Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Husqvarna Nuda 900 R

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Husqvarna Nuda 900 R

    Пуснаха днес и мега галерията на новата играчка на Хусварна,която е с немски "акцент"(F800R на BMW).Точно днес в Монако e бил проведен и BMW Motorrad innovation Day,на който е било презентирано и бижуто със стоте коня под резервоара.Ще "прекопирам" по-интересните снимки.































    На мен лично ми хареса,не знам нищо за цената,но щом е пипнал Ханс,значи ще го биде.

    Инфо.Motoblog.it
    Beta 450 RR-Factory
    0039 3206052599

  • #2
    От: Husqvarna Nuda 900 R

    Догодина ще има богат избор на поевтинели Ducat Hypermoto, Aprilia Dorsoduro, KTM 990SM..

    п.п. италианска рамка под 175kg с 100hp немски двигател.. мама още преди години ме предупреди за нещо подобно.

    Коментар


    • #3
      От: Husqvarna Nuda 900 R

      Ще го видим на живо ноември,на мото салона в Милано.Наистина има от какво да се страхуват от Дукати и Априлия тази година.

      Beta 450 RR-Factory
      0039 3206052599

      Коментар


      • #4
        От: Husqvarna Nuda 900 R

        Дали няма да имаме късмет и да го видим и във версия с 21" предна джанта, по-голям резервоар и по-висока слюда. Досетихте се какво имам в предвид
        Иван Маринов
        Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
        ЕНДУРО ВАРНА

        Коментар


        • #5
          От: Husqvarna Nuda 900 R

          :X Мечта......

          Коментар


          • #6
            От: Husqvarna Nuda 900 R

            Симпатична моторетка, макар да не си падам по твърде ръбестите форми.

            Първоначално публикуван от VaHk0_ Преглед на мнение
            Дали няма да имаме късмет и да го видим и във версия с 21" предна джанта, по-голям резервоар и по-висока слюда. Досетихте се какво имам в предвид
            Вече си го виждал, само дето се казва BMW F800GS

            Коментар


            • #7
              От: Husqvarna Nuda 900 R

              Добре изглежда като цяло, само тази спортно-пистова опашчица ми се набива на очи не ми се връзва с цялата визия нещо.

              Коментар


              • #8
                От: Husqvarna Nuda 900 R

                Beta 450 RR-Factory
                0039 3206052599

                Коментар


                • #9
                  От: Husqvarna Nuda 900 R

                  Интересното за мотоциклета е ,че не само двигателят е взаймстван от БМВ а и почти всички части по рамата и електрониката,дори на пръчката за маслото пише GS,всичко вече се управлява чрез CAN-Bus протоколи както при БМВ,дори като опция предвижда алармена система която се активира от комп.За диагностика използва абслоютно същият тестер както при БМВ(BMW-Motorrad),за сега не се предвижда пускане на пазара на ендуро версия това беше и моят въпрос но 2012 се очаква нов модел 650 на базата на GS650.Като цяло този мотоциклет,е една еволюция в историята на Хускварна,те самите си го казват,че ако не беше БМВ никога няше да създадат нещо от сорта.Други езици твърдят,че това е нещо като проект който ще сложи началото на еволюирал F800GS,просто немците си правят проектите занапред.Имах удоволствието да го пробвам макар и за малко,удобен е,много добра стойка на пътя,двигателят издава доста приятен звук и е по агресивен в ниските.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Husqvarna Nuda 900 R

                    http://www.motorcyclespecs.co.za/mod...ertao%2012.htm
                    Това е новият модел на БМВ за 2012 г на базата на F 650 GS. Стандартният двигател е 48 коня и 60 нютонметра, но имат и някаква опция да намаляват конете на 34 и 47 нютонметра въртящ момент за да го карат по-млади хора.
                    Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                    Златомир Попов - Forry

                    Коментар


                    • #11
                      От: Husqvarna Nuda 900 R

                      Хубаво изглежда , но с този ход на окачването 210мм. , и тази тънка предница , си е предимно градски мотор.
                      В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                      Коментар


                      • #12
                        От: Husqvarna Nuda 900 R

                        Имат и по-хард варианти със същият двигател.
                        http://www.motorcyclespecs.co.za/mod..._g_650x 07.htm , а имат и по-градски варианти http://www.motorcyclespecs.co.za/mod..._g650gs 11.htm
                        Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                        Златомир Попов - Forry

                        Коментар


                        • #13
                          От: Husqvarna Nuda 900 R

                          Първоначално публикуван от izoidesi Преглед на мнение
                          Невероятно красива, супер страхотна и яко уникална машина
                          SUZUKI DRZ SuperMoto

                          Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                          Коментар


                          • #14
                            От: Husqvarna Nuda 900 R

                            Аз само мога да мечтая за такър мотор,иначе предния калник нещо не ми допада

                            Коментар


                            • #15
                              От: Husqvarna Nuda 900 R

                              Утре ще имам удоволствието да я покарам,ще се ходи на един събор и май като гледам на мен се пада честа да карам Nudata,по бих се зарадвал на Crosstourera на Honda,но товае положението.Откакто я докараха ,шефа успя да се пльосне с нея веднъж но с малка скорост и каза ,че предната спирачка била много чувствителна и хващала от леко докосване.Като гледам вече му е опилил гумите по завойте ,така че явно добре се държи в завой и по пресечени месности.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X