Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с ИЖ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с ИЖ

    Здравейте съфорумци, на 15 съм и вчера съживихме един иж, който от 15 години не беше пален. Нямам още акумулатор и сложих една суха батерия, но му идва слаба и като излизам го паля с токоизправитела, карам известно време гася го, ритам пали от първото ритане и като рече да не пали и до там, тикам го до дома пак на токоизправитела пали от първия път и така днеска дотиках го до дома дадох му ток запали, но сухата батерията ми стои отзад на багажника и я вържа и постоянно се размества, бях с един приятел и той почна да я гласи да не мърда и аз го угасих да го изчакам да я нагласи, после ритам не ще да запали слагам го на токоизправитела и оня да бърза пред мене бутна декомпресьора и взе да го рита и не запали дотогава винаги съм го палил без декомпресьор, ритаме ритаме не ще и по едно време гледам токоизправитела нещо изчатква и стрелката му се мести като луда от единия край до другия. Изкарахме го на улицата тикнахме го по един баир превъртя связох от мотора и аз да тикам защото оня няма много вътък, така го тикахме сигурно 20 метра и не запали, друг път докато превърти и пали. Почерпвам го докато прелее, лулата махнах имаше ток не знам какво му стана. Някой който е имал вземане-даване с ижета да каже какво може да му е ще съм му много благодорен!

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X