Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Yamaha YZ 85 '09

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Yamaha YZ 85 '09

    Здравейте!
    Вече навлязох в сферата на кросовите мотори и бих искал да се допитам до вас! Така, че нека започнем с това:
    На 18 години съм и съм около 55 кг, висок съм 1,76м и реших да си купя Yamaha YZ 85 2009 (като за начало), мотора беше собственост на състезателя Станимир Илиев, но вече е мой (може би някои са се досетили за мотора му)!
    Та бих искал да ми кажете някакво мнение за мотора (мотора е в отлично състояние)...знам, че за моят ръст и години ми трябва 125-250cc, но все пак бих искал да знам дали съм направил някаква грешка като съм го купил?

  • #2
    От: Yamaha YZ 85 '09

    Някой ще каже ли мнение?

    Коментар


    • #3
      От: Yamaha YZ 85 '09

      Като за начало ще Ви омръзне за 1-2 месеца. Според мен /нищо не разбирам от крос/ на 18 г. е вече късно да започвате с кроса. Ако само имате желание за "друсни полянка" никога не е късно.
      Но пък вече сте купили моторетката. Научетесе да карате и се заглеждайте каква ще Ви е следващата машина.
      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

      Коментар


      • #4
        От: Yamaha YZ 85 '09

        Добър избор си направил според мен.YZ-са много силни и здрави мотори.

        Коментар


        • #5
          От: Yamaha YZ 85 '09

          ТОва според мен са мнОГО здрави моторчета супер са.
          Въпрки с риск да не ме баннат ще се посаветвам с вац изкам да попитам дали ако взема 85цц кросс ще ми е добре на 15 съм и до сега не съм имал мотор но знам да карам ? и най-вече изкам да ми кажете за този мотор дали е добър то е ясно че не е каджива щото проверих на доста места и не намирам каджива 85цц ако някой знае какво е да сподели?Благодаря

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X