Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Tърся закрито парко място или гараж в района на Цар Симеон, Зайчар и околията.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Tърся закрито парко място или гараж в района на Цар Симеон, Зайчар и околията.

    Днес позорно ни изгониха от закрития паркинг до пазара Димитър Петков.4дни по -рано не пропуснаха да вземат парите на всички абонати за следващия месец,след което си обраха крушите.Общинска полиция чинно пазеше портала от побеснелите собственици,а "Паяци" изкарваха колите на незнаещите.(почти всички).Договора бил изтекъл,но собствиничката решила за"последно" да припечели няколко хиляди лева,без да информира клиентите си.О неразумни юроде поради що се срамиш да се наречеш българин.Е те и за тва!

    Моля ако някой има предложение за парко място в района на Цар.Симеон,К.Величков,Зайчар...нека спечели своята почерпка.
    Благодаря.
    0899984420-Тоци

  • #2
    От: Tърся закрито парко място или гараж-Цар.Сименом,Зайчар и околията.

    Там др. закрит паркинг няма. Пробвай в др.част на пазара в новите коопераци около Тодор Александров. Сигурно има свободни клетки.Аз скоро май ще се праждосвам от моята на Зайчар. Ако не си намерил до 1,2 месеца ще свиркам

    Коментар


    • #3
      От: Tърся закрито парко място или гараж-Цар.Сименом,Зайчар и околията.

      Обещавам да съм добър съжител ако някой има в гаража си място за още една моторетка!

      Коментар


      • #4
        От: Tърся закрито парко място или гараж-Цар.Сименом,Зайчар и околията.

        извинавам се, че човъркам със солен пръст раната..
        ама
        договор с тия парконаемодатели няма ли, нещо ей така, да се хване човек - не за възмездяване някакво финансово, ами поне за морално?
        Тия, дето са ви събрали парите, няма ли начин някой да им събере парцалките обратно?
        По легален начин, естествено, с документи, с касови бележки - и от адвокатите, дори?

        Законен гъзобрък, един вид?
        Не, че ти върши работа, ама за морално възмездие поне..

        Коментар


        • #5
          От: Tърся закрито парко място или гараж-Цар.Сименом,Зайчар и околията.

          Има,те за това директно ги отстрелват(все бивши директори на бившото паркинги и гаражи,бивши отпреди 10,и сегашни градски мобилности),дето,пак не знаят какво става с общинските фирми... .
          А тези простотии се правят от името на всички ни.
          Даника
          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

          Коментар


          • #6
            От: Tърся закрито парко място или гараж в района на Цар Симеон, Зайчар и околията.

            В подземните паркинги на зона Б5 провери ли, аз съм ги ползвал в продължение на двадесетина години.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X