Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Yamaha CygnusX - ?Въпроси?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Yamaha CygnusX - ?Въпроси?

    Здравейте,
    Наскоро купих този скутер от мой приятел. Пълното му наименование е NXC 125 Cygnus X -2012г. е. По моторчето има главно външни забележки, внесен е от Англя от моя човек.
    Според мен го взех на доста добра цена. Принципно ми се иска нещо по-мощно или мотор, но ми допадна и за сега остава при мен.
    За начало ще се опитам да го докарам до възможно най-добро външно състояние - не планирам пребоядисване, тъй като искам да го карам и ще го оскъпя до степен, че после няма да има смисъл да го продавам, а ще се наложи да го продам, ако взема нещо друго, тъй като за момента няма къде да държа повече от един мотор и да ми е удобно и под ръка.

    Не разбирам нищо от скутери и мотори, така че може да се посмеете на въпросите:
    1. Има ли смисъл от спортен вариатор, какъв и трябва ли да сменя и ремъка или със стария, дето не го знам какъв е и колко ще изкара?
    2. Иска ми се да сменя генерациата, но да не е нещо прекалено скъпо, но същевременно да не е някакъв боклук - към какво да се насоча?
    3. Ксенон в оригиналния фар - от къде?
    4. Други предложения за ъпгрейт/тунинг?
    5. Препоръчайте ми сервиз кадето работят скутери, че сега го водя на едно място, където момчето работи много сериозни мотори или иначе казано: човека оправя въртолети аз му нося сешоар за ремонт?

    Очаквах мотора да навървява повече, с повече газ тръгва добре, но от един момент нататък нещо мре. Ще го видя нататък как се държи, но ми се струва, че си е така, а не че нещо му има.
    Странното е, че ако мина покрай тоя скутер, няма и да го погледна, но като си е твой и го покараш малко и почва да те кефи!
    Надявам се да има желаещи за отговор и благодаря предварително!

  • #2
    Ако, от сега 11 к.с. са ти малко ... няма смисъл да се мъчиш повече.
    Да може да "живне" малко, но не знам дали си заслужава финансово.
    Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

    Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X