Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Риболовни обекти

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Риболовни обекти

    Първоначално публикуван от lud ribar Преглед на мнение
    Ти от кои краи си Митак
    Димчо колегата Митака е от Ямбол градски бре.
    Последно редактирано от Тихомир; 02-04-09, 20:37.
    Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
    На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
    Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

    Коментар


    • #47
      До: Риболовни обекти

      От де да энам

      Коментар


      • #48
        До: Риболовни обекти

        Ами да отде да знаеш ако си пишете в заглавията кой от къде е ще знаете бре серсеми.
        Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
        На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
        Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

        Коментар


        • #49
          До: Риболовни обекти

          Коментар


          • #50
            До: Риболовни обекти

            Първоначално публикуван от _Mitaka Преглед на мнение
            Колега, добре си ги надърпал по Реката Тунджата по нашия край наистина е дашна, стига човек да й знае чалъмите
            Бе тя, че е дашна, дашна е.. ма много бракониер въди във вашия край. .
            Извинявам се за ОФФ-а, просто ми е любимата река и ..нали.. някак да се оплача само.
            Jeep Cherokee Limited 2.5 tdi + BF Goodrich All-terrain
            if there is no fishing and hunting in paradise, i'm not going...

            Коментар


            • #51
              До: Риболовни обекти

              Эа сажаление е така колега

              Коментар


              • #52
                До: Риболовни обекти

                Именно, тоз' нашия край за съжаление е рай за бракониери
                Колеги, от Ямбол съм, пропуснал съм да го впиша в профила си, за което се извинявам! Вече го добавих, така че ямболлии ще можем да се виждаме.

                Коментар


                • #53
                  До: Риболовни обекти

                  Редовно си купувам риба и раци от язовир "Порой" на 6-7 километра западно от Слънчев Бряг. В хладилната камера се плескаха уловените с мрежа толстолоби. По 20-23 килограма парчето.

                  Позволяват и въдичарство, но така ги отхранват, че не обръщали внимание вашите въдици. Може би с харпун?

                  Купих 2 килограма филе.

                  Коментар


                  • #54
                    До: Риболовни обекти

                    Вчера на платения язовир Плаково 3-ма човека от обед до 19.00 нищо освен 2-5 часовника и 2-3 пръскача. Имаше около 50 човека и никой нищо не хвана. Измама, повече няма да ида там.

                    Коментар


                    • #55
                      До: Риболовни обекти

                      При нас един от язвирите не е забранен ,защото се води утайник .Стената е изградена от хвост,който е отпадък от завода .Преди няколко дена бях там, имаше много рибари и всички им вървеше.Язовира се казва Жеков вир.
                      0887 526 564/ 0897 933 755 /

                      Коментар


                      • #56
                        До: Риболовни обекти

                        Ходих на язовирчето до село Славовица, при чичо Митко . Красиво, диво, славеите пеят по цяла нощ, чакали вият от време на време... Таксата е 20лв за 24 часа, имаш право на три въдици, само от брега, рибата не се заплаща и няма ограничения. Лови се шаран (големи и диви ама към края на лятото било баш времето, аз видях на два пъти да се изпляскват сериозни екземпляри), бяла риба, има каракуди по 20-30 см които за занимавка на плувка стават, червеноперка, рядко се хваща уклей, но пък е с гигантски размери. Разправят, че имало сом и толстолоб, но аз не знам някой да е хващал.
                        Недостатък е малкото сравнително удобни места за ловене, защото бреговете са стръмни. Добре, че сега валя доста и бях на място, за което трудно бих се класирал при сухо време. Без джипка не е лесно работа да се стигне там и още повече да се излезе, когато е разкаляно. Дърпах едни колеги с бус към 600м докато ги изкарам на асвалта.
                        Аз ходих за бяла риба там и то на два пъти през почивните дни. Уловът от първия път с преспиване е на снимката, а вчера отидох рано сутринта, седях до тъмно и хванах още две. Рибите са с размери между 46 и 53см. Хванах и три костура и то доста добри, по около 25-30 см ама забравих да ги снимам. Колегата дето беше с мене вторият път се занимаваше предимно с каракуди на плувка и хвана точно 30.

                        Поздрави!
                        Прикачени файлове
                        Държа се с другите така, както искам те да се държат с мен.

                        Фронтера-Б ДБ 2000г. 2.2DTI

                        Коментар


                        • #57
                          До: Риболовни обекти

                          Браво! Добра слука.

                          Коментар


                          • #58
                            До: Риболовни обекти

                            Поздравления,добър улов.
                            Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
                            "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
                            "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

                            Коментар


                            • #59
                              До: Риболовни обекти

                              Този ми е от вчера на платеното язовирче с. Горна Гращица.
                              Прикачени файлове
                              На толкова години станах, а още не съм видял катафалка с ремарке!

                              Коментар


                              • #60
                                До: Риболовни обекти

                                Добро шаранче си ковнал, колега

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X