Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Защо мотористите мрем...

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Защо мотористите мрем...

    Направете му един раздел и готово. За толкова пари - толкоз.
    The Flat Earth Society has members all around the globe.

    Коментар


    • От: Защо мотористите мрем...

      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
      Особено когато темата така или иначе е замислена като Ганг..ич стайл.
      Първоначално публикуван от Вива ViRuS4eto Преглед на мнение
      Направете му един раздел и готово. За толкова пари - толкоз.
      Какво искате вие пък? Я вижте по-горе колко пъти (2, не повече от 3) и какво (~ ода за възхвала на моториста) съм писал?!
      А раздел си имам В другия форумЪт.
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • От: Защо мотористите мрем...

        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
        Не се хващай за буквата. В темата по необходимост пишат живите, така или иначе.
        Още съм жив.
        И смятам да продължа да бъда такъв!
        Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

        Коментар


        • От: Защо мотористите мрем...

          От всички коментари прочетени до тук, оставам с впечатлението че всеки преди да се качи на мотор, задължително трябва да има надпис, като при цигарите:


          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:123.jpg
Прегледи:1
Размер:139.1 КБ
ID:5788880

          Коментар


          • От: Защо мотористите мрем...

            Има едни участници в движението, които се наричат уязвими. Мотористите са едни от тях. Колкото и да се опитват да докажат обратното. И да ви кажа най-добрите специалисти по пътна безопасност не са перфектни шофьори на всички превозни средства, познати на тази планета. Това в отговор на баналното "те ше ми кажат на мен, като не са се качвали/размазвали на мотор".

            Коментар


            • От: Защо мотористите мрем...

              Първоначално публикуван от druncho Преглед на мнение
              Това в отговор на баналното "те ше ми кажат на мен, като не са се качвали/размазвали на мотор".
              В Клета Майка личният провал се счита за безценен опит. Не си ли чувАл приказки от сорта: "А-а-а-а-а, той е голяма работа, ша знаЙш! Мноу пекан тарикат! Дваесе гОдин е лежал у затвора! Два-е-се!!!"
              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

              Коментар


              • От: Защо мотористите мрем...

                Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                Само едно уточнение : с оглед на факта , че неграмотно каращи се срещат със всякаква буква в номера - много е трудно да се обобщи коЙ са "най-" .
                Днес се наложи да карам извън нормалното време за пътуване към и от работното ми място . Около 9,30 часа карах след един който на ограничение от 50 км , караше с 35 км и по средата на улицата . Когато ограничението стана 30 км и доста често има камери ,наду до 40 км и след това вече след като излязохме извън населеното място , обкрачи осовата линия (непрекъсната ) и при ограничение от 70 км караше отново с 30 км . Как и какво може да се направи с такъв индивид . Тази седмица явно имам лошият шанс да попадам на подобни . Онзи ден при междуселски път с ограничение от 100 км и непрекъсната линия с продължителност от около 8-9 км ,караше с 65 км . Когато излязохме на път с две ленти за движение в една посока и ограничение от 70 км ,наду до 80 км и не ми даде шанс да го изпреваря законно . Имах огромното щастие когато зави и се отклони от моята посока на движение . След първият сигнал че пред мен има празнично-параден или някой редко каращ ,оставям доволно голяма дистанция за да мога да предовратя сблъсък при бързо и рязко спиране или някакви други нормални за такива люде постъпки . Имам огромното щастие че рядко имам свободно време и подходящи метеорологически условия за редовно каране на мотор .
                По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                Коментар


                • От: Защо мотористите мрем...

                  Между другото, това от днес от Варна:

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:katastrofa-2-758x569.jpg
Прегледи:1
Размер:97.5 КБ
ID:5788886

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:32512005_1958375167566061_3338431882512564224_n.jpg
Прегледи:1
Размер:98.4 КБ
ID:5788887
                  https://novavarna.net/2018/05/15/%D0...8%D0%BD%D1%83/

                  Няма ни един лош "моторист", само прилежни, изискани, коректни "автомобилисти", причинител - майка с дете в колата, по мое скромно мнение, най-претенциозните към всички останали в движението (особено към "мотористите") и същевременно най-неадекватните участници в движението, една тъпа оФца, като роди едно олигофренче пак си остава тъпа, но за съжаление много по-уверена вкл. и в тъпотията си.

                  Коментирам без да знам подробности - трябва и ние да сме тъпи, да се сливаме с обстановката.

                  ПС: Съвсем между другото сега се замислям, че най-рискованите прояви, на които съм станал свидетел през последните години са били извършени от майки с по едно или две деца в колата.

                  ПС2: За другата тема беше, с дразнещите действия, но и за тук става.

                  Коментар


                  • От: Защо мотористите мрем...

                    Първоначално публикуван от alexalex69 Преглед на мнение
                    Днес се наложи да карам извън нормалното време за пътуване към и от работното ми място ...
                    Чеки ся, ти нали в Германия живееше? И там ли са такива... (censored) мотористите?
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • От: Защо мотористите мрем...

                      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                      Чеки ся, ти нали в Германия живееше? И там ли са такива... (censored) мотористите?
                      Не, звъниш по тлф и до следващата отбивка са го прибрали. Минало бешело, податливи са, ще се научат.
                      А тези простотии се правят от името на всички ни.
                      Даника
                      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                      Коментар


                      • От: Защо мотористите мрем...

                        Мотористите мрат, защото не трябва да карат по-бързо от колкото може да лети ангела който ги пази.(Аз също карам мотор от 16 години)

                        Коментар


                        • От: Защо мотористите мрем...

                          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                          Чеки ся, ти нали в Германия живееше? И там ли са такива... (censored) мотористите?
                          ИдЕотите са навсякъде и скоро няма да има спасение от тях ......
                          По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                          Коментар


                          • От: Защо мотористите мрем...

                            Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                            Не, звъниш по тлф и до следващата отбивка са го прибрали. Минало бешело, податливи са, ще се научат.
                            Нямам го това в кръвта ... Предпочитам да не му обръщам чак толкова голямо внимание .....
                            По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                            Коментар


                            • От: Защо мотористите мрем...

                              Първоначално публикуван от alexalex69 Преглед на мнение
                              ИдЕотите са навсякъде и скоро няма да има спасение от тях ......
                              Е, той този е бил прясно заселил се българин.
                              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                              Коментар


                              • От: Защо мотористите мрем...

                                Споко иде ерата на безшофьорските возила.
                                Тогава пак ще псуваме ама компютъра.
                                Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X