Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ендуро А1

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ендуро А1

    1.Здравейте, колеги нов съм. Тъй като скоро ще вземам книжка и съм си харесал да си взема ендуро и се колебая дали да е 2Т или 4Т.
    Харесал съм си няколко мотора- Yamaha Dt 125, Aprilia Rx 125, Husqvarna Wr 125 и Hyosung Rt 125, Honda Xr 125, Derbi Senda 125. Бихте ли ми казали мнението си за Априлията и Хйосунга тъй като най-много ми харесват и се колебая много.

    2. В карса има Hyosung Rt 125, но нещо не ми изглежда наред в двигателя.
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:13213825o.jpg
Прегледи:2
Размер:71.0 КБ
ID:6134223
    По принцип двигателя му изглежда така:
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:006_zps3eb7c956.jpg
Прегледи:2
Размер:126.4 КБ
ID:6134224
    И сравних с двигателя на Suzuki Van Van 125:
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC03229-2.jpg
Прегледи:2
Размер:90.4 КБ
ID:6134225
    Както виждате цилиндъра и главата са от Сузуки(според мен). Не знам кажете си мнението дали е така или аз се бъркам, но не знам нещо сбъркано има сякаш в тоя Hyosung.
    Благодаря предварително

  • #2
    От: Ендуро А1

    Аз лично не бих разглеждал китайци но това си е мое мнение.
    Другите модели на които си се спрял са доста масови и доказали се като сполучливи. Вече зависи на каква бройка ще попаднеш и как е била карана и поддържана.

    Коментар


    • #3
      От: Ендуро А1

      Хуй-сунг е южно корейска марка, технологично доста по-напред от китайчетата, но и логично по-скъпи.

      Най-сбърканото в цялата работа при Хуй-сунг и особено при този модел е, че е НЕПРОДАВАЕМ.
      Доколкото знам нови струват около 4000 лв. Но веднъж изкараш ли го от магазина, като втора ръка едва ли някой ще ти даде 1000 лв за него, ако решиш да го сменяш , което неминуемо ще стане, тъй като е 125 куб. - около 10 коня.
      Така че или си остава вечно твой или ще го подариш на някой.

      Ако все пак всичко това не те притеснява, можеш да го купиш, доста по-добри са от китайчетата със сигурност.
      Според мен си струва единствено, ако го вземаш 2-ра ръка, запазен до 1500 лв. и наистина ти е много симпатичен.

      ПС: Това НЕ Е ендуро

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X