Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Риболов с палатки на Дунав.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Риболов с палатки на Дунав.

    Здравейте колеги,
    За първи път пиша в тази част на форума. Разгледах разделите, но не можах да намеря това, което търся.
    Решили сме с приятели да ходиим на Дунава с палатки след 10тина дни за две вечери. Тръгваме от София. Моля, препоръчайте подходящо място за разпъване на палатки с възможност да хванем и риба. Запалени рибари сме, но до сега сме ловили само по вътрешните язовири, така че ни трябва място като за начинаещи риболовци - не сме оборудвани много сериозно. Ще съм благодарен на всеки съвет.
    ОФА КБ 2.0 '95

  • #2
    От: Риболов с палатки на Дунав.

    Здравей колега добре сте решили ама в момента Дунав е залял всичко и не е удобен за риболов.Все пак ако решите да тръгнете се запасета с анти комарин

    Коментар


    • #3
      От: Риболов с палатки на Дунав.

      Много вода е в момента,по-добре вървете на друго място.

      Коментар


      • #4
        От: Риболов с палатки на Дунав.

        Надяваме се, че до 10тина дни ще падне. Сега сме се навили и направили някаква организация... мерак Ако имате идея къде да отидем, за да можем да разпънем палатки и да хванем нещо?
        ОФА КБ 2.0 '95

        Коментар


        • #5
          От: Риболов с палатки на Дунав.

          Сега се очаква най-високото покачване,абе ти новини,не гледаш ли.

          Коментар


          • #6
            От: Риболов с палатки на Дунав.

            Идей хиляди , на какво искате да ловите река, езеро ? Езеро мога да ви предложа Но ще ви е далечко, но пък за сметка на това е прекрасна гледката..
            За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
            Honda Dominator 650
            088ЧЧ93979-->Борис
            0878956Ч38-->Борис

            Коментар


            • #7
              От: Риболов с палатки на Дунав.

              Първоначално публикуван от Борис Хаджиценев (bob4oo) Преглед на мнение
              Идеи хиляди , на какво искате да ловите река, езеро ? Езеро мога да ви предложа Но ще ви е далечко, но пък за сметка на това е прекрасна гледката..
              Бобчо ти не прочете ли, че хората искат на Дунава, какви езера те гонят?

              Коментар


              • #8
                От: Риболов с палатки на Дунав.

                Колеги,ако решите нещо за река Марица или язовир Ивайловград може да измислим нещо.
                0885719173-Красимир

                Коментар


                • #9
                  От: Риболов с палатки на Дунав.

                  Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
                  Бобчо ти не прочете ли, че хората искат на Дунава, какви езера те гонят?
                  Аз да си предложа, де Пък може да си променят мнението
                  За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                  Honda Dominator 650
                  088ЧЧ93979-->Борис
                  0878956Ч38-->Борис

                  Коментар


                  • #10
                    От: Риболов с палатки на Дунав.

                    Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
                    Бобчо ти не прочете ли, че хората искат на Дунава, какви езера те гонят?
                    Мдаа, на Дунава ни се ходи. Още не съм се отказал, но ще видим какво ще се случи през идните 10-тина дни.
                    ОК де, ако реката беше по-ниска, къде бихте ми препоръчали да отида?
                    ОФА КБ 2.0 '95

                    Коментар


                    • #11
                      От: Риболов с палатки на Дунав.

                      Като алтернатива за момента - за яз. Сопот какво мислите?
                      ОФА КБ 2.0 '95

                      Коментар


                      • #12
                        От: Риболов с палатки на Дунав.

                        Първоначално публикуван от wsi4koznaj Преглед на мнение
                        Мдаа, на Дунава ни се ходи. Още не съм се отказал, но ще видим какво ще се случи през идните 10-тина дни.
                        ОК де, ако реката беше по-ниска, къде бихте ми препоръчали да отида?
                        Ми те 10те дни минаха, и нищо не се случва....и в близките няколко седмици няма да се случи. Риба няма и в крайбрежната зона, няма и около островите/на мрежи/. Колеги коментират, че в Румънско са големи разливища/виждат се с бинокъл от високо/, и рибата е там!
                        А като се върне реката в коритото си, от Видин до Силистра места много, важното е какъв риболов искаш да практикуваш, и за какъв палатков лагер си подготвен? Като се нормализират нещата, ще се чуем. Успех!
                        "Make love, not war!"

                        Коментар


                        • #13
                          От: Риболов с палатки на Дунав.

                          Първоначално публикуван от dok_vd Преглед на мнение
                          Ми те 10те дни минаха, и нищо не се случва....и в близките няколко седмици няма да се случи. Риба няма и в крайбрежната зона, няма и около островите/на мрежи/. Колеги коментират, че в Румънско са големи разливища/виждат се с бинокъл от високо/, и рибата е там!
                          А като се върне реката в коритото си, от Видин до Силистра места много, важното е какъв риболов искаш да практикуваш, и за какъв палатков лагер си подготвен? Като се нормализират нещата, ще се чуем. Успех!
                          Докторе момчетата разбиха скобара. Наистина нивото е високо, но място за палатков лагер има, не пречупвайте мерака на момчетата.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Риболов с палатки на Дунав.

                            Не искам да влизам в спор, но аз от София до Видин не бих пътувал заради "разбиване на скобар"! Като знаеш детайли и конкретни места при това ниво, покани "момчетата" и...на слука!
                            Последно редактирано от dok_vd; 07-07-10, 12:21. Причина: грешка по невнимание
                            "Make love, not war!"

                            Коментар


                            • #15
                              От: Риболов с палатки на Дунав.

                              Първоначално публикуван от dok_vd Преглед на мнение
                              Не искам да влизам в спор, но аз от София до Видин не бих пътувал заради "разбиване на скобар"! Като знаеш детайли и конкретни места при това ниво, покани "момчетата" и...на слука!
                              Док риболова не е само пълен багажник с риба, а за поканата винаги са добре дошли, знаеш че сме широко скроени души и винаги ще ги посрещнем на ниво.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X