Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хайде на Дунава за офф-риболов

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

    голема зима беее навънка пак вали.пусти сняг.

    Коментар


    • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

      Първоначално публикуван от yanush Преглед на мнение
      През Бръшлен може да се влезе с джип.Пътя е утъпкан.Може да се стигне до "Тръбата".При рибарските колиби Дунава е паднал с поне 150 см.за една седмица.
      А добре дошъл!Появи се най-сетне!
      Чавдар Владимиров
      0887/912075
      Ленд Ровър Диско 1
      Самуад в проект

      Коментар


      • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

        колеги прочетохте ли новата забрана за 2010год.щото нещо не мога да я разбера само за стопанските риболовци ли се отнася?

        Коментар


        • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

          Първоначално публикуван от ivo_barns Преглед на мнение
          колеги прочетохте ли новата забрана за 2010год.щото нещо не мога да я разбера само за стопанските риболовци ли се отнася?
          Ами дай да се съберем и обсъдим таз забрана .Преди малко разговарях с Чавдар и той е навит . Каним всички които обичат офроуда и риболова по река Дунав да заповядат утре на разходка .
          ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

          Коментар


          • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

            Зборен пункт с Нова Черна .В 8.30 у Чавдарови .
            ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

            Коментар


            • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

              Първоначално публикуван от ivo_barns Преглед на мнение
              колеги прочетохте ли новата забрана за 2010год.щото нещо не мога да я разбера само за стопанските риболовци ли се отнася?
              Ако говорим за това:

              Област Русе

              - във водните огледала и в напоителните и отводнителните канали, оформящи Бръшленското блато (община Сливо поле);
              - във всички входни и изходни канали, попадащи в границите и свързващи защитената местност „Калимок - Бръшлен” с река Дунав и 200 метра около зауставането им в река Дунав – землища с. Ряхово, с. Голямо Враново, с. Бабово и с. Бръшлен, община Сливо поле;
              - в прибрежната зона на островите – „Мишка” - с. Ряхово, община Сливо поле, „Малък Бръшлен” - с. Бръшлен, община Сливо поле;
              - във временни и постоянни затони на гореописаните острови и образувалите се изкуствени ями от страната на река Дунав - с. Ряхово и с. Бръшлен, община Сливо поле;
              - в затоните и каналите водещи към тях на островите, част от островната група на р. Дунав в защитена местност “Комплекс Алеко-Телика”.

              (Област Силистра си я има.. просто тук е пропусната)

              Ето оригинала с подпис и печат:
              http://www.fishing-mania.com/bilet/Zabrana.pdf

              То си беше така и миналата година.
              По принцип става въпрос за ТОТАЛНА забрана (не само стопански риболов)

              Не, че миналата година декември като прескочих до Нова Черна само мен ме нямаше...

              Коментар


              • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                Колега на мене ми прозвуча като тотална забрана на риболова в БГ,за това писах .

                Коментар


                • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                  Миналата година нямаше забрана за любителски риболов на Калимока
                  ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                  Коментар


                  • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                    Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                    Миналата година нямаше забрана за любителски риболов на Калимока
                    Имаше..

                    http://www.nafa-bg.org/BG/Files/othe...zabrana%20.pdf


                    Ето миналогодишната..
                    За тази година Русе + Силистра са чисто copy&paste от предната

                    Коментар


                    • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                      Първоначално публикуван от the shaman Преглед на мнение
                      Имаше..

                      http://www.nafa-bg.org/BG/Files/othe...zabrana%20.pdf


                      Ето миналогодишната..
                      За тази година Русе + Силистра са чисто copy&paste от предната
                      Проверявали са ме яраджиите в тоз ройон.Затова твърдя че любителския е разрешен.
                      ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                      Коментар


                      • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                        Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                        Ами дай да се съберем и обсъдим таз забрана .Преди малко разговарях с Чавдар и той е навит . Каним всички които обичат офроуда и риболова по река Дунав да заповядат утре на разходка .
                        Нещо май се покрихте в неделя или поне Чавдар. Захари се разсипа да му звъни, ама отсреща никой.

                        Коментар


                        • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                          Първоначално публикуван от Лъчезар Преглед на мнение
                          Нещо май се покрихте в неделя или поне Чавдар. Захари се разсипа да му звъни, ама отсреща никой.
                          Бях на Дунава с Меха и Кокоф и по закона на Мърфи тел.ми остана в "Кроки"т.е. в къщи,затова не съм вдигнал.Когато се върнахме имах 24 неприети повиквания,4 от Захари и 2 от Благо.
                          А снимки от разходката ще качат Кокоф и Меха,съжалявам,че не сте се сетили да звънете на тях .
                          Добре,че Мехата беше с Дайхатцуту и имаше лебедка ,иначе....
                          Чавдар Владимиров
                          0887/912075
                          Ленд Ровър Диско 1
                          Самуад в проект

                          Коментар


                          • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                            Не сме се покривали никъде .Чавдар си беше затрил някъде телефона .Тръгнахме само три джипа е една лебетка Превзехме дигата с лекота .Обаче майката природа ни беше скроила капан .Понеже бях първа кола и аз се цопнах първи в коловоза който замръзнал Докато обяснявах на моя навигатор че точно на това място загубих калобрана на 70тката и нещо изпращя и джипа се килна на ляво и навигатора върху менСлед мен колегата коко спря и със спиранета и той под ледаВеднага се заехме със спасителна операцияДакато опънем вежето аз и коко усетихме че леда се пързаля и падането e в кърпа вързано.Добре че има лебетка на разположение.Накрая пристигнахме до крайната точка .Запалихме си огън .Че като се почна една веселба една музика не ви е работа .Естествено имаше скара .заровен лук в жар .и още много вкусутийки. За музиката трябва да благодарим на Чавдар и по точно на ДанчетоДа ама не по едно време Чавдар зе да се мръщи че сме забравили лимонадата. Не можел той да пие вино без лимонада Взехме най-правилното решение .Събрахме всичко в джиповете и хайде у Чавдарови .Беше намерена лимонада от което Чавдар се успокои и хайде пак на масата .Даже и политиката разтягахме За мен беше един изключително приятен ден .Който не дойде може само да съжелява
                            Прикачени файлове
                            Последно редактирано от meha1971; 01-02-10, 18:08.
                            ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                            Коментар


                            • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                              Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                              Не сме се покривали никъде ...Който не дойде може само да съжелява
                              Невероятни и красиви ледени снимки... кефят ме такива образувания
                              Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                              Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                              ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                              Коментар


                              • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                                Разходката и софрата бяха супер а ледения капан си беше много коварен.При високото ниво и ниските температури се беше образувал 10-15 см лед, след падането на нивото под леда се беше образувала въздушна възглавница от половин метър на места.И за секунда двата джипа хлътнаха един след друг и полегнаха на врати.Ето и от мен малко снимки
                                Прикачени файлове
                                Николай Папазов

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X