Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Оригинални части за ХОНДА

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Оригинални части за ХОНДА

    Някой пазарил ли е от http://www.bike-parts-honda.com Мисля че Бултрако също поръчват от там, но си слагат и порядъчна надценка. Моля ако някой е поръчвал части да сподели дали е имало издънки с поръчките и т.н.

  • #2
    От: Оригинални части за ХОНДА

    За някои от частите, които съм купувал от Бултрако съм дал по-малко от цената на сайта.

    Коментар


    • #3
      От: Оригинални части за ХОНДА

      в момента търся едни лагери за трипътник и цената и на двете места е еднаква. но не съм поръчвал

      Коментар


      • #4
        От: Оригинални части за ХОНДА

        Първоначално публикуван от kalinaki Преглед на мнение
        Някой пазарил ли е от http://www.bike-parts-honda.com Мисля че Бултрако също поръчват от там, но си слагат и порядъчна надценка. Моля ако някой е поръчвал части да сподели дали е имало издънки с поръчките и т.н.
        Първоначално публикуван от simeon Преглед на мнение
        За някои от частите, които съм купувал от Бултрако съм дал по-малко от цената на сайта.
        Поразгледах сайта,цените наистина са си големи!
        HONDA DOMINATOR 650
        ОРЕЛ ASTRA
        РСПБЗН-Приморско

        Коментар


        • #5
          От: Оригинални части за ХОНДА

          Първоначално публикуван от boda nx Преглед на мнение
          в момента търся едни лагери за трипътник и цената и на двете места е еднаква. но не съм поръчвал
          Като сменях лагерите на мойто сузуки (конверсия от съчмени към ролкови) си купих Koyo от Снабтех (Горубляне) за колосалната цена от 20 и няколко лева бройката. Моя съвет е да провериш и там преди да финансираш търговците.
          Калин - О88 б579I9I
          Обичам да пътувам, не обичам да пристигам.

          Коментар


          • #6
            От: Оригинални части за ХОНДА

            Сверявайте си цените с официалния вносител. За Хонда не зная, ама за Ямаха ДА.
            Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

            тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

            Коментар


            • #7
              От: Оригинални части за ХОНДА

              Първоначално публикуван от sardokar Преглед на мнение
              Като сменях лагерите на мойто сузуки (конверсия от съчмени към ролкови) си купих Koyo от Снабтех (Горубляне) за колосалната цена от 20 и няколко лева бройката. Моя съвет е да провериш и там преди да финансираш търговците.
              знам цената и в оригинално изпълнение и в подобно, но ще пазарувам от горепосочения магазин. цената,цената..пък и са същата марка,като тези от мотора. благодаря!

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X