Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой е най-добрият кросов мотор - 125 или 250 кубика !?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Кой е най-добрият кросов мотор - 125 или 250 кубика !?

    Здравейте на всички.Предстои ми закупуване на кросов мотор 125 или 250 кубика,обаче не съм сигурен към кой модел точно да се обърна.
    Четох доста отзиви отностно Yamaha Yz,Honda Cr,Kawasaki Kx,Suzuki Rm,но искам да ми помогнете със избора.
    Аз съм туко що завършил абируриент и имам около 2000 лв за мотор,но едва ли ще се спрява с някой,който изисква скъпа подръжка.
    Благодаря ви предварително!!!

  • #2
    От: Кой е най-добрият кросов мотор - 125 или 250 кубика !?

    Също така ако знаете нещо за KTM Exc 125 може да споделите.

    Коментар


    • #3
      От: Кой е най-добрият кросов мотор - 125 или 250 кубика !?

      Виж в горния раздел (Enduro) там има повече инфо за кросови въпреки че на въпроса "Кой е най добрия" няма отговор.
      Тук се пише предимно за тежки туристически мотоциклети.

      Коментар


      • #4
        От: Кой е най-добрият кросов мотор - 125 или 250 кубика !?

        От изброените, най-абитуриентски е KDX. Нисък разход и безсмъртен.
        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

        Коментар


        • #5
          От: Кой е най-добрият кросов мотор - 125 или 250 кубика !?

          Ти нали правиш разлика между крос и ендуро, освен това е хубаво да се насочиш поне към конкретни модели, а не производители. Аз имам КТМ и пак бих си взел заради добрата поддръжка в България-евтини части, бърза доставка. Не си написал дали това ще ти бъде първи мотор, но след като си се насочил към малките кубатури предполагам че е така в този случай 250 4Т и до 200 2Т ти е напълно достатъчно, за да се научиш да караш първите 1-2 години. Не забравяй да заделиш пари и за екипировка-каска, броня, ботуши...

          Коментар


          • #6
            От: Кой е най-добрият кросов мотор - 125 или 250 кубика !?

            Да първи ще ми бъде моторът,но нещо не успявам да намеря.Последно време няма никакви интересни оферти в интернет,докато преди няколко месеца беше пълно.
            По тази причина леко съм се притеснил дали ще успея да намеря.

            Коментар


            • #7
              От: Кой е най-добрият кросов мотор - 125 или 250 кубика !?

              Благодаря!
              В момента само чакам да изкочи някои читав мотор.

              Коментар


              • #8
                От: Кой е най-добрият кросов мотор - 125 или 250 кубика !?

                начи аз мисля да си закупиш нещо като ендуро крос защото ендурото не иска много подръшка като кроса но иначе ако имаш пари купи си крос защото са по проходими а ако преди това си карал крос си вземи 250 4т ако не си според мен си купи 125 2т

                Коментар


                • #9
                  От: Кой е най-добрият кросов мотор - 125 или 250 кубика !?

                  Казват ми да взема 4т,защото 2т се развалял по бързо,обаче пък 4т са доста скъпички,но така или иначе в момента в интернет няма никакви оферти за какъвто и да е кросов мотор,поне до 2000-2200лв.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Кой е най-добрият кросов мотор - 125 или 250 кубика !?

                    Ехх ако тази тема беше в бакърса вече да е преместена в лигнята
                    blackwolf евалата къртиш

                    Коментар


                    • #11
                      От: Кой е най-добрият кросов мотор - 125 или 250 кубика !?

                      еми да ти кажа че и аз си харесвам 4т но все пак 2т имат по голям старт и са по бързи в началото а за развалянето е така 4т си е по издържлив а 2т заради маслото и не държи много.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Кой е най-добрият кросов мотор - 125 или 250 кубика !?

                        За 2000 лв нямаш много голям избор.Но едно 125 2Т ще е правилният избор.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Кой е най-добрият кросов мотор - 125 или 250 кубика !?

                          Може ли да ПОМОЛЯ ЗА ПОМОЩ ,ПРЕДПОЛАГАМ НЕ Е ТОВА МЯСТОТО НО ДАНО УВАЖАЕМИЯТ МОДЕРАТОР ДА ПРОЯВИ РАЗБИРАНЕ. НОВОБРАНЕЦ СЪМ И СЕ ОБРЪЩАМ С МОЛБАТА КЪМ ВСИЧКИ В ТОЗИ САИТ , да ми помогнете да намеря мотор който много търся . Марки: Kawasaki ,Yamaha,KTM,Honda ; Модели: Kx ,Yz ,Sx,Cr,Crf ; двутактови или 4-тактови модели кросови мотори.Купувам невероятно СПЕШНО , събрал съм 2000 лв. Помогнете ми да намеря точният мотор.Отчаян съм вече.

                          Благодаря предварително!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Кой е най-добрият кросов мотор - 125 или 250 кубика !?

                            Първоначално публикуван от Menergy Преглед на мнение
                            ...
                            Има цели подфоруми с отговори на въпросите ти.
                            За избор на мотор като цяло - http://offroad-bulgaria.com/forumdisplay.php?f=129
                            И конкретно за кросови мотоциклети - http://offroad-bulgaria.com/forumdisplay.php?f=350
                            Също въпроса ти не е много ясен - търсиш помощ - някои да ти каже какъв мотоциклет да си купиш по принцип или търсиш конкретни предложения.
                            Ако е първото добре е да посочиш и причината за невероятно спешната ти нужда - трябва ти да се състезаваш професионално, просто да се возиш за кеф или да го покарваш от време на време по черно...
                            Ако е второто има си цели два раздела - "купувам" и "продавам". Разгледаи нещата там. Има и други сайтове тясно специализирани в обявите за МПС, и съм сигурен че в тях ще намериш поне по няколко броя от всеки от цитираните в поста ти модели.
                            Последно редактирано от mendi; 28-06-11, 09:53. Причина: цитат

                            Коментар


                            • #15
                              От: Кой е най-добрият кросов мотор - 125 или 250 кубика !?

                              За тези 2000лв ЦРФ-а може направо да го забравиш както и всякакви други кросови 4т мотоциклети. 2т за тези пари по се намират, но трябва да си наясно че ще бъдат поне 10-15г което за кросов мотоциклет си е много. Иии да, правилното място на тази тема е в другия раздел за мотори.
                              Иван Маринов
                              Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                              ЕНДУРО ВАРНА

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X