Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хайде на Дунава за офф-риболов

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

    Още снимки и примери как да се постъпва с маломерната риба:Натиснете снимката за да я уголемите

Име:04092011493.jpg
Прегледи:1
Размер:186.8 КБ
ID:5300169Натиснете снимката за да я уголемите

Име:04092011487.jpg
Прегледи:1
Размер:55.7 КБ
ID:5300170Натиснете снимката за да я уголемите

Име:04092011488.jpg
Прегледи:1
Размер:104.9 КБ
ID:5300171Натиснете снимката за да я уголемите

Име:04092011489.jpg
Прегледи:1
Размер:42.6 КБ
ID:5300172Натиснете снимката за да я уголемите

Име:04092011490.jpg
Прегледи:1
Размер:97.0 КБ
ID:5300173Натиснете снимката за да я уголемите

Име:04092011491.jpg
Прегледи:1
Размер:76.4 КБ
ID:5300174Натиснете снимката за да я уголемите

Име:04092011492.jpg
Прегледи:1
Размер:79.5 КБ
ID:5300175

    Да не си мислите,че Мехата сипа уиски в устата на мряната-само и даде да го помирише ,освен че е маломерна мрянката беше и непълнолатна,а на такива алкохол не се дава
    Пък аз от моята сватба не бях целувал толкова много.....

    Резултата от тридневния риболов: Три шарана/дунавски/ по около 2кг.-прибрани на хладно ,3 сомчета малки отидоха да се оплачат от нас,че сме ги изкарали на пясъка,2 шаранчета от 2-ри клас обратно на училище и 1 мрянка кандидат алкохоличка,ама не и се получи купона.
    Последно редактирано от чаро 4х4; 04-09-11, 13:43. Причина: допълване
    Чавдар Владимиров
    0887/912075
    Ленд Ровър Диско 1
    Самуад в проект

    Коментар


    • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

      Мммм дааааа много готино си изкарах. Благодаря на Чаро че ми предостави джипа си да мога да стигна желаното място.Пожелавам на всеки рибар да усети тръпката на дунавския риболов.Другата седмица мисля пак да си пробам късмета. Радвам се че темата вече не е в общи приказки.
      Последно редактирано от meha1971; 07-09-11, 12:28. Причина: допълване
      ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

      Коментар


      • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:09092011502.jpg
Прегледи:1
Размер:110.7 КБ
ID:5302518Натиснете снимката за да я уголемите

Име:09092011500.jpg
Прегледи:1
Размер:147.7 КБ
ID:5302519Натиснете снимката за да я уголемите

Име:09092011501.jpg
Прегледи:1
Размер:159.2 КБ
ID:5302520Три снимки от вчера.Вятър,вятър и само вятър.Това и хванахме.Освен едно ремаркенце пясък,нищо не клъвна.Пък и нивото е много ниско.
        Последно редактирано от чаро 4х4; 10-09-11, 07:04.
        Чавдар Владимиров
        0887/912075
        Ленд Ровър Диско 1
        Самуад в проект

        Коментар


        • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

          Що не проба на терасата или зад бостана.Аз зад бостана искам да пробам.Към 18-19мисля да се закеркенеча за няколко дена някъде.На какво замята че не си хванал нищо.
          ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

          Коментар


          • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

            Браво на колегите за споделеният излет и хубавите снимки,дано имат по голяма слука за напред.Аз днес се завърнах от двудневен излет на Ветрен,такова капо извартяхме,никога не съм оставал така.За 12 часа Дунава падна с 40см.

            Коментар


            • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

              Благородно Ви завиждам, че сте близо до голямата река, но аз сега съм в ловното полугодие, от март месец започва риболовното. Живот и здраве може да направя един Дунавски рибарлък, естествено с кайсиева ракия.
              Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
              Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

              Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

              Коментар


              • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

                Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
                Благородно Ви завиждам, че сте близо до голямата река, но аз сега съм в ловното полугодие, от март месец започва риболовното. Живот и здраве може да направя един Дунавски рибарлък, естествено с кайсиева ракия.
                Ами организирай се.Ние сме тук и не връщаме гости.Пък ако толкова ти се ходи из блатото на лов,пак може да се организира.
                Чавдар Владимиров
                0887/912075
                Ленд Ровър Диско 1
                Самуад в проект

                Коментар


                • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

                  Абе не никой ли не ходи на реката.Аз мислех да ходя неделя ама ....ще ми докарат бардачките неделя и понеделник очаквам гроздето от южна България .Евентуално вторник се очертава да ловим шараните.До момента инфото ми е че само маломерни си хващат .Някои даже и тях прибирали .Къде е сега ЯРА .
                  Последно редактирано от meha1971; 15-09-11, 19:30. Причина: правопис
                  ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                  Коментар


                  • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

                    Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
                    Ами организирай се.Ние сме тук и не връщаме гости.Пък ако толкова ти се ходи из блатото на лов,пак може да се организира.
                    Ми щом ни каните......Много ми е мерак на Дунава за шаран
                    не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                    Коментар


                    • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

                      Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                      Къде е сега ЯРА .
                      На няколко любители риболовци са съставени актове за това, че риболуват през ноща.
                      Споменах любители, тъй като професионалните рибари имат право да опъват мрежи по което време желаят.

                      Коментар


                      • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

                        Първоначално публикуван от Лъчезар Преглед на мнение
                        На няколко любители риболовци са съставени актове за това, че риболуват през ноща.
                        Споменах любители, тъй като професионалните рибари имат право да опъват мрежи по което време желаят.

                        А ти кога ще докараш лодката да опитаме за сом на кльонк.За ИАРА не се притеснявай,Мехата има билет за професионален риболов.Та и ние покрай него,нищо че сме с любителски билети.
                        Чавдар Владимиров
                        0887/912075
                        Ленд Ровър Диско 1
                        Самуад в проект

                        Коментар


                        • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

                          Първоначално публикуван от Лъчезар Преглед на мнение
                          На няколко любители риболовци са съставени актове за това, че риболуват през ноща.
                          Споменах любители, тъй като професионалните рибари имат право да опъват мрежи по което време желаят.
                          Преди 2години и аз отнесох плувката за нощен риболов .
                          ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                          Коментар


                          • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

                            Не вярвах, че може да се случи. За мен това е поредната недоумица в закона, която според мен трябва да се промени.
                            Чаро, това с кльонкането още не съм го пробвал, пък и малко си ми далеко откъм бензин, все пак 80км по вода, бая туби ще трябва да натоваря. По нататък ще измислим нещо, само да се вдигне малко нивото, че наскоро така заседнах, че едвам се измъкнах.

                            Коментар


                            • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

                              Очертава ми се едно ходене до Русе този уикенд. Мисля си за един риболовен излет. Може ли да ме ориентирате къде в района около с. Пиргово има удобни места.
                              Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                              Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                              ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                              Коментар


                              • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

                                Днес след обяд мисля да се установя някъде срещу НоваЧерна.
                                ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X