10

                          Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
                          Охо, мисля че можем да се разберем. Аз имам мотор за закарване до Идилево и връщане обратно в София, защото ще ме учат да карам в селото. Надявам се пози път да не падам . За тази дата моторът ще бъде в перфектно състояне, ще помоля специалист да го провери. И с чисто нови гуми - Дънлоп с протектори за дъжд. Dunlop 404 - задна, 501 - предна.
                          ако няма други кандидати (т.е ако Shider се откаже) - пиши ми.
                          LZ1NDI
                          DR650SE K8

                          Коментар


                          • #14
                            От: Horizons Unlimited travellers 'mini meeting' september '10

                            В момента съм в Германия, но петък вечерта се прибирам и сутринта смятаме да запалим моторите със Силвия и да сме до обяд в Идилево. Не ни трябва стая или място за палатка. Аз съм "местен" в тоя район. За всеки случай писах и мейл на Поли.
                            LZ2NKM

                            Коментар


                            • #15
                              От: Horizons Unlimited travellers 'mini meeting' september '10

                              Хм, 24-25-26...дали ще успеем и ние? ....
                              PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                              КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                              0899187766

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X