Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Регистрация на мотор

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Регистрация на мотор

    Здравейте купих си honda cbr 125 от друг район надраскахме договора за покупко продажба даде ми талоните и по живо по здраво.Мотора си го прибрах при мене сега за да го прехвърля на мое име в кат и в общината какви документи са нужни?

  • #2
    От: Регистрация на мотор

    Питай мама.

    Или просто си направи труда да гугълнеш въпроса си, преди да искаш живи хора да се занимават с него. Цялата информация е налична на три клика разстояниа.
    Право казват докторите, че калта е целебна. Колкото по-дълбоко се бухнеш, толкова по-нахилен излизаш...

    TLC 100 1HD-FTE manual '02 | Forester '98 | Моntesa 315 '99

    Коментар


    • #3
      От: Регистрация на мотор

      С договора (подписан от двама продавачи, ако е семейна собственост) и мотоциклета отиваш в съответния КАТ. Ако си под 18 за купувач и представляващ в КАТ взимаш родител настойник с удостоверение за раждане. Съответно и в договора трябва да фигурира настойника.
      Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

      тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

      Коментар


      • #4
        От: Регистрация на мотор

        Приятел ти мислиш ли че не съм търсил в търсачката ако бях намерил нямаше да питам за много неща не е пояснено. А ти може да питаш мама как да пишеш , защото “разстояниа” се пише с Я.На всякъде съм търсил.

        Коментар


        • #5
          От: Регистрация на мотор

          Какъв акт за раждане аз имам лична карта.А първо не трябва ли да се отпише от данъчното и да се прехвърли на мое име и как да премахна застраховката от предишния собственик , понеже искам в друга застрахователна компания.Също при прехвърлянето на кат не трябва ли да съм му сложил застраховка.

          Коментар


          • #6
            От: Регистрация на мотор

            Ако е женен не трябва ли и на половинката му да присъства името?

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X