Обява

Свий
Няма добавени обяви.

4 т двигател за колело

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • 4 т двигател за колело

    Здравейте имам проблем с едно двигателче за велосипед китайче е купих го от ибей чисто ново играх си два дни да го поставя и накрая зе че стана до тук добре обаче като го запалих и реших да го подкарам неще да върви не то върви ама трака яко от към веригата и тва спъва тръгването а да добавя тия двигателчета са с центробежен дори при опит за потегляне без да има човек на колелото пак започва едно тракане и веригата подскача иначе като вдигна гумата върти струва ми се че как се натовари почва тоя проблем аз мисля че е от съидинителя или от барабана в който зацепва но викам я да драсна една тема да ме посаветвате и вие ако се сещате от какво може да идва проблема.

  • #2
    викамдаземададраснаединпостейтакачедавидишколковажнисапрепинателнитезнацииглавнитебуквивначалотонавсякоизречениеуспехспроблемаданодвигателчетотидаесгл обенопограмотноотпостати
    Последно редактирано от I.Stoyanov; 04-11-19, 22:46.

    Коментар


    • #3
      Здравей !
      Не ти се разбира много какво искаш да попиташ като няма препинателни знаци !?
      Качи снимки и клип с проблема за да ти се помогне евентуално ....

      Инче колегата ти е отговорил какво му е на двигателя ти "викамдаземададраснаединпостейтакачедавидишколковажнисапрепинателнитезнацииглавнитебуквивначалотонавсякоизречениеуспехспроблемаданодвигателчетотид аесг л обенопограмотноотпостати"
      Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
      Място и хора към които да принадлежи ...

      Коментар


      • #4
        И напиши от къде си. Ако искаш де.

        Коментар


        • #5
          От София съм!

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X