Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ЕЛЕКТРО-МОТОРИ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: ЕЛЕКТРО-МОТОРИ

    аз пак се ровя в тази непонятна река и ето какво намирам: на остров ман е поставен рекорд за скорост с мотоциклет задвижван от електричество. клипът е от "тубата" естествено и ако повечето от вас вече са ги гледали-моля да ме извинят.аз не бях го гледал..https://www.youtube.com/watch?v=NJDdEj6mVZM

    Коментар


    • #62
      От: ЕЛЕКТРО-МОТОРИ

      една нова грозотия от zero. aбе тия хора си продължават да строят, ама какво беше то- строй, или стил....
      https://advrider.com/zero-sr-f-elect...ent=24_07_2019

      Коментар


      • #63
        От: ЕЛЕКТРО-МОТОРИ

        С малки изключения, почти всички мотоциклети от последните 10-15 години приличат на големи насекоми. Зелените движения отровиха цялата индустрия с бионика и вече няма отърване. Макар да няма никаква причина един мотоциклет да изглежда като скакалец, а една проста кефеварка-като космически кораб...фактите са, че така изглеждат и друго на пазара е все по-голяма рядкост.
        Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

        Коментар


        • #64
          От: ЕЛЕКТРО-МОТОРИ

          Първоначално публикуван от boda nx Преглед на мнение
          една нова грозотия от zero
          Прилича на развдижен вариянт на едновремешен мотоциклет, тип Пикасо...

          Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
          С малки изключения, почти всички мотоциклети от последните 10-15 години приличат на големи насекоми.
          На мен ми приличат повече на трансформери . Между другото, електрическия Харли Дейвидсън си изглежда съвсем нормален. Зеро също имат предимно не-насекомски модели:

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:111 (1).JPG
Прегледи:1
Размер:548.5 КБ
ID:5818508

          Коментар


          • #65
            От: ЕЛЕКТРО-МОТОРИ

            https://eatsleepride.com/c/14297/bra...y_lenos_garage
            Brammo Empulse

            Бях във фирмата дето ги прави - по точно правила.
            Впечатляващо е.

            Коментар


            • #66
              От: ЕЛЕКТРО-МОТОРИ

              Новото Зеро не ми е грозно на мен, но ми е много смешно, че обличат зарядното в "резервоар". Както беше облечен и въздушния филтър на халри ви-род. Има място за по-яка ергономия според мен, след като формата на "резервоара" не определя вместимостта на гориво. Новите 700 кубикови хускварни изглеждат по-електрически от зерото.

              Коментар


              • #67
                От: ЕЛЕКТРО-МОТОРИ

                Трябва да се спазва някаква приемственост в дизайна, за да се продава.
                Не може да има рязка граница.

                При колите и моторите, та и при камионите и танквете и самолетите външната привлекателност е едно от най-важните условия за добри продажби.
                Да, и при жените също.

                Макар винаги по-важното да са ТТ данни...
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • #68
                  От: ЕЛЕКТРО-МОТОРИ

                  С малко тунинг по фара, следното е най-якия ел. мотор който съм виждал:
                  Fuell Flow от Ерик Бюъл
                  https://fuell.us/us/flow.html

                  Няма ремъци и вериги. Двигателя е в задното колело, тялото на мотора е куфар 50 литра. Тегло под 200кг.
                  Последно редактирано от AimeR; 27-08-19, 23:37.

                  Коментар


                  • #69
                    От: ЕЛЕКТРО-МОТОРИ

                    Първоначално публикуван от AimeR Преглед на мнение
                    С малко тунинг по фара, следното е най-якия ел. мотор който съм виждал:
                    Fuell Flow от Ерик Бюъл
                    https://fuell.us/us/flow.html

                    Няма ремъци и вериги. Двигателя е в задното колело, тялото на мотора е куфар 50 литра. Тегло под 200кг.
                    Много ми е интересно с каква лекота ще се сменя задната гума. Това нещо ще тежи едни 40 кила поне.
                    Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                    Ford Fiesta 1.4 Tdci

                    Коментар


                    • #70
                      От: ЕЛЕКТРО-МОТОРИ

                      На един светофар в Белгия до мен спря някакъв суперспорт, но не разпознах марката.
                      Зачудих се.. тоя па що му угасна мотора - никакъв звук.
                      Светна зелено и този изчезна пак без звук... е такова ускорение не бях виждал

                      Доста "пистаркаджии" познавам и съм виждал какво могат с конвенционалните, обаече тия електрични са болна работа.

                      Коментар


                      • #71
                        От: ЕЛЕКТРО-МОТОРИ

                        Първоначално публикуван от Juiced Преглед на мнение
                        Много ми е интересно с каква лекота ще се сменя задната гума. Това нещо ще тежи едни 40 кила поне.
                        Както на трактор Най-вероятно колелото е разглобяемо. За сметка на това, с това тегло задната спирачка няма да е декоративна. Това му е и една от иновациите - диск отзад няма, само мотора в режим на генератор.
                        Последно редактирано от AimeR; 28-08-19, 14:14.

                        Коментар


                        • #72
                          От: ЕЛЕКТРО-МОТОРИ

                          Не е мотор, ама...пак е на две колела. ..Пробвах ел. тротинетка на Зеро.
                          1000 вата мотор. Зеро-10 се води. Влакче на ужасите.
                          Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                          Коментар


                          • #73
                            От: ЕЛЕКТРО-МОТОРИ

                            Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
                            Не е мотор, ама...пак е на две колела. ..Пробвах ел. тротинетка на Зеро.
                            1000 вата мотор. Зеро-10 се води. Влакче на ужасите.

                            Това Zero 10X е истинска мощ на малки колела ( най-мощния модел тротинетка създадена с два двигателя, преден и заден по 1000W безчеткови мотори - ZERO 10X) , отдавна съм мераклия да го купя но цената му е твърде неприлична - 3 469 лв. вдига 65 км/h и малко нагоре, което за ел. тротинетка си е звяр в овча кожа.
                            Последно редактирано от Еделвайс; 28-08-19, 19:41. Причина: Пояснение

                            Коментар


                            • #74
                              От: ЕЛЕКТРО-МОТОРИ

                              Не е такова.Явно има версии. Това е с един мотор, отзад. Лимитирано е до 25 км/ч.
                              И пак е една бала с пари- два бона и нещо. За тая конструкция е бързо. Много бързо. И бързо набира.
                              Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                              Коментар


                              • #75
                                Нещо електрическо и интересно:
                                Surron Electric Dirt Bike

                                За 4 хил паунда - нещо офроудово с 7kw мощност и обхват 100км, тежащо 50кг. За около 500 паунда отгоре се оборудва и с фарове, огледала и всичко останало, че да подлежи на регистрация. Че и ми харесва на външен вид.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X