От: Защо мотористите мрем...
Да седиш с мотор в колоната е равносилно да поканиш някоя заспа да те размаже в предния автомобил.
Да седиш с мотор в колоната е равносилно да поканиш някоя заспа да те размаже в предния автомобил.
В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар