Обява

Свий
Няма добавени обяви.

мотора угасна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • мотора угасна

    Здравейте колеги ! Нов съм още в този форум . Наскоро си закупих мотор мз етз 150 . След като го покарах малко време , мотора угасна , първата ми работа беше да проверя бушоните , четери на брой , най вътрешният червен беше стопен , смених го , запали но като си включа фара , започва да грее ? Моля за помощ ! Благодаря предварително .

  • #2
    От: мотора угасна

    Най вероятно някой е сложил крушка по мощна от предвиденото. На етз-то не знам как е, но на доста други мотори номинала е 35/35w.
    Друг възможен вариант е някой кабел около кормилото да се е протъркал и да укъсява в рамката.

    Коментар


    • #3
      От: мотора угасна

      Първоначално публикуван от mendi Преглед на мнение
      Най вероятно някой е сложил крушка по мощна от предвиденото. На етз-то не знам как е, но на доста други мотори номинала е 35/35w.
      Друг възможен вариант е някой кабел около кормилото да се е протъркал и да укъсява в рамката.
      Само да допълня може и от бушона да е .Имал съм случай бушон да работи като съпротивление -сваляше един волт от зареждането.Но по вероятно крушката както предполага колегата .

      Коментар


      • #4
        От: мотора угасна

        дали пък бушона не е слаб? или да е преправян с подръчни средства и ефект-дефект?

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X