Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Kъде кълве?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Kъде кълве?

    Първоначално публикуван от dok_vd Преглед на мнение
    Не е по темата, ама последно, с "паркетник" или джип си? Щото ако е това от аватара/и каквото съм чел от теб по темите/, нямаш място за притеснение - лопата, брадва и повече кураж! На слука!
    Хахах, ами с това от аватара съм, но определено не съм много уверен в него, така както бях преди това с Галопер-а, просто си е сравнително нисичък, и гумите са ми за мъгла..а и не съм го прежалил, че ми е и основна кола!
    Иначе идеята ми е за яз.Искър, пътя през село Злокучене, и се стига до Шипочанския залив, на едни почти непристъпни места.
    А иначе Док, са сгъвам багажа и отивам към Сланотрън, така че ако имаш желание, може да звъннеш и да половим заедно утре и в неделята!
    089834983седем!
    Hyundai Terracan 2.9 crdi 163 hp,2007
    Suzuki Vitara ДБ - 1.6 16v, G16BS, 1998 ex
    Hyundai Galloper- 2.5 tdi, 1998, ex
    Продавам гуми 205х70х15!

    Коментар


    • От: Kъде кълве?

      Първоначално публикуван от jasonsmith Преглед на мнение
      ...А иначе Док, са сгъвам багажа и отивам към Сланотрън, така че ако имаш желание, може да звъннеш и да половим заедно утре и в неделята!
      089834983седем!
      Привет! Желание имах, и звънях/няколко пъти, но ти не си вдигна телефона/, а после излезе от обхват. Щях да те каня на друго място, ма по-добре че не стана, два дни пълно "капо". На Сланотрън даде ли нещо?
      "Make love, not war!"

      Коментар


      • От: Kъде кълве?

        Първоначално публикуван от neroni
        На язовир Полетковци дава много добре. Много ситняци, но имам и добри таранки и 2 шаранчета по 2-2,5 кг.
        Кога това, щото моята информация е, че събота и неделя е било зле? Не, че на Дунав беше различно!
        "Make love, not war!"

        Коментар


        • От: Kъде кълве?

          Първоначално публикуван от dok_vd Преглед на мнение
          Привет! Желание имах, и звънях/няколко пъти, но ти не си вдигна телефона/, а после излезе от обхват. Щях да те каня на друго място, ма по-добре че не стана, два дни пълно "капо". На Сланотрън даде ли нещо?
          хм. странна работа- нямам пропуснато, а и не съм чул да звъни.. Лошото е че съм със стар телефон, след като сдадох слижебния, и даже батерията пада два пъти на ден, а тама нямахме и ток..
          По темата- на сланотрън колегата му помогнах да извади 7 кг "беламур" (за първи път присъствам на такова нещо), като предната седмица той е имал още три извадени. Иначе ние пробвахме главно на плувка (мястото, на което бяхме се храни постоянно, но с моите такъми не позволява риболов- иска 150-200 гр. олово, и 0.4-0.5 повод, а аз не бях много подготвен с моя 0.25 повод и късах през замятане от водораслите).
          Също чух за няколко местни, които последната седмица от забраната биели скобара - до 50 кг. на човек, хранели съседи, прасета и т.н, и за бригада от Кошава, която два пъти седмично бие с ток.

          Заради невероятната жега, и напастта от комари, скоро май няма да ходя пак.

          Абе, а някой има ли инфо за язовир Доктор Йосифово, - стори ми се перфектен за палатка- красив, нямаше хора на него, но аз за моята проба от 1 час нямах пипане??
          Hyundai Terracan 2.9 crdi 163 hp,2007
          Suzuki Vitara ДБ - 1.6 16v, G16BS, 1998 ex
          Hyundai Galloper- 2.5 tdi, 1998, ex
          Продавам гуми 205х70х15!

          Коментар


          • От: Kъде кълве?

            Рибата е на тънката вода момчета още е рано да я търсите на над 2-3 метра ,но ако има прекалено голям наплив от хора на водоема на който ходите рибата се плаши понеже е в края и не взима така че посещавайте по спокойни водоеми ако са останали такива де!

            Коментар


            • От: Kъде кълве?

              На яз. Искър-устието за 1 денонощие платики на рядко по 300-500 гр. и чат пат някой странстващ костур!.
              Бяхме заредили за бяла и сом/на рибета,попови прасета и т.н./.....никакъв удар.....явно не се е активизирал хищника,а и не видях популация на малки рибета около брега.
              Камен Механджиев

              Коментар


              • От: Kъде кълве?

                В сряда се разходихме до Шипочанския, много слаб риболов, излязоха няколко такива:



                И крайният резултат:



                Всичко излезе на плувка, на фидерите нямахме пипане.
                Hyundai Terracan 2.9 crdi 163 hp,2007
                Suzuki Vitara ДБ - 1.6 16v, G16BS, 1998 ex
                Hyundai Galloper- 2.5 tdi, 1998, ex
                Продавам гуми 205х70х15!

                Коментар


                • От: Kъде кълве?

                  Опитвам се да намеря актуална информация за яз. Морун. От нета чета, че миналата година не бил арендован. За 2012 обаче не открих нищо, а се глася в скоро време да ходя натам за щука и толстолоб евентуално.
                  Някой да знае нещо по въпроса?
                  "Kолкото повече се превръщаме в свръхчовеци, толкова по-безчовечни ставаме"
                  А+
                  LZ1DRZ

                  Коментар


                  • От: Kъде кълве?

                    На морето (Царево) само попчета и то дребни

                    Коментар


                    • От: Kъде кълве?

                      На язовир Огняново 23-24.06 костури, ама само на рибка, проблема е че на място могат да се хванат за стръв само гигантски слънчаци. Една маломерна бяла риба, върната обратно и много топла вода, костурите умираха минути след слагането им в живарника. Ако търсите спокойствие не е това мястото, да си знаете.
                      "Land Rover не губи масло, той маркира територия."

                      Искам България чиста!!!

                      Коментар


                      • От: Kъде кълве?

                        Колегите от Троянския край да си признаят как е хавата по Видима, Осъм и местните гьолчета, че другата седмица съм там -да разпускам със сопите.
                        Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                        Коментар


                        • От: Kъде кълве?

                          По Дунав, м/у Видин и Оряхово, през последните 15 дни е пълна скръб. Само във Видин, на ул. Дунавска, под понтон 6, след захранка дава яко скобари по 1-2 кила парчето. Носете си кепове с дълги дръжки.
                          ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                          Коментар


                          • От: Kъде кълве?

                            Някой знае ли на яз.Огоста до стената какво излиза и на какво,че утре сутрин смятам да съм там?
                            Кия Спортидж 2000тди
                            Всеки шут отзад-е крачка на пред

                            Коментар


                            • От: Kъде кълве?

                              Първоначално публикуван от Петър Анев Преглед на мнение
                              Някой знае ли на яз.Огоста до стената какво излиза и на какво,че утре сутрин смятам да съм там?
                              Откъм село Благово излизаха скобари и платики, както и едри червеноперки, абе има си игра на плувка... Инфото е отпреди 2 седмици!
                              Hyundai Terracan 2.9 crdi 163 hp,2007
                              Suzuki Vitara ДБ - 1.6 16v, G16BS, 1998 ex
                              Hyundai Galloper- 2.5 tdi, 1998, ex
                              Продавам гуми 205х70х15!

                              Коментар


                              • От: Kъде кълве?

                                На 30.06 и 01.07 бях на яз. Ковачица /Лом/ На плувка в най-голямата жега излизаха добри червеноперки, бабушки и дребна платика. На дъно /на фидер/ висях да пазя цяла нощ, да не би да удари - нищо, само дето прекарах една безсънна нощ преди останалите 4 такива на "Бистришко бранище". Всъщност горе се шегувахме, че може да хвана повече риба, пусната от хеликоптерите, отколкото на онзи гьол.
                                На другата сутрин излезе една прилична платика и една каракуда на тежко, а в голямата жега пак започна червеноперката, но слънцето беше непоносимо и си тръгнахме>

                                Бях разочарован от себе си, когато видях, как съседът по въдица, отишъл там не толкова за риболов, отколкото за сериозен запой, извади от "сляпото" кошче, хвърлено на 50см дълбочина, 2 килограмова бяла риба Идеше ми да си хвърля въдиците във водата.
                                Последно редактирано от Evgeni Enduro; 06-07-12, 15:44.
                                "Kолкото повече се превръщаме в свръхчовеци, толкова по-безчовечни ставаме"
                                А+
                                LZ1DRZ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X