Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Kъде кълве?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Kъде кълве?

    На 29-30.06 ходих на яз. Дреновец, намира се на 50 км, от Видин и Монтана. На 30 около 12 ч., ме споходи слуката - Бял амур 9 кг., уловен на наниз(косъм) от 5 зърна унгарска царевица с аромат на мед. За захранка използвах кисната около 48 ч., стара царевица, на около 6 метра дълбочина вкарах захранката.
    Прикачени файлове

    Коментар


    • До: Kъде кълве?

      Я да се похваля и аз със добър улов след почти месец капо!Вчера около 11,30 по обяд на Дунава ми клъвна еи това шаранче 17кг,но за съжаление не си носих фотоапарата със мен и не оспях да го снимам на място но пък днес си го взех и снимах по малкото му братчеШАРАНА ГО ПРЕТЕГЛИХ ПРЕД СВИДЕТЕЛИ ,СОБСТВЕНИКА НА МЕСТНИЯТ РИБОЛОВЕН МАГАЗИН,,БУМЕРАНГ,,че да няма лъжа и измама!иначе си беше доста добра битка ,вадих го около час и нещо!
      Прикачени файлове

      Коментар


      • До: Kъде кълве?

        Нямам думи. Ще се преселя на дунава и аз
        flash-gsm team

        Коментар


        • До: Kъде кълве?

          Ох и аз

          Коментар


          • До: Kъде кълве?

            Мдаа, и аз... Айде, станахме за една комуна.

            Поздравления, прекрасен улов!

            Коментар


            • До: Kъде кълве?

              Първоначално публикуван от beljata Преглед на мнение
              Я да се похваля и аз със добър улов след почти месец капо!
              Ами хайде похвали се, че отдавна чакаме да се случи такова нещо на Дунав! Да ти е честита слуката, да споходи и нас, останалите "простосмъртни" рибари! И за ваденето ти вярвам, било е 1 1/2 час несравним адреналин, благородно ти завиждам!
              "Make love, not war!"

              Коментар


              • До: Kъде кълве?

                Утре се надявам слуката да е по голяма,като броики де че доста чаревица изхвърлих за двата дена!А мястото сие страхотно има около 7,8м дълбочина МНОГО ЧУКАНИ и почти никакво течени,знам го от няколко години но никога до сега не бях пробвал за шаран все за сом и за хишник!Иначе ги хванах на класически,на монтож топче мамалига,нишо особено подвижна хранилка със краина кука 0,3 номер!

                Коментар


                • До: Kъде кълве?

                  Колеги, инспириран от улова на колегата beljata и с помощта на колегата peppy направих нарочна тема за трофейните ни улови. Ако желаете поствайте там вашите трофеи.
                  Teмата:
                  http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=65180
                  Последно редактирано от Тихомир; 02-07-09, 22:52.

                  Коментар


                  • До: Kъде кълве?

                    Мястото е супер, умирам за такова - с шубраци, кален бряг и дълбочини за шаран със задължителните закачки, абе мечта! При нас, обаче, река Тимок носи едни големи бели петна мъртви уклеи и морунажи/флотационната фабрика в гр. Бор-Сърбия работи здраво!!!!/, и по брега на Дунав нещата са трагични, не ни стигат мрежари, токаджии и всякаква друга измет! Наслука!
                    "Make love, not war!"

                    Коментар


                    • До: Kъде кълве?

                      Първоначално публикуван от dok_vd Преглед на мнение
                      не ни стигат мрежари, токаджии и всякаква друга измет!
                      Аз към тия включвам вече и такива които не пускат рибата обратно
                      SUBARU LEGACY 2.2 4WD GX
                      0878299791

                      Коментар


                      • До: Kъде кълве?

                        Колеги имам предложение. Да се отвори тема за всеки водоем/реки, язовири, море/, като му се посочи точното местоположение, става въпрос за язовирите. Темата "Къде кълве" е много обширна и доста трудна за търсене.
                        Също така може и други предложения.
                        Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                        Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                        Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                        Коментар


                        • До: Kъде кълве?

                          Първоначално публикуван от zloto69 Преглед на мнение
                          Аз към тия включвам вече и такива които не пускат рибата обратно
                          В тоя ред на мисли,дръпни ушите и на "Океански риболов"-под ръка са ти.Те са по-големи хиени от нас,простите въдичари с три сопи.
                          За другото,има упоменати в разпоредбите минимални размери на екземплярите и максимално допустим улов.

                          п.п. Не спами в темата,ако искаш да споделиш къде кълве/не кълве-ще се има предвид от всички колеги.
                          Личното ти мнение не го оспорвам/всеки има право на такова/,само дето не му е тук мястото.

                          Коментар


                          • До: Kъде кълве?

                            Здравейте,маи високото ниво раздвижи ривока по Дунав!!!Вчера си направих страхотен риболов във румънско,имах много удари но успях да извадя само два по 5кг шарани!Кьлвът като торпеда ,без никакво почукванки направо си тръгва пръчката като товарен влак и ако не внимаваш сие заминала (миналата година две ги посях по този начин във реката)Снимки имам но нещо не ми се качват че някои колеги явно се дразнят от това че ние ходим на риболов а те по цял ден са из форумите и дават акъл на другите!!!

                            Коментар


                            • До: Kъде кълве?

                              Първоначално публикуван от beljata Преглед на мнение
                              ...Снимки имам но нещо не ми се качват че някои колеги явно се дразнят от това че ние ходим на риболов а те по цял ден са из форумите и дават акъл на другите!!!
                              Колега, качвай си снимките спокойно.

                              Коментар


                              • До: Kъде кълве?

                                Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
                                Колега, качвай си снимките спокойно.
                                ок!кофти се снима сам иначе щеше да има снимки и от самото вадене!хвърлям във самите корени на върбата и за това доста от хванатите си остават там ,нямат вадене!!!!!!!!!!!
                                Прикачени файлове
                                Последно редактирано от beljata; 13-07-09, 20:47.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X