Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хайде на Дунава за офф-риболов

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

    Баси таз тема направо умря....Никой ли не ходи по реката.Аз със тез състезания нещо не мога да намеря пролука да стигна до реката.Сега се надявам след Тетевен да ми си отвори парашута за 6-7 дена отпуск.Мисля да се установя някъде покрай реката хем да си почина хем да метна за шарко.Та който е ходил по редовно да даде малко инфо .
    ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

    Коментар


    • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

      Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
      Баси таз тема направо умря....Никой ли не ходи по реката.Аз със тез състезания нещо не мога да намеря пролука да стигна до реката.Сега се надявам след Тетевен да ми си отвори парашута за 6-7 дена отпуск.Мисля да се установя някъде покрай реката хем да си почина хем да метна за шарко.Та който е ходил по редовно да даде малко инфо .
      два амура.18 и 20кг.

      Коментар


      • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

        Първоначално публикуван от шуменски Преглед на мнение
        два амура.18 и 20кг.
        Без снимки,къде са уловени и други подробности не се признават!И ......покана за софрата.
        Последно редактирано от Тихомир; 20-08-12, 16:23. Причина: oпр. на цитат
        Чавдар Владимиров
        0887/912075
        Ленд Ровър Диско 1
        Самуад в проект

        Коментар


        • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

          Първоначално публикуван от шуменски Преглед на мнение
          два амура.18 и 20кг.
          Че дай малко инфо .Къде и на какво.
          ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

          Коментар


          • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

            Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
            Че дай малко инфо .Къде и на какво.
            за мястото знаете.за стръвта-варена царевица на косъм.снимки-малко по късно като ги сваля от апарата

            Коментар


            • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ALIM2800.jpg
Прегледи:1
Размер:104.6 КБ
ID:5403115Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ALIM2811.jpg
Прегледи:1
Размер:141.3 КБ
ID:5403117Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ALIM2810.jpg
Прегледи:1
Размер:105.3 КБ
ID:5403118Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ALIM2801.jpg
Прегледи:1
Размер:215.7 КБ
ID:5403116

              Коментар


              • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

                Първоначално публикуван от шуменски Преглед на мнение
                [ATTACH=CONFIG]486288[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]486290[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]486291[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]486289[/ATTACH]
                Ако тръгна за риба на Дунава - Ти си човека, ще даваш инфо. Браво!
                Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                Коментар


                • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

                  Вчера /неделя/ г-н Меха решил да отиде на дунавски риболов.Добре,че се обади и аз да видя реката/нищо,че съм на 5км.от нея,все не остава време./Та отидох да му занеса кафенце сутринта рано,пък той нашия като наскубал един живарник с шарани,чак не може да се приказва с него.Мнооого горд.Е ,аз постоях около 2ч.,но за това време слука нямаше.Прибрах се до село,попосвърших си работата и след 16ч.запалихме двата джипа и с жената и децата хайде на Дунава.Имах да си отмъщавам на моята половинка за едно скарване в петък и я вземах при мен в прототипа.Той пък нама стъкла,врати,никакви екстри.Прекарах я първо през един канал,след това до реката през най-големите треви и будили.Викам и да гледа фазаните,които вдигаме по пътя си,а тя си закрила лицето и ни гък,ни мък.С две думи отмъстих си-цялата беше в семенца,листа и т.н.Ако някой има да си отмъщава,това е начина.
                  На Дунава хвърлихме въдиците за шаран и за сом.Сом нямаше,не удари,но за сметка на това много се забавлявах ,като гледах снахата как се мъчи да засече попчета с куки 2/0,на попово прасе.И как къса въдица след въдица на праговете.
                  Отсрамих се с едно шаранче около 1.2кг.,но за съжаление само с това и останахме.
                  На връщане по тъмно не успях да премина канала от първият път и джипа угасна точно по средата на канала.Последва дърпане,лебедки та накрая отидох до село,взехме трактора и с Колето /багерчето/ успяхме да изкараме на брега джипа.Прибрахме се благополучно в 22.часа.
                  Ето двете,единствени снимки,направени от вчерашният офроуд риболов.:Натиснете снимката за да я уголемите

Име:07102012395.jpg
Прегледи:1
Размер:132.3 КБ
ID:5415152Натиснете снимката за да я уголемите

Име:07102012396.jpg
Прегледи:1
Размер:131.3 КБ
ID:5415153
                  Последно редактирано от чаро 4х4; 08-10-12, 07:58.
                  Чавдар Владимиров
                  0887/912075
                  Ленд Ровър Диско 1
                  Самуад в проект

                  Коментар


                  • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

                    Ха ха ха горд е малко слабо казано.Накрая реката се смили и над мен .Не съм писал по темата щото няколко пъти се връщам капо от Дунава.Този път бях на точното място в точното време-чист късмет.Изкарах си два незабравими дена пълни със всякакви моменти като се почне от откачане на големи екземпляри и късане на влакното и се стигне до крайния резултат -шарко в кепа.Не съм снимал щото тел ми си намокри в една река до Златни пясъци за което е виновен Чаро.Искам да благодаря на Чаро за кафето и козунака които ме бяха донесени.
                    ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                    Коментар


                    • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

                      Страшни сте!

                      Коментар


                      • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

                        Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                        Ха ха ха горд е малко слабо казано.Накрая реката се смили и над мен .Не съм писал по темата щото няколко пъти се връщам капо от Дунава.Този път бях на точното място в точното време-чист късмет.Изкарах си два незабравими дена пълни със всякакви моменти като се почне от откачане на големи екземпляри и късане на влакното и се стигне до крайния резултат -шарко в кепа.Не съм снимал щото тел ми си намокри в една река до Златни пясъци за което е виновен Чаро.Искам да благодаря на Чаро за кафето и козунака които ме бяха донесени.
                        малко фото и от мен.и аз още не см разтоварил багажа.реката погали и мен
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ALIM3038.jpg
Прегледи:1
Размер:202.4 КБ
ID:5415197Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ALIM3040.jpg
Прегледи:1
Размер:172.3 КБ
ID:5415198Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ALIM3044.jpg
Прегледи:1
Размер:153.2 КБ
ID:5415199Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ALIM3045.jpg
Прегледи:1
Размер:175.1 КБ
ID:5415200
                        п. п. 12 кг. 91 см.

                        Коментар


                        • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

                          Дунав е голяма работа!Днес времето беше тихичко и ние пак си спретнахме една снежно-кална разходчица до реката.И този път имахме късмет-две добри платики,които веднага бяха раположени на скарата.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:27122012569.jpg
Прегледи:1
Размер:160.3 КБ
ID:5437592Натиснете снимката за да я уголемите

Име:27122012570.jpg
Прегледи:1
Размер:197.5 КБ
ID:5437593Натиснете снимката за да я уголемите

Име:27122012571.jpg
Прегледи:1
Размер:220.6 КБ
ID:5437594Натиснете снимката за да я уголемите

Име:27122012572.jpg
Прегледи:1
Размер:179.9 КБ
ID:5437595Натиснете снимката за да я уголемите

Име:27122012573.jpg
Прегледи:1
Размер:159.2 КБ
ID:5437596Натиснете снимката за да я уголемите

Име:27122012574.jpg
Прегледи:1
Размер:227.9 КБ
ID:5437597Натиснете снимката за да я уголемите

Име:27122012575.jpg
Прегледи:1
Размер:146.6 КБ
ID:5437598 Всички превозни средства са 4х4

                          ВЕСЕЛО ПОСРЕЩАНЕ НА НОВАТА ГОДИНА МНОГО РИБОЛОВНИ УСПЕХИ ПРЕЗ 2013-ТА
                          Чавдар Владимиров
                          0887/912075
                          Ленд Ровър Диско 1
                          Самуад в проект

                          Коментар


                          • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

                            Туй с червените лентички май не загрява както трябва,гледам сте го завили....сигурно е термостата.
                            не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                            Коментар


                            • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

                              Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
                              Дунав е голяма работа!Днес времето беше тихичко и ние пак си спретнахме една снежно-кална разходчица до реката.И този път имахме късмет-две добри платики,които веднага бяха раположени на скарата.[ATTACH=CONFIG]529164[/ATTACH] Всички превозни средства са 4х4

                              ВЕСЕЛО ПОСРЕЩАНЕ НА НОВАТА ГОДИНА МНОГО РИБОЛОВНИ УСПЕХИ ПРЕЗ 2013-ТА
                              Успешна и честита да е и на вас, Чаро и група! Малий, дунавска платика на скара - красота, ако и винцето е на ниво, достойни сте за завиждане!
                              Поздрави!
                              "Make love, not war!"

                              Коментар


                              • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

                                Евалата, посред зима - платика! Това не го вярвах, ако не го бях видял
                                Hyundai Terracan 2.9 crdi 163 hp,2007
                                Suzuki Vitara ДБ - 1.6 16v, G16BS, 1998 ex
                                Hyundai Galloper- 2.5 tdi, 1998, ex
                                Продавам гуми 205х70х15!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X