Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ам6 китайско кросче с проблем-че със мешенето на антифриз и масло..

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ам6 китайско кросче с проблем-че със мешенето на антифриз и масло..

    Един авер си взе китайско кросче, въпреки че му казах че ще го отлъча от църквата ако го направи, та това кросче с двигател че ам6 50сс, и меши и антифриз в маслото и масло в антифриза..

    В ремонтното ръководство на двигателя пише; подменете гарнитурите и уплътнителя на водната помпа, и воала проблема ще се реши..

    е да ама не!!! проблема си остана -100 лева назад за части..

    Вече се питам дали тези китайци смотъните, не са прецакали нещо в отливките на капаците, някой ебавал ли се е с такова нещо,
    да може да ме насочи, и хвърли го не става, защото аз му казах още като го взе да го хвърли, но той не ме послуша..
    Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

  • #2
    симерингата беше малко лабава, о сложих по дебела гарнитура. и ако това не помогне не знам..

    бозаджийска история!!!
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20210705_083730.jpg
Прегледи:234
Размер:250.7 КБ
ID:6753611

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20210705_083725.jpg
Прегледи:216
Размер:672.3 КБ
ID:6753610

    Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

    Коментар


    • #3
      Най добре собственика да смени майстора.
      Нищо лично,но да се учим върху техниката на другите ми идва малко некоректно.

      Коментар


      • Traqn Savov
        Traqn Savov коментира
        Редактиране на коментар
        най добре е коментирацият като не знае че тое е ен-та брой майстор да не коментира.. а ако може с нещо да помогне, да помага иначе поста ти е тъп и безмислен....

      • petkov_bb
        petkov_bb коментира
        Редактиране на коментар
        За Вас "поста" е неприемлив,но хората които ВИ се доверяват , може да преосмислят и от "другият ъгъл" (особено, ако прочетат Темата).
        Помощ от Форума е нормално да се получи за труден за откриване или отстраняване проблем- на превозното си средство.
        Вашите случаи (теми) клонят в друга посока (с изключение на "тапицерската" ).
        И със здраве......

    • #4
      тръгнал съм да търся помощ от форум.... тюююю да са еба в гъза, да са еба в гъза не е пусувня, да са еба в гъза е мироглед..
      Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

      Коментар


      • #5
        Най-вероятно прави мизерии през водната помпа. Ако е от главата няма как да го вкарва в скоростите, а ще надува радиатора.
        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

        Коментар


        • #6
          Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
          Най-вероятно прави мизерии през водната помпа. Ако е от главата няма как да го вкарва в скоростите, а ще надува радиатора.
          По снимката го припознавам като два такта , майстора е пропуснал тази подробност. В първото мнение е написал , че има антифриз в маслото , и , че има масло в антифриза. Последното ми е чудно как е възможно при този двигател. Иначе проблема е лесен за отстраняване.
          В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

          Коментар


          • #7
            И аз го виждам, като двутактов.
            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

            Коментар


            • #8
              То е възможен и проблем с главата или гарнитурата , и в следствие на повишеното налягане в охладителната система , през помпата или гарнитура , уплътнение , да пропуска антифриз. Но майстора би трябвало да го забележи при диагностиката.
              В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

              Коментар


              • #9
                Двигателчето е двутактово с водно охлаждане...

                Мисля че проблема го хванах от къде е, поне така си мисля, днеска го карах още не е смесило..
                и да и в маслото влиза вода и във водата влиза масло, двойно смесване..

                Залепих семерингата на водната помпа със осигурител перманентен за резби, понеже тъпите жълтурковци като са правели отвора за симерингата, са го направили с абсолютна точност на симерингата, не са я оставили малко стегната, когато загрее това моторче симерингата отхлабва вече достатъчно за да пуска, когато истине о проверявам не тече, когато запаля и загрее тече..

                имам целият ремонтен наръчник на тъз педерастия, ама такъв проблем нийде не е описан..

                Ще пиша след два три дена какво е станало..

                Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

                Коментар


                • #10
                  още върви, няма проблеми за сега!!!! обявявам проекта за завършен...
                  Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X