Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Kъде кълве?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Kъде кълве?

    На Студен Кладенец,уикенда си изкарахме чудесно.Много червеноперки,уклей .Тук-таме някоя каракуда.
    First Man, then Machine!
    Lada Niva
    Honda XR 400

    Коментар


    • От: Kъде кълве?

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:7.jpg
Прегледи:1
Размер:123.4 КБ
ID:5365693
      Ето и една снимка от "Софийското море" - яз. Искър.
      Докато ние хванахме по някоя риба, до нас един пич за два пъти по-малко време хвана колкото всички около него, събра и си тръгна - за първи път съм свидетел на подобно нещо..
      В понеделник пак се качваме, ако има резултат ще докладвам пак.
      Hyundai Terracan 2.9 crdi 163 hp,2007
      Suzuki Vitara ДБ - 1.6 16v, G16BS, 1998 ex
      Hyundai Galloper- 2.5 tdi, 1998, ex
      Продавам гуми 205х70х15!

      Коментар


      • От: Kъде кълве?

        Първоначално публикуван от jasonsmith Преглед на мнение
        [ATTACH=CONFIG]440285[/ATTACH]
        Ето и една снимка от "Софийското море" - яз. Искър.
        Докато ние хванахме по някоя риба, до нас един пич за два пъти по-малко време хвана колкото всички около него, събра и си тръгна - за първи път съм свидетел на подобно нещо..
        В понеделник пак се качваме, ако има резултат ще докладвам пак.
        Е добре, само аз ли съм каръка. Последният път за 2 часа 3 малки рибета, то не си заслужава да палиш скарата...

        Коментар


        • От: Kъде кълве?

          Всичко е до място. Следващата седмица моето беше заето, седнах на 10на метра отляво, и имах две червеноперки, събрах и си тръгнах. Хората на моето място за това време извадиха по 10на платики
          Hyundai Terracan 2.9 crdi 163 hp,2007
          Suzuki Vitara ДБ - 1.6 16v, G16BS, 1998 ex
          Hyundai Galloper- 2.5 tdi, 1998, ex
          Продавам гуми 205х70х15!

          Коментар


          • От: Kъде кълве?

            Нещо няма отзиви,от откриването,не сте ли ходили?
            0осем9осем7шест0осем7едно
            Миро

            Коментар


            • От: Kъде кълве?

              Аз открих в неделята на язовир Искър:
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:027446959-big.jpg
Прегледи:1
Размер:256.2 КБ
ID:5380968
              Сравнително добър риболов се получи, при положение че водата е ледена, и вдигаше нивото постоянно.
              Hyundai Terracan 2.9 crdi 163 hp,2007
              Suzuki Vitara ДБ - 1.6 16v, G16BS, 1998 ex
              Hyundai Galloper- 2.5 tdi, 1998, ex
              Продавам гуми 205х70х15!

              Коментар


              • От: Kъде кълве?

                Ходих близо до Софето - n-стотин каракуди на директния, скъсах си нервите с мача, защото водата цъфтеше яко и около влакното и оттам по водачите събирах килограми фитопланктон, не можах да изгоря на слънцето, защото навреме успях да съобразя и се напръсках с нещо, което приличаше на течен силикон, но го продават в аптеките с висок фактор, строших си стола и сега се чудя към какво да се насоча - требе да е нещо 4х4, с новата Мора 2010 отварям вече няколко кутии със сладка царевица с три ряза, новите ми тубуси от железарията си вършат прекрасно работата, сдобих се с нови приятели и прекрасни моменти. Като цяло отчитам успешен уикенд откъм положителни емоции...
                Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                Коментар


                • От: Kъде кълве?

                  Кажи къде е това място,ако не е тайна?
                  Кия Спортидж 2000тди
                  Всеки шут отзад-е крачка на пред

                  Коментар


                  • От: Kъде кълве?

                    Първоначално публикуван от Петър Анев Преглед на мнение
                    Кажи къде е това място,ако не е тайна?
                    Хераково.
                    Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                    Коментар


                    • От: Kъде кълве?

                      Миналата и по - миналата година правих уникални риболови на този язовир, но откакто некъв го взе и иска по 10 лв. на пръчка, няма да стъпя. Същите каракуди си ги ловях и преди, а на всичкото отгоре имаше и пъстърва. Абе беше много хубаво там, преди да го направят сметище и да смърди и го взе оня...
                      Hyundai Terracan 2.9 crdi 163 hp,2007
                      Suzuki Vitara ДБ - 1.6 16v, G16BS, 1998 ex
                      Hyundai Galloper- 2.5 tdi, 1998, ex
                      Продавам гуми 205х70х15!

                      Коментар


                      • От: Kъде кълве?

                        Първоначално публикуван от jasonsmith Преглед на мнение
                        .....на язовир Искър:
                        [ATTACH=CONFIG]459837[/ATTACH]....
                        На ИскАрО само Платика ли има?
                        MITSUBISHI MONTERO 3.0 V6
                        (А1+)
                        О877ООО98О

                        Коментар


                        • От: Kъде кълве?

                          Първоначално публикуван от jasonsmith Преглед на мнение
                          Миналата и по - миналата година правих уникални риболови на този язовир, но откакто некъв го взе и иска по 10 лв. на пръчка, няма да стъпя. Същите каракуди си ги ловях и преди, а на всичкото отгоре имаше и пъстърва. Абе беше много хубаво там, преди да го направят сметище и да смърди и го взе оня...
                          Тоя некаквия се оказа голям пич. В момента му правим зарибителен план, както и инфраструктурен проект за облагородяване на сервитута, за да може негово величество риболовеца да се кефи. Вече обсъждаме и промяна в регламента, за да може от една страна да се кефим като риболовци, а от друга - той да си печели и поддържа в кондиция водоема. А откъм сметището няма грам мирис, още повече, че започват да го рекултивират и отдавна не се ползва по предназначение. Ще помогна с всичко, с което мога, за да стане едно леснодостъпно райче за риболовеца. Ако чуете, че в регламента има много рестрикции да знаете, че аз съм авторът! ... ако въобще ме послуша, де...
                          Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                          Коментар


                          • От: Kъде кълве?

                            Първоначално публикуван от ТониМонтеро Преглед на мнение
                            На ИскАрО само Платика ли има?
                            Не, разбира се. Има всякаква риба - (шаран, амур - аз лично още не съм хващал, но не съм и търсил такива риби), платика, червеноперка, клян, бяла, уклей.
                            Все още не си е пуснала хайвера, и е тегав риболова, но до края на юни ще се почва.
                            Между другото, скоро разбрах за нов маршрут - среден офроуд, но тъй като съм с паркетник, ако някой има желание, може да го водя на палатка за 2-3 дни, че сам джип не ми се рискува по незнайни пътища.
                            Hyundai Terracan 2.9 crdi 163 hp,2007
                            Suzuki Vitara ДБ - 1.6 16v, G16BS, 1998 ex
                            Hyundai Galloper- 2.5 tdi, 1998, ex
                            Продавам гуми 205х70х15!

                            Коментар


                            • От: Kъде кълве?

                              Първоначално публикуван от jasonsmith Преглед на мнение
                              Не, разбира се. Има всякаква риба - (шаран, амур - аз лично още не съм хващал, но не съм и търсил такива риби), платика, червеноперка, клян, бяла, уклей.
                              Все още не си е пуснала хайвера, и е тегав риболова, но до края на юни ще се почва.
                              Между другото, скоро разбрах за нов маршрут - среден офроуд, но тъй като съм с паркетник, ако някой има желание, може да го водя на палатка за 2-3 дни, че сам джип не ми се рискува по незнайни пътища.
                              Сподели, може и на лични, какъв ти е плана и къде ще е оффроуда?
                              Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

                              Коментар


                              • От: Kъде кълве?

                                Първоначално публикуван от jasonsmith Преглед на мнение
                                ...нов маршрут - среден офроуд, но тъй като съм с паркетник,...че сам джип не ми се рискува по незнайни пътища.
                                Не е по темата, ама последно, с "паркетник" или джип си? Щото ако е това от аватара/и каквото съм чел от теб по темите/, нямаш място за притеснение - лопата, брадва и повече кураж! На слука!
                                Последно редактирано от dok_vd; 08-06-12, 13:59.
                                "Make love, not war!"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X