Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Супер мото от чист крос???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Супер мото от чист крос???

    Здравейте ,
    Може ли да ми кажете изискванията за един мотор да бъде законен на шосето? Или ако ме препратите към някоя тема...
    До колкото занм ти трябват Свтелини, Клаксон. Ама не знам как ще накарам акумулатор да роботи на чист крос и всичките му истории. Ако някой е минал през тази процедура, моля за помощ. Моторът, който съм харесал е Suzuki RM 125. Извинявам се ако съм направил нещо не по реда си.
    Благодаря предварително!

  • #2
    От: Супер мото от чист крос???

    Не се захващай. Ще трябва да минаваш Технотест. Изобщо не си е работа.
    before: Kawasaki ZX10R 2009
    after: KTM 690 SMC R 2015

    Коментар


    • #3
      От: Супер мото от чист крос???

      Технотест се минава , когато моторът има Оригинален талон и е внос или е произведен в страна извън ЕС . Издава се единично типово одобрение , с което отиваш в Кат . Нямаш ли Оригинален талон - забрави за регистрация . Кросов мотор можеше да регистрираш преди 2007 година , защото документите бяха само митническа декларация и номерът минаваше - правил съм го многократно .

      Коментар


      • #4
        От: Супер мото от чист крос???

        Чистият крос не би трябвало да има документи за регистрация, а само фактура за покупка. И както каза pe6о не си е работа.

        Иначе един приятел си купи CRF250R, но още в Италия са го направили почти F и си беше с талон.
        before: Kawasaki ZX10R 2009
        after: KTM 690 SMC R 2015

        Коментар


        • #5
          Re: От: Супер мото от чист крос???

          Първоначално публикуван от Mean Преглед на мнение
          Чистият крос не би трябвало да има документи за регистрация, а само фактура за покупка.
          Точно - кроса е само с фактура(ако има такава) и това е проблема, а не светлини или клаксон. Ако вече по някакъв начин е бил регистриран някога и имаш документи за регистрация, тогава може да мислиш за светлини за да може да мине техническия преглед на канала.
          Навън явно има начини да се ригистрира, понеже и англиски мотори "чист крос" съм виждал да са регистрирани дори и без светлини, с някаква регистрация че могат да се карат само през деня, но тук единствения начин е технотест все едно мотора е "самоделка", което както ми каза чичката като звъннах във фирмата която прави технотестове - не е оферта.
          С други думи - търси си мотор с регистрация.

          Коментар


          • #6
            От: Супер мото от чист крос???

            Благодаря за всички ваши отзиви. Надеждата ми беше, че има някакъв шанс да карам 40 коня мотор с А1 . Все пак благодаря

            Коментар


            • #7
              От: Re: От: Супер мото от чист крос???

              Благодаря за вашите отзиви! Имах надежда да карам 40 коня мотор на асфалт и да се отбия при полицайте с чисто сърце ама.... . Все пак благодаря!

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X