Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ROYAL ENFIELD Himalayan

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ROYAL ENFIELD Himalayan

    Някой да е чувал/виждал/ карал това? Ново 20 ли е? Иначе цените са леко народни...

    Натиснете снимката за да я уголемите  Име:240059490_6245934451936_341235183222488481_n.jpg Прегледи:0 Размер:42.9 КБ ID:6773738
    Повече инфо/цени на сайта, на който се предлагат:
    https://www.bikkon.de/Royal-Enfield-...r1vSE2gLxeFwT8
    Последно редактирано от ivied; 23-09-21, 22:58. Причина: добавяне тагове

  • #2
    Като карам срещам , ама рядко .... Май е подходящ за доста ограничена доза мазохисти ...... Разполага с основните възли и агрегати за да може да се движи и нищо повече . Класически мотоциклет от 60те .
    По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

    Коментар


    • #3
      Тя марката е основана през 1901 г в Англия, а от 1955-та се произвежда в Индия. Държи рекорда за най-дълго произвеждан модел мотоциклет - Royal Enfield Bullet - произвежда се от 1931 г. до днес. Другото интересно е, че произвеждат и мотоциклети с дизелов двигател.

      От време на време виждам един такъв в Пловдив.

      Имаше една кратка тема наскоро за модела ...
      Nissan Terrano 2,7 TDI

      Коментар


      • ivied
        ivied коментира
        Редактиране на коментар
        Благодаря! Не я намерих с търсачката нещо... Да не пълним тема след тема с едно и също - модераторите да я трият

    • #4
      Въпреки цената и това, че имат представителство тук - на пътя съм виждал такова само няколко пъти.
      И то не точно такова а нещо с тази марка.

      По събори не ходя, там вероятно се събират и повече на едно място.
      Враг усраине

      Коментар


      • #5
        Има един бял пернишки Роял Енфилд Хималаян. Мяркал съм го по пътищата на България.
        Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
        Златомир Попов - Forry

        Коментар


        • Esper
          Esper коментира
          Редактиране на коментар
          Да, тоя е другият
          Сега като го написа ме подсети и за него

      • #6
        Милко Йотов от Асеновград с баща си имат 3 индийски Енфилда - Булет 500, Хималаян и Interceptor, купувани нови от София.
        Той е човекът, който може да даде най-подробна информация от първо лице.

        Коментар


        • #7
          Видях доста Булети в Индия. Хималайци - нито един....а гледах...че ми беше мерак тогава. Не знам до колко това е критерии но цената там не се води чак народна - водача ни обясни, че тези ги карат по-средната средна класа, пък и движението в Калкута е по-благосклонно към по-дребни колесни.
          42

          Коментар


          • #8
            Темата се оказа, че съществува вече тук -
            за ключ или триене - да не се пълнят сървърите

            Коментар


            • #9
              Не прпоръчвам да купувате мотоциклети от Royal Enfield Bulgaria , Взех си от там Himalayan . След 200 км каране усетих че мотора е настабилен , закарах им го и ми казаха че едната гума е крива поради това ,че мотора е стоял много време на едно място преди да го купи. Гаранцията не го покривала Клиента е виновен че е купил мотор с крива гума .., има си доста и други проблеми като запотяване на километража, не пали всеки път , свети лампа за проблем сдвигателя и тн .. Като цяло мотора е хубав но не си го купувайте от Българското представителство или са им дефектни бройки тук или и аз не знам .

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X