Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хайде на Дунава за офф-риболов

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

    Първоначално публикуван от meha33 Преглед на мнение
    Датие честита и мноого риби!


    За тези дни си прав!Немога дасе сетя преди 2-3 години мисля беше колегата Meha1971 на 30 или 31 декември беше даже шарани изкара
    Да така беше .Сега със усмивка си спомням как накрая не можех да слагам качамака от студ .Обаче водата мисля беше към 7градуса.И не на последно място имаше риба по наще места.
    ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

    Коментар


    • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

      Първоначално публикуван от BAI MILE Преглед на мнение
      споко баце днес се оборудвах с моторница (то си ми беше мечта от дете) така че вече ще има и при нас лодки-модки
      Ха честито . Като слезеш към Калимок да почерпиш.
      ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

      Коментар


      • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

        BAI MILE, честита лодка!
        Дай някоя снимка да видим красавицата...?

        Догодина ще ги разцепваш на тролинг!

        Маххх, вярно е, че цяла година може да се лови по Дунава, бил съм и във виелици със сняг до колене, един 8-ми декември при -2 градуса хванах един распер, ама няма тръпка, много са мудни рибите, няма борба, а излизат като парцали.
        Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

        Коментар


        • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

          Първоначално публикуван от GODzillata Преглед на мнение
          Маххх, вярно е, че цяла година може да се лови по Дунава, бил съм и във виелици със сняг до колене, един 8-ми декември при -2 градуса хванах един распер, ама няма тръпка, много са мудни рибите, няма борба, а излизат като парцали.
          Бе, ще видиш ти парцали, бях с "гьостерицата", Бъркли, акция 40-80/2.70, сгъна сопата единия харамия/нямаше кило и половина/ и ми пробва аванса поне 10 минути работи ли...
          А тя, тръпката, е условно понятие, още по я няма, докато приклаждаме печката цяла зима.Глътка свеж въздух край реката го приемам за тръпка, дори във вариант класически валат.

          Коментар


          • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

            Хей момчета и момичета а честит ви ПРАЗНИК и мнооого риби

            Коментар


            • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

              И ти да си жив и здрав, благодаря.
              С тези почти 6 метра край Русе рибата се разводни тотално, още малко покачване и ще си мятам от терасата...

              Коментар


              • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

                Някой да не си помисли,че може да иде на Дунава.Току що се връщам от обиколка,водата е толкова,колкото е напролет.Пътищата след дигата са наводнени,а под дигата вече има около 30см.вода,която до ден или два ще стане 50-60см,а на места и повече.Така,че риболов вече напролет.
                Чавдар Владимиров
                0887/912075
                Ленд Ровър Диско 1
                Самуад в проект

                Коментар


                • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

                  Неделя ми се ходеше на една разходка до реката .Ако мога да сглобя джипа до тогаз ....
                  ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                  Коментар


                  • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

                    Пожелавам на всички съфорумци весело посрещане на коледата и щастлива нова година и нека тя бъде по успешна от предходната!!!!

                    Коментар


                    • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

                      Първоначално публикуван от ivo_barns Преглед на мнение
                      Пожелавам на всички съфорумци весело посрещане на коледата и щастлива нова година и нека тя бъде по успешна от предходната!!!!
                      Хе и повече шаран в Дунава през новата година.Весела коледа на всички.
                      Николай Папазов

                      Коментар


                      • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

                        Честитави Нова Година дасме живи и здрави всички и мнооооого риби

                        Коментар


                        • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

                          Първоначално публикуван от meha33 Преглед на мнение
                          Честитави Нова Година дасме живи и здрави всички и мнооооого риби
                          Честита и на теб .И все големи риби......
                          ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                          Коментар


                          • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

                            Давайте да се организираме за неделя .Един риболов няма да ми се отрази зле.Само има един проблем -аз съм със Форд КА. Ако си направя джипа до неделя ще е супер
                            ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                            Коментар


                            • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

                              Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                              Давайте да се организираме за неделя .Един риболов няма да ми се отрази зле.Само има един проблем -аз съм със Форд КА. Ако си направя джипа до неделя ще е супер
                              Няма страшно аз съм с Витара
                              Николай Папазов

                              Коментар


                              • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

                                Пак ще ходите да се почерпите край огъня, ама и това е форма на риболов
                                Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                                Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                                ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X