Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Kъде кълве?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Kъде кълве?

    Днес бях на една от баластриерите във Враждебна и резултатът беше доволен за мен
    Стръв жито,кука 12,ловях на около 2 метра дълбочина малко над дъното и близо до брега!
    За бирата ще има
    Прикачени файлове
    NO PAIN NO GAME!
    Kawasaki KMX125 / Jeep Cherokee Sport 2.5i
    gsm:0887 52 67 55/0878 52 67 55

    Коментар


    • До: Kъде кълве?

      Браво Ваньо, убил си я!

      Коментар


      • До: Kъде кълве?

        Първоначално публикуван от OSLAR (ЦВЕТАН ПЕТРОВ) Преглед на мнение
        Колега намам си и понятие чия собственост е острова.
        просто информативно да не се подлъгват обикновените риболовци,за това го написах!!!иначе добър риоболов се прави от брегът срещу острова!но все пак трябва да се знаят чуканите къде са иначе не кълве на чистото!!също добър риболов и то на доста добри екземпляри се прави във съседна Румъния!
        Последно редактирано от Тихомир; 25-05-09, 21:14.

        Коментар


        • До: Kъде кълве?

          Първоначално публикуван от nemirko Преглед на мнение
          Докладвам: Половината от едната риба снощи биде утопена във вряло палмово масло, гарнирана с лимон и обилно полята с бира. Леле! Едвам устисках да не бутнем и другата половина във фритюрника. Но ще почака заедно с останалата цяла риба за сряда. Поканил съм приятелчето от снимката със сомчето (пост 292 от темата) да избистриме тактиката за откриването и да изгледаме финала на шампионската лига на бяла риба и биричка. О-ох, мъкааа....

          Поздрави!
          Жив да те оплаче човек...
          ...хакна ли девисил и чер,преди фритьозника?Мазноча после през марля и си работи за други ястиета.Останалите рибета ги остави за една нощ в малко балсамов оцет и зехтин......./другото по рецептурата,която ти е допаднала-по желание ползвай моето допълнение/...

          Коментар


          • До: Kъде кълве?

            Браво Ванка! Може да се чуем и да заведем жените през седмицата след работа.

            Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
            Жив да те оплаче човек...
            ...хакна ли девисил и чер,преди фритьозника?Мазноча после през марля и си работи за други ястиета.Останалите рибета ги остави за една нощ в малко балсамов оцет и зехтин......./другото по рецептурата,която ти е допаднала-по желание ползвай моето допълнение/...
            Моля за извинение за офтопиците, но съм пред удавяне в собствената си слюнка и бързам да споделя преди да ме споходи евентуалния летален изход.
            Ще пробвам един сос, който по принцип използвам за шаран и сом на скара. Съставките са соев сос, бира, чесън, лимон и сол. Рибата ще кисне малко преди пържене и после може да се полее при консумация. Също така мисля да отделя част от рибата за печене на фурна с поставено резенче бекон отгоре за допълнително овкусяване и омазняване.

            На слука и добър апетит!
            Държа се с другите така, както искам те да се държат с мен.

            Фронтера-Б ДБ 2000г. 2.2DTI

            Коментар


            • До: Kъде кълве?

              Първоначално публикуван от OSLAR (ЦВЕТАН ПЕТРОВ) Преглед на мнение
              Понеже бях поканен няколко пъти като гост и не познавам района, ми казаха , че е остров ГАРВАН ,между Тутракан и Силистра.
              Острова е "Гаргалъка",и по-точно се намира между селата Гарван и Попина,там е типично шаранджийско място,особенно като е по-ниско нивото,течението почти спира,а в горния край на острова остава едно малко каналче,иначе връзката между брега и острова е суха,с кола се минава.
              Успех!
              Който пие бира не умира,но не трябва пил да шофира :!: ;)

              Коментар


              • До: Kъде кълве?

                Ходих на Пода на гьола на ЛРС в събота. Деня беше чудесен и като време и като слука. Вярно шаранчетата бяха малки - най-голямото (което всъщност и си взехме е 1,3 кг), но изкарахме и 5 амура от 2,5 до 3,8 кг. Най-големия влезе в тигана.
                Прикачени файлове
                Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                Коментар


                • До: Kъде кълве?

                  Първоначално публикуван от suhia_ribar Преглед на мнение
                  Острова е "Гаргалъка",и по-точно се намира между селата Гарван и Попина,там е типично шаранджийско място,особенно като е по-ниско нивото,течението почти спира,а в горния край на острова остава едно малко каналче,иначе връзката между брега и острова е суха,с кола се минава.
                  Успех!
                  Проходим е със кола точно пред рибарското селище под ниво 0!

                  Коментар


                  • До: Kъде кълве?

                    Първоначално публикуван от beljata Преглед на мнение
                    Проходим е със кола точно пред рибарското селище под ниво 0!
                    Подробности,важното е ,че е типично шаранджийско място!
                    Който пие бира не умира,но не трябва пил да шофира :!: ;)

                    Коментар


                    • До: Kъде кълве?

                      Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
                      Ходих на Пода на гьола на ЛРС в събота. Деня беше чудесен и като време и като слука. Вярно шаранчетата бяха малки - най-голямото (което всъщност и си взехме е 1,3 кг), но изкарахме и 5 амура от 2,5 до 3,8 кг. Най-големия влезе в тигана.
                      Браво, добра тренировка си направил за откриването
                      Пожелавам успешен сезон на тебе и всички колеги риболовци от форума!
                      Държа се с другите така, както искам те да се държат с мен.

                      Фронтера-Б ДБ 2000г. 2.2DTI

                      Коментар


                      • До: Kъде кълве?

                        Айде честито ви откриване.На слука всеки му.Големи риби и приятни мигове ви желая сред водоемите
                        Ако чуете нейде из язовирите ,кльонк страдивариус да знаете ,че може да съм аз.Зареден с огнена вода,готов да почерпи.Още веднъж-на слука и да пускате маломерките

                        Коментар


                        • До: Kъде кълве?

                          Аз лично мисля да открия другата седмица,но да не се каня много,че....може да съм в безтегловно състояние,жена ми може всеки момент да роди....
                          Който пие бира не умира,но не трябва пил да шофира :!: ;)

                          Коментар


                          • До: Kъде кълве?

                            Вчера си го открихме на Дунав,месноста Железният яр под село Татарица!Снимки за съжеление няма че сме забравели фотото ,то кое по на пред въдици ли бира ли!А уловът си беше слаб 1 шаранче около 5 килца хвана колегата,а останалите капо!

                            Коментар


                            • До: Kъде кълве?

                              Моето откриване беше на яз. Искър.
                              Отидохве в петък вечерта и останахме днес до обед.
                              Резултат - 2 бели, едната около кило и половина, другата малко над три кила. Хванахме и четири сомчета, двете бяха около кило и отплуваха обратно, другите две по около 3 кг.

                              Поздрави!
                              Прикачени файлове
                              Държа се с другите така, както искам те да се държат с мен.

                              Фронтера-Б ДБ 2000г. 2.2DTI

                              Коментар


                              • До: Kъде кълве?

                                с.Манолич,на Камчия.Минахме през реката и на другия бряг си устроихме лагера.Голяма жега.Явно язовира е пълен и няма течения по реката.Вира и мястото е страхотно.Захранване в събота ,но много слаби резултати.Вечарта добра маса и рано сутринта към 05.30-06.00 часа започнахме по хладното.По около килограм риба на човек.Към 11.00 часа вече не се дишаше,пак голяма жега.Основно на пинки ,уклей няколко добри екземпляри.На бързеите под брода и двате дена на булдо даваше също.Дребна червенопера от време на време,при захранване с варено жито,както и няколко каракуди.Само две гърбавици,но сравнително едри.Много дребен шаран ,явно е зарибяван язовира и са нахални и гладни.
                                Като се сещам от 4-5 години на откриването е все така.Жега ,добра компания и не мого риба.
                                Поздрави.
                                Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
                                "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
                                "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X