Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Смяна на пластмаси за ендуро

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Смяна на пластмаси за ендуро

    Здравейте,
    Нов съм във форума и очевидно ще питам малко глупави въпроси докато не се науча.Не намерих подобна тема и затова я пускам ако има някой информация ще бъда благодарен да ми я предостави.Въпросът ми е следния сега ще си купувам ендуро Кавазаки КЛХ 250 кубика 4т 1996 като за първи истински мотор,но идеята ми е да му сваля всички пластмаси ( споилери) понеже са избелели и на места спукани и да сложа по-нови като например от 2007-2008 год.Захващането еднакво ли е или има неща които са различни Благодаря ви за търпението.

  • #2
    От: Смяна на пластмаси за ендуро

    Явно си мераклия,но ако ще го караш в гората, остави си го със старите пластмаси.Щом си решил да караш лъскав мотор,едва ли това леко ендурце е твоя мотор.Вземи си някой нов пластмасов скутер и си ти.Според мен спойлерите от по-новия модел ще станат на твоята машина.Успех.

    Коментар


    • #3
      От: Смяна на пластмаси за ендуро

      Благодаря много за отговора.Искам само да попитам питах в друга тема но все още не са публикували мнението.Та искам да попитам въпросния мотор Кавазаки клх 250 4т 1996 някой знае ли дали цилиндъра е с никасил?

      Коментар


      • #4
        От: Смяна на пластмаси за ендуро

        Моля темата да се премахне

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X