Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Kъде кълве?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Kъде кълве?

    Първоначално публикуван от Борис Хаджиценев (bob4oo) Преглед на мнение
    Аз бях днес на Р.МАРИЦА в участъка от Моста на ВХВП до Моста на Герджика и нищооо...Само едно кълване за 2-3 часа..
    То с тез Бамбукови пръчки по 1.50-1-60, но се спрявят добре, бая се огъват
    в нас имам подобна деиствително бая се огъва и е много здрава и доста стара ,а н е е мръднала .За съчма по реката са идеални.

    Коментар


    • От: Kъде кълве?

      Вчера на Цонево с лодка на теглене почети цял ден една бяла и един костур.
      Общо взето положението беше плачевно.
      Константин Вълчанов.0888313247

      Коментар


      • От: Kъде кълве?

        Вчера и днес на Алдомировското блато -Маломерни каракудки - хвърляш вадиш ,десетина шаранчета по около 150-200 грама и още толкова червеноперки доста ситни на цветни червей и жито.На торен излизат и слънчевки .Естественно всички без слънчаците - обратно в гьола .

        Коментар


        • От: Kъде кълве?

          Здравейте Колеги наканихме се и вчера посетихме яз.Пчелина или както си го знаем по старите рибари Лобош.Установихме се от дясно на стената залива след Забо както го знаят местните.След стабилно подхранване започнаха епизодично да кълват каракуди и костур/среден размер/на торен и по рядко червеноперки на бял и жито.По обяд времето се развали и започна през половин час да пръска дъжд-кълването намаля драстично но все пак доволно .

          Коментар


          • От: Kъде кълве?

            Здравейте колеги,

            С едни приятели решихме да си направим 3 дневен излет на яз.Тича и търся прясно инфо!
            Има ли някои които да е ходил скоро, да даде някаква информация за нивото на язовира и кълве ли рибата!

            Поздрави!

            Коментар


            • От: Kъде кълве?

              Днес около 12 ходих до Чомаковци по работа.
              Искъра и Панега са много големи и кални, не стават за риболов така, че в момента единствената алтернатива е Г. Дъбник но нямам информация по въпроса.
              За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
              0878 79 20 61 Борис

              Коментар


              • От: Kъде кълве?

                Янтра също е огромна, влачи камънЕ и дрвЕ, и не става за риболовъ.

                Коментар


                • От: Kъде кълве?

                  Искъра, около Своге: голяма вода и мъток. На въртоци край брега, на влашка плувка и на леко-дъно (13/0) с теглене - много яки мрени, ама малко.
                  ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                  Коментар


                  • От: Kъде кълве?

                    Първоначално публикуван от trapper
                    Искъра, около Своге: голяма вода и мъток. На въртоци край брега, на влашка плувка и на леко-дъно (13/0) с теглене - много яки мрени, ама малко.
                    Това е добре, пак е нещо съществено при нас се обаждат масово лигавчета около педя и всякаквадребница ти разбива стръвта.
                    Аз вчера ходих по Г. Дъбник почна много добри шарен риболов на дребна риба но приятно докато не задуха зверски и около 10 събрахме такъмите и побягнахме.
                    В крайна сметка имаше 4 - 5 кила риба отървахмесе от по дребните то пак остана доволно .
                    За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                    0878 79 20 61 Борис

                    Коментар


                    • От: Kъде кълве?

                      Вчера след обяд на Искъра под Койнаре дребна риба на жито,брата хвана някалко добри клена на воблер това от 15.30 до 19.
                      Вчера имахме малко работа и решихме да ходим след обяд приготвихме жито и царевица за да избягаме от дребната риба без захранка.
                      Хвърляш на жито дребен уклей и морунаж някое кефалче на царевица кълве като лудо ама не може да се качи, сериозни риби нямаше.
                      За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                      0878 79 20 61 Борис

                      Коментар


                      • От: Kъде кълве?

                        Искъра, около Своге излизат нелоши кленове на воблер. На блесна и булдо не поиска да пипне. Хората около мен на плувка и влашко нямаха голям успех.
                        LZ1DWW

                        Коментар


                        • От: Kъде кълве?

                          Вчера, на р.Искър, 09-14 часа, време отлично, под Самоков - нищо, на устието на язовира и около Стария мост - платики на бял, по 3-400 г, по 1 на 2-3 часа чакане. Пълна скръб.
                          ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                          Коментар


                          • От: Kъде кълве?

                            Вчера по край нас мина един приятел който се прибираще от реката викам стой Ицане и разкажи какво и къде.
                            Човекът спря моторчинката и отвори един чувал и аз ахнах няколко хубави клена и две мъздруги около 600 - 1 кило.Викам казвай къде и как той вика чакай това е дребната риба и отвори едно чувалче, а вътре един дивак между 2 - 3 кила къде ги набара бе Ицане на Къчовското вика на жито (за колегите които не знаят на Искъра под Койнаре посока Глава).
                            Рещихме с брата и бащата да ходиме там днес подковони със всякаква стръв незнам какво е розликата със вчера но днес не можем да пробием дребната риба но каквото и до хвърлиш или уклей или някякъв дребосък.Дребната я пускаме , а едрата я събираме в кибритена кутийка.
                            Единствените риби по хубави брата хвана на блесната 3-4 хубави кефала 7 щуки около мерната граница които бяха пуснати обротно и аз една също около границата на рибе.
                            За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                            0878 79 20 61 Борис

                            Коментар


                            • От: Kъде кълве?

                              Не зная кой може да си го позволи,но лъжа няма. Моста на ДУВЪР. За 6 часа 343 скумрий по около 50 см едната.....................еххххххххххххххххххххххххххххххххх!!!!

                              Коментар


                              • От: Kъде кълве?

                                Първоначално публикуван от G_P_S Преглед на мнение
                                Не зная кой може да си го позволи,но лъжа няма. Моста на ДУВЪР. За 6 часа 343 скумрий по около 50 см едната.....................еххххххххххххххххххххххххххххххххх!!!!
                                Хафти бульо, замина ми съня за тази вечер..., еле след вчерашния ми кибик на близкия гьол, понеже Дунава пада и не му се дава нещо-една каракуда за пет часа.Даже бях от уловистите рибари, повечето играеха стръв за комари.Мъка...

                                п.п.-пак "Благодаря" на Мусовир.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X