Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Скутер 'БАЛКАН' - отзиви нек'ви ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Скутер 'БАЛКАН' - отзиви нек'ви ?

    Въпроса опира и до възможности - не съм сигУрен прехвалените гръцки папатакита дали не са от същите заводи. Конкретният модел Балкан се прави в Китай от много години, което означава ,че качеството му би трябвало да е задоволително .За това колко е смешен и плачевен, най-добре да каже някоЙ, коЙто го управлява-виждал съм един такъв куриерски във София на 65 000км - като че ли е достатъчно ..

    Аз няма да мога да мина и токолва за 10 години..
    Последно редактирано от viki terzieva; 01-08-12, 09:11. Причина: Моля, спазвайте правилата на правописа!

    Коментар


    • #47
      От: Скутер 'БАЛКАН' - отзиви нек'ви ?

      Рибо , твоята работа е като онова циганче , което го питали дали е яло някога луканка . Не , казало то . Ама батко е ял и е много вкусна . Преди да пишеш поразрови се - има доста информация , има и други форуми . Като ти гледам активността - по 2 мнения на година сигурно от четене не ти остава време да пишеш .

      Коментар


      • #48
        От: Скутер 'БАЛКАН' - отзиви нек'ви ?

        Горд притежател съм на същия мотор само че е Skygo и е 125 кубика. Мотора се кара само по гората предимно offroad.Мотора е перфектен излиза почти навсякъде,не е със заводските гуми,сложил съм му и по-малък преден зъбак. Просто няма такъв издържлив китаец на 6000км е и не му е правен ремонт само маслото съм сменял. Мотора е перфектен за начинаещи в ендурото и начинаещи мотористи.

        Коментар


        • #49
          От: Скутер 'БАЛКАН' - отзиви нек'ви ?

          И аз също съм доволен, вече 2 години и 9000км

          Коментар


          • #50
            От: Скутер 'БАЛКАН' - отзиви нек'ви ?

            Преди един ..... да се вреже в мен и моя "балкан" - lifan lf50q 2a на 10 000 км и аз бях доволен, перфектно окачване, спирачки и най-вече разход от 1.8 на 100км, само маслото съм му сменял.
            Пешо74 говори за китайски мотори ама само по слухове, точно като едно циганче, което го питали дали е яло луканка....

            Коментар


            • #51
              От: Скутер 'БАЛКАН' - отзиви нек'ви ?

              Разходът му е неповторим София - яз.Душанци в двете посоки със 10лв
              Последно редактирано от viki terzieva; 18-10-13, 05:41. Причина: Моля, използвайте главни букви!

              Коментар


              • #52
                От: Скутер 'БАЛКАН' - отзиви нек'ви ?

                Първият „Балкан 50" е мотопед. В новите и в старите модели разликата е само в цилиндрите, главите и скоростите (първите са с ръчни, а последните с крачни) и двата вида са с по 3 скорости. Скоростите като модели са 3 вида: щифтови, съчмени и плъзгачни (плъзгащи). Максималната скорост е 50 км. в час (в някои редки случаи хващат и повече).

                Коментар


                • #53
                  От: Скутер 'БАЛКАН' - отзиви нек'ви ?

                  Ако някой иска да види и да пипне имам приятел със Скот Ласп който е вече на 42000 км. без ремонт на мотора .
                  Николай Георгиев 0+
                  тел.0887357722

                  Коментар


                  • #54
                    От: Скутер 'БАЛКАН' - отзиви нек'ви ?

                    Първоначално публикуван от Rosen-shumen Преглед на мнение

                    [ATTACH=CONFIG]447551[/ATTACH]

                    И аз за това говоря ама не чуват какво им се казва.

                    Коментар


                    • #55
                      От: Скутер 'БАЛКАН' - отзиви нек'ви ?

                      Само марката му е балкан ако искаш вземи го да покараш 1-2 години ама после ако можеш да вземеш някой лев от вторични няма да е зле. Тези мотори са за еднократна употреба
                      И какво като тези китайци са по на 30-40 хиляди километра още малко животец им остава и до там. Почнеш ли да го правиш е като старото балканче нариваш пари за едно нищо. Един японец ще мине поне три пъти повече километра и най- много да иска едно бутало и сигменти. Моето мнение- Въздух под налягане!

                      Коментар


                      • #56
                        От: Скутер 'БАЛКАН' - отзиви нек'ви ?

                        Е да де, ама "Балкана" не струва колкото "Японеца". Според мен за тази цена от около 1400 лв за чисто нова моторетка с гаранция, след 40000/50000 км можеш спокойно да се разделиш с нея и без пари.
                        Има и още едно предимство тая моторетка "Балкан" - кара се с "М" категория, а е над 50 куб. см.
                        Харчи малко.
                        Четиритактова е.
                        С голям цолаж гуми е.
                        Поддръжката не е скъпа.
                        Няма конкуренция заради цената.
                        Наблюденията са ми лични.
                        Успех с избора на колебаещите се. Все пак темата е конкретно за тази моторетка!!!

                        Коментар


                        • #57
                          От: Скутер 'БАЛКАН' - отзиви нек'ви ?

                          Само + някои няма ли да каже какви са -

                          Коментар


                          • #58
                            От: Скутер 'БАЛКАН' - отзиви нек'ви ?

                            Първоначално публикуван от fish Преглед на мнение
                            Само + някои няма ли да каже какви са -
                            http://www.youtube.com/watch?v=3zJucHTEN5k

                            Коментар


                            • #59
                              От: Скутер 'БАЛКАН' - отзиви нек'ви ?

                              Кратка история на моторите с марка Балкан:
                              Първият „Балкан 50“ е мотопед. В новите и в старите модели разликата е само в цилиндрите, главите и скоростите (първите са с ръчни, а последните с крачни. Крачните са по добри, защото ръчните се развалят по бързо и изключват сами) и двата вида са с по 3 скорости. Скоростите като модели са 3 вида: щифтови, сачмени и плъзгачни. Максималната скорост е 80 км/час. Средният му разход е 2,5 л на 100 км.

                              Коментар


                              • #60
                                От: Скутер 'БАЛКАН' - отзиви нек'ви ?

                                250 m2 balkan 1964 леко по на пъравеню

                                https://www.youtube.com/watch?v=6awM...jcsX2twrXSjPrA

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X