Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Доктора ще кара за Дукати - последен старт с Ямаха.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Доктора ще кара за Дукати - последен старт с Ямаха.

    Отборът на Дукати официално изпрати своите благодарности на Ямаха затова, че от тима позволиха на Валентино Роси да се раздели с тях непосредствено след последния старт за сезона. Така Доктора ще може да кара новия мотор на италианската марка веднага след Гран При на Валенсия. Договорът на италианеца с Ямаха изтичаше в края на календарната 2010 г., което на практика щеше да му попречи да се състезава за новия си отбор. В Ямаха обаче дадоха зелена светлина на Вале заради множеството добри моменти, които двете страни изживяха по време на 7-годишното си партньорство.

    инфото от-sportal.bg
    Последно редактирано от f500; 05-11-10, 10:21.
    I am just a simple man.

  • #2
    От: Доктора ще кара за Дукати - последен старт с Ямаха.

    Пробата във Валенсия беше невероятна,в Италия точно в обедната почивка всички гледаха новините и най-коментираната беше тази.Коментатора беше развълнуван като на финала на световното по футбол,повярвайте ми не преувеличавам.Въпреки осмата позиция,Вале се представи добре с новата машина,интересното беше в бокса и на двата отбора.

    Beta 450 RR-Factory
    0039 3206052599

    Коментар


    • #3
      От: Доктора ще кара за Дукати - последен старт с Ямаха.

      Beta 450 RR-Factory
      0039 3206052599

      Коментар


      • #4
        От: Доктора ще кара за Дукати - последен старт с Ямаха.

        Жалко-Роси беше символ на любимата ми марка.

        Коментар


        • #5
          От: Доктора ще кара за Дукати - последен старт с Ямаха.

          Първоначално публикуван от deian Преглед на мнение
          Жалко-Роси беше символ на любимата ми марка.
          А нали знаеш че Роси е символ на всички италиянци,представи се сега какъв ще бъде като се качи на мотор произведен на "ботуша".
          Beta 450 RR-Factory
          0039 3206052599

          Коментар


          • #6
            От: Доктора ще кара за Дукати - последен старт с Ямаха.

            Ако пък и стане шампион Италианците място няма да могат да си намерят от радост.

            Между другото много интересно клипче е това.Те са две части всъшност.Хубавото е че и на Роси английския не е много добър сякаш и използва 100тина думи с който почти всичко което обясняваше ми става ясно.

            Излезе че моторчето от 2005та било най-доброто доколкото разбрах.
            Иван Маринов
            Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
            ЕНДУРО ВАРНА

            Коментар


            • #7
              От: Доктора ще кара за Дукати - последен старт с Ямаха.



              Знаете ли какво каза в интервю неговият съотборник Хорхе Лоренцо,с който са в студена война.Съжалявам че Роси напуска нашия отбор.Всички помислиха че му се подмазва.После се доизказа че всъщност съжалява защото така Роси ще си има извинение следващият сезон като изгуби GP-то,че е с нов мотор и нов отбор и т.н.Аз лично мисля че това момченце ще яде много "бой" от Роси другата година.
              Beta 450 RR-Factory
              0039 3206052599

              Коментар


              • #8
                От: Доктора ще кара за Дукати - последен старт с Ямаха.

                Днес в новините обявиха че Роси е претърпял успешно плановата операция на рамото и го очакват 90 дни възстановяване.Въпреки че за операцията която е продължила два часа,докторите са били отдавна подготвени,те казват че състоянието на рамото е било много по-сериозно от очакваното.Травмата след падането на 15 април в тренировките е било доста тежко,въпреки това всичко е минало успешно.А и как иначе,нали после докторите трябваше да се скрият на северния полюс,въпреки че феновете и там биха ги намерили.
                Beta 450 RR-Factory
                0039 3206052599

                Коментар


                • #9
                  От: Доктора ще кара за Дукати - последен старт с Ямаха.

                  Тцтц и без това не ми харесва Хорхето, сега и така като говори съвсем почвам да не го харесвам. Което означава че ще стискам още повече палци за Роси да ги удари така леко в земята с новата машина.

                  Еи колко ще ми е неестествено да го гледам в червено.Толкова време бяхме свикнали да го гледаме в синьо, бяло или жълто.
                  Иван Маринов
                  Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                  ЕНДУРО ВАРНА

                  Коментар


                  • #10
                    От: Доктора ще кара за Дукати - последен старт с Ямаха.

                    Всички остаряват... дори и Доктора... Нейсе - Дукати са си марка от години - та да видим какво ще покаже човека на мотор родно производство.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Доктора ще кара за Дукати - последен старт с Ямаха.



                      Въпреки сериозното състояние на "доктора",интервюто за господари на ефира беше много шегаджийско,както винаги не каза нищо сериозно.Не знам защо Симончели отиде с празни ръце на свиждане на най-добрия.
                      Beta 450 RR-Factory
                      0039 3206052599

                      Коментар


                      • #12
                        От: Доктора ще кара за Дукати - последен старт с Ямаха.

                        Първоначално публикуван от deian Преглед на мнение
                        Жалко-Роси беше символ на любимата ми марка.
                        А коя е любимата ти марка,защото в кралския клас Роси започна с Хонда и след това мина в Ямаха.
                        Мариан Христов- Beta 300 RR- 2016

                        Коментар


                        • #13
                          От: Доктора ще кара за Дукати - последен старт с Ямаха.

                          Хонда+Стонер=Шампион 2011

                          Коментар


                          • #14
                            От: Доктора ще кара за Дукати - последен старт с Ямаха.

                            Поздравления за Доктора! Италианците го заслужаваха и Роси не случайно направи тази крачка. На 31г., каквото и да си говорим, той постепенно вече ще дърпа назад. Но сигурен съм, има още какво да даде на нас феновете.

                            А за "Лунният слепец" няма какво толкова да се каже. Той от самото начало е жалък с постъпките си.

                            П.П. Роси ако е символ за някоя марка, то това със сигурност е Хонда. С тази марка спечели 5 поредни световни титли(като първата, от 2001г., е с модела NSR 500 2 stroke) и доминираше смазващо над съперниците си.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Доктора ще кара за Дукати - последен старт с Ямаха.

                              Според мен червеното му отива,а и е на мода тази година.Дано му донесе късмет.













                              И официалното представяне на DUCATI-Diavel (162 к.с.)


                              Beta 450 RR-Factory
                              0039 3206052599

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X