Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Филмите за връзване от 10-тия Национален Мухарски Събор - Клисура 2018

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Филмите за връзване от 10-тия Национален Мухарски Събор - Клисура 2018

    За тези, които не са имали възможността да присъстват снимах няколко филма за връзване на изкуствени мухи - по един от всеки гостуващ връзвач, а на Рой Кристи даже две мухи съм снимал ...

    Ето първите два филма -

    Рой Кристи - Avon Special Emerger:



    Бане Тодорович - Black Ant:


  • #2
    От: Филмите за връзване от 10-тия Национален Мухарски Събор - Клисура 2018

    Коментар


    • #3
      От: Филмите за връзване от 10-тия Национален Мухарски Събор - Клисура 2018

      Още два филма са готови:



      Коментар


      • #4
        От: Филмите за връзване от 10-тия Национален Мухарски Събор - Клисура 2018

        И последните два филма от изминалия събор:



        Коментар


        • #5
          От: Филмите за връзване от 10-тия Национален Мухарски Събор - Клисура 2018

          Никога не съм практикувал този вид риболов,но ми стана интересно и ги изгледах.
          .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
          Киа спортаж2000тди 98г
          Ауди А3 1.9ТДИ
          Каравана Аdria 390Q

          Коментар


          • #6
            От: Филмите за връзване от 10-тия Национален Мухарски Събор - Клисура 2018

            Наистина е страшно интересно и обикновено който се докосне веднъж - всичкия друг риболов остава на заден план или въобще изчезва. Мухарския риболов е вече много достъпен, има много информация, оборудване и най-вече знаещи хора, които могат да покажат много неща, за разлика отпреди 10-тина години ... Опитайте

            Коментар


            • #7
              От: Филмите за връзване от 10-тия Национален Мухарски Събор - Клисура 2018

              Какво беше интересното, че не разбрах. Как се правят мухи ли? При купища магазини продаващи изкуствени мухи! Далеч по-интересно щеше да бъде клипче с използването на тази стръв.

              Абе, наслука!
              Lancia Delta HF Integrale Evolucione

              Коментар


              • #8
                Re: От: Филмите за връзване от 10-тия Национален Мухарски Събор - Клисура 2018

                Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                Какво беше интересното, че не разбрах. Как се правят мухи ли? При купища магазини продаващи изкуствени мухи! Далеч по-интересно щеше да бъде клипче с използването на тази стръв.

                Абе, наслука!
                Не ги разбираш тези работи [emoji23] връзването на мухи е част от този риболов. Това по магазините не е никога това което ти трябва. В годините през които съм практикувал този вид риболов не съм си купил нито една муха.

                Част от успеха е да подбереш правилната муха, а нея обикновенно я няма в магазина. Малко е по различнот от червей[emoji3]

                Роска супер се е получило. Едно голям браво и благодаря за споделеното видео.

                Коментар


                • #9
                  От: Re: От: Филмите за връзване от 10-тия Национален Мухарски Събор - Клисура 2018

                  Верно не ги разбирам! Като гледах ми се стори, че няма по-лесно нещо от направата. Освен това, в магазин би трябвало да има десетки видове мухи и разбиращият ще си избере нужното. Как риболовецът решава къде каква муха му трябва? Освен това, мухите не се правят от преждите на баба ми. Излиза, рибарят трябва да има всички нужни материали, плюс специализирани инструменти, каквито видяхме в клиповете. Пак да кажа, не разбирам как се рентира всичко това!
                  Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                  Коментар


                  • #10
                    От: Филмите за връзване от 10-тия Национален Мухарски Събор - Клисура 2018

                    Удоволствието да направиш нещо сам,и да уловиш риба с него,
                    е в пъти по-голямо,от това да си купиш такова от магазина.
                    Не мога да го обясня с писане!
                    Всички риби които ловим,са в пъти по-скъпи от тези в магазина,без значение какви.
                    Гарантирано!
                    .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                    Киа спортаж2000тди 98г
                    Ауди А3 1.9ТДИ
                    Каравана Аdria 390Q

                    Коментар


                    • #11
                      От: Филмите за връзване от 10-тия Национален Мухарски Събор - Клисура 2018

                      Това, че рибите които ловим излизат по-скъпи от магазина е ясно!
                      Но удоволствието да хванеш риба със саморъчно направена примамка е невероятно!
                      Аз се опитвам да си изработвам Драшкович, за съжаление още не съм ги пробвал как работят!
                      Ето една моя
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:005.jpg
Прегледи:1
Размер:324.6 КБ
ID:5802305
                      За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                      0878 79 20 61 Борис

                      Коментар


                      • #12
                        От: Филмите за връзване от 10-тия Национален Мухарски Събор - Клисура 2018

                        Ето едни от последните вързани от мен мухи за сьомга:

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Carnegie.jpg
Прегледи:1
Размер:170.2 КБ
ID:5804592

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:47117570_10216343126865845_1484614136590499840_o.jpg
Прегледи:1
Размер:130.4 КБ
ID:5804593

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:47269709_10216342802377733_6641502277074944000_o.jpg
Прегледи:1
Размер:159.3 КБ
ID:5804594

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:47306741_10216351854804038_4787688993623900160_o.jpg
Прегледи:1
Размер:101.6 КБ
ID:5804595

                        Връзването на изкуствените мухи е част от магията, наречена риболов с изкуствена муха, много трудно може да се обясни и в никакъв случай не се търси рентабилност.

                        А филми за използването на изкуствените мухи в реални условия може да откриете в моя канал - има колкото искате - https://www.youtube.com/channel/UC1v...lOeQOf6m6Gy2kA

                        Коментар


                        • #13
                          От: Филмите за връзване от 10-тия Национален Мухарски Събор - Клисура 2018

                          Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                          Далеч по-интересно щеше да бъде клипче с използването на тази стръв.
                          Ето две филмчета от есента с риболов с изкуствени мухи по една нашенска река :



                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X